Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#496581
Deleted User 1 έγραψε:Εμ βέβαια έτσι πάει. Τώρα που μπήκες 2-3 φορές και ξεχαρμάνιασες και άρχισες να βλέπεις πιο καθαρά, άρχισαν εμμέσως πλην σαφώς τα παράπονα για το βάρος κτλ. Και μετά λέμε για τις γκόμενες...


+1000
Άβαταρ μέλους
By Morx
#496595 Μπιχλα ασε τα κιλα και κοιτα να συμβιβαστεις.
Και εμενα θα μου κακοφαινοταν αν ενα μηνα πριν τραβιομανε με ξενερωτη δικηγορεσα 50kg και στα καπακια με κτηνος suspension tester της κρεβατοκαμαρας ... αλλα ετσι ειναι η ζωη.
Άβαταρ μέλους
By Vagnar
#496624
Morx έγραψε:Μπιχλα ασε τα κιλα και κοιτα να συμβιβαστεις.
Και εμενα θα μου κακοφαινοταν αν ενα μηνα πριν τραβιομανε με ξενερωτη δικηγορεσα 50kg και στα καπακια με κτηνος suspension tester της κρεβατοκαμαρας ... αλλα ετσι ειναι η ζωη.


Ποιου του κακοφαίνεται; Γιατί πριν λίγες μέρες όταν είχαν γίνει αναφορές για την κοπέλα, είχε γραφτεί και αυτό,
Βρείτε εσείς ψηλή κοκκινομάλλα, πανέξυπνη, καθηγήτρια μουσικής, να σας παίζει Iron Maiden και Judas Priest στο πιάνο, να είναι 8+ σε εμφάνιση και να σας κάνει να μην μπορείτε να περπατήσετε μετά το σεξ... Όχι από την σωματική κούραση για τον χειρισμό του όγκου της αλλά από το λυσσαλέο ξεζούμισμα. Gimme a fucking break.


:oops:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#496626 Απο αυτα που γραφει, περι τρεξιματος, περι του να χασει κιλα κλπ ... φαινεται οτι τον απασχολει το ζητημα.
Εαν τον απασχολει και το ψαχνει ποτε θα χασει να γινει οπως ηταν ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΠΟΤΕ ... κλαφτα!
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#496697
QsisVTS έγραψε:ναι έβγαλα σχετικά πρόσφατα νέα

Μπράβο, και πώς σε λένε τώρα;
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#496793
Vagnar έγραψε:Ποιου του κακοφαίνεται; Γιατί πριν λίγες μέρες όταν είχαν γίνει αναφορές για την κοπέλα, είχε γραφτεί και αυτό,

Ξαναγράφω ότι δεν εννοούσα πως η κοπέλα είναι 8 σε εμφάνιση, είναι ένα 6 που μπορεί να ξαναγίνει 7 αν καταβάλλει κάποια
προσπάθεια. Αν ήταν ο άνθρωπος που είναι, με το μυαλό που έχει και ήταν 8ρι σε εμφάνιση θα την παντρευόμουν σε λίγα
χρόνια άνετα, δεν κάνω πλάκα. 1.85 εγώ, 1.78 αυτή, έναν παλίκαρο 2 μέτρα θα κάναμε :lol:
Morx έγραψε:Μπιχλα ασε τα κιλα και κοιτα να συμβιβαστεις.
Και εμενα θα μου κακοφαινοταν αν ενα μηνα πριν τραβιομανε με ξενερωτη δικηγορεσα 50kg και στα καπακια με κτηνος suspension tester της κρεβατοκαμαρας ... αλλα ετσι ειναι η ζωη.

Ούτε καν τραβιόμαστε με την 45κιλη, 3 χρόνια δεν την έχει δει με άντρα κανένας, ενώ η κοπέλα κρεμιόταν απ τα χείλη μου,
το έπαιζε απασχολημένη - πιεσμένη, ότι δεν ''ψάχνεται'' αυτή την περίοδο και θα προτιμούσε να έχει φιλικές σχέσεις μαζί
μου. Ποια περίοδο θα ψαχτεί δηλαδή, στα 30 για γαμπρό? edit, mod

Μετά από τις edti, mod , με χαιρετάει στο δρόμο και δεν μπαίνω καν στον κόπο να μιλήσω, μισό χαμόγελο και πολύ της είναι.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#496796 αν χάσει 10-15 κιλά θα τη χάσεις. Θα έχεις να ανταγωνιστείς πολύ περισσότερους.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#496807
mjacob έγραψε:Τι σχέση έχουν οι ταυτότητες με το visa waiver?


[offtopic]

Φαντάζομαι ότι με αυτές τις ταυτότητες που έχουμε, οι οποίες πλαστογραφούνται εύκολα (βλέπε τα πανηγύρια που γίνονται στα αεροδρόμια με πτήσεις από Ελλάδα), άρα να βγάλεις διαβατήριο.

To λέει και η κυβερνητική εφημερίδα :lol:
ΗΠΑ προς Ελλάδα: Ή αλλάζετε ταυτότητες ή επαναφέρουμε τη visa
Και με ναι μεν αλλά από την Καθημερινή
[/offtopic]
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#496822 Ρε Μπίχλα αυτό το καφριλίκι με τις φωτογραφίες πρόσωπο από άσχετες κοπέλες πόσο λες να το συνεχίσεις;