Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#488448
g8777 έγραψε:Μπιχλα ακόμα καλύτερα μπορείς να ΠΛΑΣΤΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ ο, τι πτυχίο γουστάρεις. Ποιος κάθεται να διαβάσει τώρα.

fify, ολόκλερο ήσιντιέλ έχωμε κύριος, είμεθα χάκζορζ. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488452 Αν δεν έχεις δουλέψει από μικρός χειρονακτικής δύσκολο ως αδύνατο να το κανείς στα 30.
Κατά τα αλλά είσαι 100% λάθος σε όλα όσα γράφεις
Άβαταρ μέλους
By markvag
#488501
bihlas87 έγραψε:Έκανα χαμαλίκι για 3 βδομάδες, πόνεσε η μέση μου και ουσιαστικά τους ανάγκασα να με απολύσουν. Εμένα άλλα πράγματα
μου είπαν ότι θα κάνω εκεί μέσα, να μου σπάσουν τον τσαμπουκά τον πρώτο καιρό το καταλαβαίνω αλλά όχι και να τρέμουν
τα πόδια μου όταν σχολάω και να πηγαίνω στη γιαγιά μου να τρώω όσπρια 2 μέτρα μαντράχαλος. Ας κρατήσουν για χαμάληδες
τους Μουσουλμάνους και τους Ρωσοπόντιους που δεν ξέρουν ούτε να μιλάνε και κοντεύουν να πλακωθούν στο ξύλο επειδή
έχουν νεύρα που δεν τους κάθονται οι γυναίκες τους. Εγώ δεν πήρα ecdl και proficiency για να συναναστρέφομαι με όλο το
white trash της Κομοτηνής σε μια αποθήκη 10 στρέμματα με 2 βαθμούς κελσίου και 90% υγρασία στις 8 το πρωί...



Μπίχλα, φιλικά, get real! :roll:

Αν δεις πόσοι με διδακτορικά και μεταπτυχιακά κάνουν τα γκαρσόνια ή δουλεύουν σε τέτοιες δουλειές σαν αυτή που (έχεις την άνεση να σνομπάρεις με τόσο άσχημο τρόπο) τι θα πεις;;;

Α, επίσης, ecdl και proficiency δεν είναι και η τρελή εξειδίκευση...

τεσπα... παμ' παρακάτω...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#488515
markvag έγραψε:
bihlas87 έγραψε:Έκανα χαμαλίκι για 3 βδομάδες, πόνεσε η μέση μου και ουσιαστικά τους ανάγκασα να με απολύσουν. Εμένα άλλα πράγματα
μου είπαν ότι θα κάνω εκεί μέσα, να μου σπάσουν τον τσαμπουκά τον πρώτο καιρό το καταλαβαίνω αλλά όχι και να τρέμουν
τα πόδια μου όταν σχολάω και να πηγαίνω στη γιαγιά μου να τρώω όσπρια 2 μέτρα μαντράχαλος. Ας κρατήσουν για χαμάληδες
τους Μουσουλμάνους και τους Ρωσοπόντιους που δεν ξέρουν ούτε να μιλάνε και κοντεύουν να πλακωθούν στο ξύλο επειδή
έχουν νεύρα που δεν τους κάθονται οι γυναίκες τους. Εγώ δεν πήρα ecdl και proficiency για να συναναστρέφομαι με όλο το
white trash της Κομοτηνής σε μια αποθήκη 10 στρέμματα με 2 βαθμούς κελσίου και 90% υγρασία στις 8 το πρωί...



Μπίχλα, φιλικά, get real! :roll:

Αν δεις πόσοι με διδακτορικά και μεταπτυχιακά κάνουν τα γκαρσόνια ή δουλεύουν σε τέτοιες δουλειές σαν αυτή που (έχεις την άνεση να σνομπάρεις με τόσο άσχημο τρόπο) τι θα πεις;;;

Α, επίσης, ecdl και proficiency δεν είναι και η τρελή εξειδίκευση...

τεσπα... παμ' παρακάτω...
Με πρόλαβες. Ούτε Phd να ήταν το ECDL!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488552 Αν σας έλεγαν ότι θα κάνετε άλλα πράγματα και σας είχαν να σέρνετε τόνους κάθε μέρα πάνω σε καρότσια, με την
δισκοκήλη να παραμονεύει, θα το κάνατε αν δεν είχατε υποχρεώσεις? Καλύτερα μια δουλειά λιγότερο απαιτητική
σωματικά, με 200 ευρώ λιγότερα το μήνα. Έχω αφήσει τα στοιχεία μου σε ότι courier υπάρχει στην Κομοτηνή. Θέλω
όταν σχολάω το απόγευμα να μου μένει κουράγιο και για άλλα πράγματα, δεν γουστάρω στα 40 μου να γίνω
καμπούρης σαν τον μακαρίτη τον πατέρα μου ώστε να πλουτίζει ο κάθε πονηράκιας και να κυκλοφορεί με Porsche.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488594 Εκει στο courειο που θα πας Μπιχλα, μπας και πιστευεις οτι θα δουλευεις με αποφοιτους του Κολεγιου Αθηνων; Η οτι θα σου πουν "Που να τρεχεις τωρα, ψιχαλιζει, ασε μωρε μην παθεις καμια πνευμονια"; Υποψιν οτι ο dimsabas ειναι δασκαλος. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488630 Εγώ δεν θέλω μεροκάματο, θέλω 1000ρα και rallye και θάνατο. Δεν μου αρέσουν τα σχολεία και θα ανοίξω συνεργεία.

Δεν θα κάτσω Κομοτηνή να γηροκομήσω τη μάνα μου. Αλλά και να γυρίσω έχω κολλητό που έχει κτεο, πάλι υπαλληλάκος θα είμαι αλλά σε τομέα με κάποιο ενδιαφέρον.

.
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488688
g8777 έγραψε:Υποψιν οτι ο dimsabas ειναι δασκαλος. :shifty:

Σε ιδιωτικό ιεκ στη Λάρισα?
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488708
mirage έγραψε:Γιατι πρεπει να πας μεχρι την Λάρισα για ενα ΙΕΚ;

< >



Θες να γηροκομησει τη μάνα του;

Τα θέλετε και τα ρωτάτε μερικοί ;

:omg:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#488710 Ας αφησουμε τον bihla να απαντησει. Τπτ δεν ειναι προβλέψιμο. Οκ εκτος απο τις ατακες του στα γκομενακια.

< >
Άβαταρ μέλους
By Vagnar
#488760 Το συνεργείο που θα "ανοιχτεί" θα δουλεύει ότι ώρα ξυπνήσω μέχρι ότι ώρα μου την δώσει; :hmmm:
Ή θα έχει τους τεχνικούς από τα ξημερώματα και το αφεντικό θα έρχεται να βλέπει τι γίνεται...; :s_dunno