Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#473655 Αστραπόβροντα και μπόλικη βροχή τώρα (01:00) στη περιοχή Ελευσίνας-Μάνδρας. Πάλι ο δρόμος από την αερογέφυρα Μάνδρας, έως την είσοδο της πόλης, πάει να γίνει ποτάμι.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#473840 Εγκληματικός αυτός με το βελάκι, χωρίς αυτό δεν θα ήξερε που να πάει ο κεραυνός. Ζώο.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#485554 Γαμήθηκε να βρέχει απ' το πρωί, πράγμα που σημαίνει ότι μέχρι να σταματήσει θα έχω σκοπιά για να μην πλημμυρίσω... :rant:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#496766
Anonymous Founder έγραψε:Εντυπωσιακό όντως, ελπίζω να μην αρχίσει πάλι πόλεμος στο φόρουμ για το πού είναι καλύτερα, στο κρύο ή στην ζέστη!
Όπου να ναι ο επόμενος καυγάς θα ξεσπάσει για το ψήσιμο στα κάρβουνα που κάνει ο kyr80 Μεγάλη Παρασκευή

.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#496772 REAL :lol: :lol: :lol:



:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#496781 Χθες στην Κρήτη και ειδικά νότια και στο Ηράκλειο ήταν πρωτόγνωρη. Δεν μπορεί να φανταστεί ποτέ κανείς αν δεν το δει με τα μάτια του. Το φως μέχρι να νυχτώσει είχε χαθεί!
Άσε που σήμερα γύρισα από Ηράκλειο στα Χανιά και έπρεπε να ακολουθώ στο δρόμο την καθαρή γραμμή, αφού η σκόνη είχε κάνει φίλμ. Φωτό δική μου από Ηράκλειο χθες στις 5μμ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#496813 Μια φωτογραφία που μου έστειλε εχθές ένας συνάδελφος που βρίσκεται Κρήτη αυτές τις μέρεςΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#496820
Andreasdik έγραψε:Μια φωτογραφία που μου έστειλε εχθές ένας συνάδελφος που βρίσκεται Κρήτη αυτές τις μέρεςΕικόνα


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#496826
Deleted User 1 έγραψε:Άμα βρέξει τον ήπιανε οι σύντεκνοι πανηγυρικά. :lipsealed:

Μακάρι να έβρεχε!!! Ξέρεις τι νερό θα καταναλωθεί τώρα στα πλυσίματα, που δεν υπάρχει....
Πλυντηριάδες και πνευμονολόγοι ωφελημένοι από τη σκόνη.

Με όριο συγκέντρωση σκόνης τα 50μg, στην Κρήτη έφτασε τα 7000 :omg: τιμή που δεν έχει μετρηθεί ποτέ στην Ελλάδα.

Εικόνα