Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#495370 Μην φωνάζεις μωρέ!

Ωραίο είναι

Αλλά θα προτιμούσα κάτι πιο όρθιο.
Πορτοκαλί κατά προτίμηση

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#495387
morpheus έγραψε:
NickTG έγραψε:Αυτό εδώ περιμένω να δω από κοντά:

Εικόνα

Μαϊμου X-Diavel...? :s_omg
Φλερτάρει επικίνδυνα με κινέζικη κόπια...


Βασικά , είναι κινεζική πλέον η Benelli :ninja:

Το Leoncino μου φαίνεται σχετικά ενδιαφέρον αν και στα 6500 χωρίς τέλη ταξινόμησης, θα έπρεπε να προσφέρει κάτι παραπάνω
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#497092
MIXOStsi έγραψε:Να κάνει και ένα re-issue το motocompo να πάρω ένα milano red να το βάζω στο πορτ-μπαγκαζ του ταπεR να σκάω με αυτό... :metalo:

Ήταν φοβερό concept για την εποχή του και πολύ συμπαθητικό.
Το Monkey μόνο που το βλέπω παθαίνουν κράμπες τα γονατά μου :( όσο χαριτωμένο και αν είναι.
Με την τιμή που γράφουν, θα το είχα για μέσα στο σπίτι που θα έμενα αν κέρδιζα το τζακ ποτ του Τζόκερ :lol:
NickTG έγραψε:Αυτό εδώ περιμένω να δω από κοντά:

Εικόνα

ΠΑ-ΝΕ-ΜΟΡ-ΦΟ :inlove: Και αυτό μικρό παίζει να είναι για τα πόδια μου αλλά θα το γούσταρα πάρα πολύ.
402 γράφει στο ντεπόζιτο? Για επαρχιακή πόλη και ''καφετεριάδα'' θα ήταν λουκούμι :eat:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#497123 500cc με 47 άλογα δεν έχουν τα υπόλοιπα Benelli :hmmm:
Aχ, να έβρισκα ένα τέτοιο διαόλι πριν πάρω το Tuono, με τη γλώσσα θα το καθάριζα :lol: :inlove:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#497127
NickTG έγραψε:Αυτό εδώ περιμένω να δω από κοντά:

Εικόνα


Ωραίο.. Αν δεν φοβόμουν τον εαυτό μου (λόγω ταχύτητας), θα έβγαζα δίπλωμα χθες :lol: .
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#497141 Μην κοιτάτε ψοφιμια μωρέ.
Σήμερα στο φανάρι είχα ένα diavel δίπλα και το κοιτούσα λέγοντας από μέσα μου, δίπλα μου σ' έχω σατανά.
Αν και δεν θα το έλεγα όμορφο βγάζει μια αλητεία το άτιμο.

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By xenos
#497431 Κακασχημο ειναι το πουστικο.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#503980 Δεν το ήξερα δεν με τρελαίνει αυτό το είδος μηχανών.... ΑΛΛΑ. Έχει ήχο που σε αναστατώνει το λιγότερο.....
MT 10sp yamaha
160 άλογα τα πάντα όλα από τεχνολογία
Του βγήκε 18000 περίπου τι να λέμε. Έχει δύο παιδιά μικρά, αλλά αν δεν το έπαιρνε τώρα, δεν θα το αγόραζε ποτέ. Δεν υπάρχει λογική σε τέτοιες αγορές... Ένα έχει Αθήνα κ ένα Θεσσαλονίκη!!

https://m.yamaha-motor.eu/gr/products/t ... ed/mt10dx/

ΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >