Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#494670
Geo f1 έγραψε:Ρωταω επειδή ξερω ότι γινεται καπως αλλιως (usb στικ με το αρχειο μεσα,και μεσω του bios να κανει update)
Θα δω τι θα κανω..


Με δισκετα ρε συ.... Μπουταμπλε με MS DOS....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Που ζεις βρε Γκεακο;;;;
Πετα το αρχειο με το καινουργιο BIOS σε FAT32 USB στικ χυμα για να το χεις και προχωρα αφοβα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#495259 Σε M.2 SSD περιμένω τον Crucial MX500 να έρθει σε στοκ στην αγορά. Οι τιμές για προπαραγγελία είναι ~125-130 λιρόνια και διαθεσιμότητα βλέπω από 10 Απριλίου και μετά. Μιλάμε πάντα για 500GB.

Ο Αμαζόνιος όμως μόλις έριξε τη τιμή του Samsung 860 EVO στα 145 λιρόνια, το χτυπάμε ή περιμένουμε; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#495280
Zorz έγραψε:Σε M.2 SSD περιμένω τον Crucial MX500 να έρθει σε στοκ στην αγορά. Οι τιμές για προπαραγγελία είναι ~125-130 λιρόνια και διαθεσιμότητα βλέπω από 10 Απριλίου και μετά. Μιλάμε πάντα για 500GB.

Ο Αμαζόνιος όμως μόλις έριξε τη τιμή του Samsung 860 EVO στα 145 λιρόνια, το χτυπάμε ή περιμένουμε; :hmmm:


IMHO Samsung > Crucial
Οποτε εγω θα τσιμπαγα το Τσαμτσουγκ
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#495450
Wagner669 έγραψε:IMHO Samsung > Crucial
Οποτε εγω θα τσιμπαγα το Τσαμτσουγκ


Τα ριβιούς τους δείχνουν neck and neck, οπότε εχτυπήθη ο Τσάμτσουνγκ μαζί με μια θήκη m2 -> usb-c. Νεότερα από βδομάδα όταν κάνω την μεταμόσχευση. :)
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#495452
Zorz έγραψε:
Wagner669 έγραψε:IMHO Samsung > Crucial
Οποτε εγω θα τσιμπαγα το Τσαμτσουγκ


Τα ριβιούς τους δείχνουν neck and neck, οπότε εχτυπήθη ο Τσάμτσουνγκ μαζί με μια θήκη m2 -> usb-c. Νεότερα από βδομάδα όταν κάνω την μεταμόσχευση. :)


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#495706 Με το καλο αλεπου :lol:

Μπορειτε να μου προτείνετε ένα πληκτρολογιο με χαρακτηριστικα

Αθορυβο ή με λιγο θορυβο
Και backlight για το βραδυ


Όχι τουμπανα gaming κλπ.

Αυτό πχ θα ναι πολύ μουφα?
https://www.e-shop.gr/pliktrologio-gene ... PER.573417
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#495727
Από χρήστη ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΚΝΑΣ - Βαθμολογία 3 στις 19-02-2018
Καλη στιβαρη κατασκευη και ωραιος φωτισμος.Τα πληκτρα του στο πατημα κανουν εναν εντελως εκνευριστικο θορυβο , πιθανοτατα λογω κακης ποιοτητας ελατηριων .Η εταιρεια Genesis λοιπον αυτο το θεωρει απολυτα φυσιολογικο και δεν το διορθωνει ,οποτε ειναι ακαταλληλο για χρηση χωρις ακουστικα ή χωρο με ησυχια.


:rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By otso
#496721 ενα προγραμμα διαιτας και γυμναστικης για ενα λαπτοπ με 7αρια , που εχει βαρυνει πολυ τελευταια και εχει γινει τεμπελαρους.