Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494377 Δεν το βλέπω να κατεβαίνω σύντομα, εκτός και αν βρω να κλαφτώ σε κανέναν της τροχαίας να μου δώσουν το δίπλωμα
νωρίτερα. Θα τους πω ότι περιμένω να πιάσω δουλειά σε courier (όντως περιμένω τηλέφωνο), μπας και γίνει τίποτα.
Θα έρθει η Λαρισαία πριν το πάσχα έτσι κι αλλιώς, ας βάλω κανένα φράγκο στην άκρη, έχουμε και ένα σαράβαλο να φτιάξουμε.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#494412
Geo f1 έγραψε:Μπιχλακι μου, θελω και γω τετοιο αβαταρ,

Στειλε ινφο

Geakos

ps

Και συ g θες φρεσκο. Το βαρεθηκα αυτό με τον μαλλιά





Εικόνα




:s_roses
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#494418
bihlas87 έγραψε:
red_monster έγραψε:Κοράσιο που ξεκινάει τη γνωριμία και τρώει τον αγλέορα θέλει -κατά κανόνα- κιθάρα για να το σύρεις :lol:

Κιθάρες και μπάσα έχω, η κοπελιά έχει πιάνο και clavinova... Με 1.78 ύψος και περισσότερα κιλά από εμένα :vava: , να την σύρω
είναι λίγο δύσκολο, στο χειρισμό της μηχανής στο δικάβαλο τα βρήκα σκούρα. Πρέπει να χάσει κιλά και να ξεκινήσω
επιτέλους γυμναστήριο για να την παλέψουμε αν τελικά θέλουμε να είμαστε μαζί.

mjacob έγραψε:Εικόνα

Κατάλληλη τροφή για την περίσταση.


Μπίχλα παράγγειλε σάκους να εχεις



Της το τραγουδούσα όταν την είχα στα 4, πολύ γέλιο :lol:

Morx, στη Λάρισα είσαι ή κάνω λάθος? Στο ιεκ ακμή θα είμαι από Σεπτέμβριο, τμήμα μηχανοτρονικής, αν θες έξτρα χέρια
για μαστορέματα πες μου.



:lol: :lol: :lol:

Εικόνα

Τέτοια κιθάρα εννοώ, για ανύψωση μέχρι 3t γιατί έχεις μπαμπάτσικα γούστα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#494422
red_monster έγραψε:Εικόνα

Τέτοια κιθάρα εννοώ, για ανύψωση μέχρι 3t γιατί έχεις μπαμπάτσικα γούστα :lol:

Καλή ιδέα αλλά σηκώνει παραπάνω κιλά και καθόλου συναίσθημα.
Τσόντα --> αλυσίδες --> Παλάγκο --> ΤΕΛΟΣ :rtfm:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494439
Geo f1 έγραψε:Μπιχλακι μου, θελω και γω τετοιο αβαταρ,

Στειλε ινφο

Geakos

ps

Και συ g θες φρεσκο. Το βαρεθηκα αυτό με τον μαλλιά
Στο fiverrr (κάπως έτσι) μπήκα, ανέβασα φωτό σε κάποιον και μου το έφτιαξε σε ασπρόμαυρο και έγχρωμο με 5 ευρώ.

.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#494461
bihlas87 έγραψε:Στο fiverrr (κάπως έτσι) μπήκα, ανέβασα φωτό σε κάποιον και μου το έφτιαξε σε ασπρόμαυρο και έγχρωμο με 5 ευρώ.

.


|λογοκρισία| έκανες. Θα μπορούσες να πάρεις ένα Galaxy S9 με 800€ και μετά να φτιάξεις το άβαταρ τζάμπα με AR emoji. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494503 800 ευρώ δεν πιάνει το αμάξι μου...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#494565
red_monster έγραψε:Εικόνα

Τέτοια κιθάρα εννοώ, για ανύψωση μέχρι 3t γιατί έχεις μπαμπάτσικα γούστα :lol:

Είμαι καλοφαγάς, τι να κάνω? Όταν το κορίτσι μου παίζει πιάνο, μου τραγουδάει και με ταίζει στο στόμα συγκινούμαι...

Εικόνα

edit mod. Spoiler.[mod]
Άβαταρ μέλους
By g8777
#494567 Τι αγχώνεσαι βρε μπιχλα; Γουστάρεις κιλά; Καλά κάνεις, το πολύ πολύ αντί για Spinal Tap σε λίγο καιρό να τραγουδάς το Samarithan.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#494579
bihlas87 έγραψε:Δεν το βλέπω να κατεβαίνω σύντομα, εκτός και αν βρω να κλαφτώ σε κανέναν της τροχαίας να μου δώσουν το δίπλωμα
νωρίτερα. Θα τους πω ότι περιμένω να πιάσω δουλειά σε courier (όντως περιμένω τηλέφωνο), μπας και γίνει τίποτα.
Θα έρθει η Λαρισαία πριν το πάσχα έτσι κι αλλιώς, ας βάλω κανένα φράγκο στην άκρη, έχουμε και ένα σαράβαλο να φτιάξουμε.


Αν είναι για αλκοόλ, ξέχασε το