Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#494428
Deleted User 1 έγραψε:Αθλια ζαντα.Εικόνα

< >


Deleted User 1 έγραψε:Θέλει προσπάθεια πάντως να πάρεις Alfa Romeo με άσχημη ζάντα. :lol: Και η συγκεκριμένη ήταν γενικά φτωχή. Βέβαια και πάλι την αναγνώρισα από μακριά. Ξεχωρίζει. :inlove:


https://www.car.gr/12359468-alfa-romeo- ... -super-4x4

Εικόνα

Η φάση είναι challenge accepted...
:vava: :vava: :vava: :vava:

Πόνεσα λίγο. :s_hang
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494440 Ισχύει. Αυτό κοίταγα κι εγώ πριν, τι παίζει από Alfa του 2017 στη αγορά, και έπεσα σ' αυτή τη αθλιότητα για ζάντα.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#494472
EDDIE_147 έγραψε:Η φάση είναι challenge accepted...

Πόνεσα λίγο.

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#496135 Η πιο φουλ QV που μπορείς να φτιάξεις στο ελληνικό configurator πάει 132Κ.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#496513
Deleted User 1 έγραψε:Η πιο φουλ QV που μπορείς να φτιάξεις στο ελληνικό configurator πάει 132Κ.


Ωραίος ο τύπος σου λέει κάποιος θα έχει να δώσει 118.000 για μτχ γιατί δε θα βγαίνει για καινούρια με 132κ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By morpheus
#496651 Δεν γνωρίζω τι αναμονή και τι διαθεσιμότητα έχει η QV στην Ελλάδα (πχ για την Μ2 ο Σπανός μπορεί να φέρει μόνο μέχρι 12 κομμάτια το χρόνο) άλλα σε τέτοιας κατηγορίας αυτοκίνητα είναι σύνηθες το φαινόμενο να ζητάνε πολύ κοντά στην αρχική τους τιμή με δικαιολογία ότι το παίρνεις τώρα και όχι σε 5-6-7 μήνες.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#496672 βλεπω αρκετα Stelvio, στο δρομο σε διαφορους χρωματισμούς πιστευω ότι τα πιο πολλα να είναι Ντηζελ...
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#496859
224v έγραψε:βλεπω αρκετα Stelvio, στο δρομο σε διαφορους χρωματισμούς πιστευω ότι τα πιο πολλα να είναι Ντηζελ...
Βλέπεις stelvio στο δρόμο;;;; Που; Τι ώρες;
Θέλω να δω και εγώ!

< A1 >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#497078 Έχω δει και γω. Μερικά leasing.

< Note >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#497910 Ποια Macan και ποιο XC60...

Εικόνα

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By sargus
#497911 Παιδιά, η Stelvio είναι απίθανη! Είδα μια προχτές πρώτη μου φορά εδώ στην έκθεση στο Ηράκλειο και δε μπορώ να την ξεχάσω. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!
Πιστεύω ότι -αναλογικά- αν δω Giulia (που δεν έχω δει ακόμα) θα κατεβάσω τα βρακιά μου στη μέση του δρόμου :s_crazy .
Άβαταρ μέλους
By elteo
#498000 Eίδα Τζούλια και δεν κατέβασα βρακιά. :lol:
Άβαταρ μέλους
By nickthetrib
#499757
Deleted User 1 έγραψε:https://www.autoblog.gr/2018/04/04/giulia-quadrifoglio-vs-stelvio-quadrifoglio-poia-eina-h-taxyterh-alfa-romeo/

Βγάλτε ρε άμπαλοι και Giulia QV Q4 να σπάσουν τα χρονόμετρα! :rtfm:

< >
Σωστόοοοοοςςςςςςς

< A1 >