Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#488595 Εμένα πάντως το 7 δεν παίζει να μην βγάλει μέρα ολόκληρη με τα πάντα όλα ανοιχτά και σχετική χρήση. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#488602
xenos έγραψε:Εμένα πάντως το 7 δεν παίζει να μην βγάλει μέρα ολόκληρη με τα πάντα όλα ανοιχτά και σχετική χρήση. :hmmm:


Και εμένα. Και πολύ άνετα. Απορώ τι κάνει εκείνος που δεν του φτάνει η μπαταρία του 7ριου!
Άβαταρ μέλους
By pik.
#488611
xenos έγραψε:Εμένα πάντως το 7 δεν παίζει να μην βγάλει μέρα ολόκληρη με τα πάντα όλα ανοιχτά και σχετική χρήση. :hmmm:

To 7 σε αποδοση εχει ιδια μπαταρια με το 8.

καταπληκτικο κινητακι.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#490646 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#490663 Update για την retina:

Τρίτη το πήγα, έγινε η παραγγελία του ανταλλακτικού και χθες ήρθε sms ότι είναι έτοιμο. Yπενθυμίζω ότι αντιμετώπιζε παρόμοιο πρόβλημα:

Εικόνα

Μια χαρά είναι η infoquest. To θέμα είναι ότι μετά τον Μάιο δεν καλύπτεται πια από το πρόγραμμα της apple αν το ξαναεμφανίσει και σκέφτομαι να το αλλάζω σιγά σιγά.

Με 256 ssd +
Εικόνα

Πόσεο λέτε ότι πιάνει; Καινούργιο είναι ~1700-1800
Άβαταρ μέλους
By pik.
#490819
xenos έγραψε:Εικόνα

δεν λενε την αληθεια τα benchs οσον αφορα τα μηλαρακια.

lag μπορει να δεις ακομα και στο τερας 8Plus το οποιο ειχα.
Εχω δει lag ακομα και σε 8αρι μικρο και ομως δουλευουν μια χαρα.
Το ζητημα ειναι αλλου.

Σε λιγο καιρο θα αναγκαστουν να πανε σε μεγαλες RAM και αυτοι οποτε ολα αυτα θα γινουν για τα σκουπιδια στην πρωτη αναβαθμιση .
ηδη οι εφαρμογες κανουν reload :lol:
εντελως γελοιο

Ενα 6s με καινουρια φρεσκια μπαταρια σου δινει το 95% της εμπειριας χρησης ενος 7/8 πλην μπαταριας καμερας και ηχειου.
πρεπει η apple να αλλαξει πραγματα ,αρκετα με τον επεξεργαστη τερας και μετα οι οθονες να εχουν αναλυση 2014.
αρκετα.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#495267
red_monster έγραψε:12.2.6 μας τον φορμαρε στην μπαταρία ή έπεσα θύμα πλασιμπο;


Δλδ γίνεται ακομα χειρότερο ;;; Μη μας λες τέτοια ...
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#495286 11.2.6
Ο δαίμονας του τυπογραφείου :lol:

Μέχρι και την προηγούμενη ήμουν εντυπωσιασμένος με την απόδοση iPhone 8/iOS 11.2.xx

Από εχθές νομίζω ότι δεν είμαι. Είδωμεν
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#499313
vagmag έγραψε:Δώρο εορτής iPhone X 256 !!!!
Μεγειες μου !!!
Χρόνια σου πολλά, να το χαρείς!

Από το Redmi Note 4