Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#488035 Italakia Καλή αρχή.

Μου αρέσει το επερχόμενο κρύο :yahoo: :yahoo: :yahoo: , έστω και στο 90' ο ανύπαρκτος χειμώνας θα δείξει τα λίγα του δόντια. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :metalo: :metalo: :metalo:
Επιτέλους να δροσιστούμε και ελπίζω σε πολλά θερμοκρασιακά αρνητικά ρεκόρ.
Δεν μου αρέσει που θα έχουμε ηλιοφάνεια :rant: :rant: :rant: (γ@μημενος ήλιος)
Δεν μου άρεσε η εβδομάδα που πέρασε από άποψη φόρτου εργασίας, αλλά μου άρεσαν οι υπερωρίες (έξτρα άδεια στο ήδη μικρό απόθεμα που έχω :sorry: )
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488062 Αυτη την εξυπναδα με το κρυο θα την ακουμε πολυ ακομα; Αμα ειναι να ξεκινησω και γω ποσο πολυ με ΣΗΚΩΝΟΥΝ οι σεισμοι, μακαρι να δουμε ενα 8αρι κοντα μας. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#488085
g8777 έγραψε:Αυτη την εξυπναδα με το κρυο θα την ακουμε πολυ ακομα; Αμα ειναι να ξεκινησω και γω ποσο πολυ με ΣΗΚΩΝΟΥΝ οι σεισμοι, μακαρι να δουμε ενα 8αρι κοντα μας. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Realzeus θέλω κρύα στήριξη :lol:
Το 8ρι είναι πολύ πάντως 6ρι είναι βολικό :rtfm: , ίσα για την αίσθηση :lol:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#488090
g8777 έγραψε:Αυτη την εξυπναδα με το κρυο θα την ακουμε πολυ ακομα; Αμα ειναι να ξεκινησω και γω ποσο πολυ με ΣΗΚΩΝΟΥΝ οι σεισμοι, μακαρι να δουμε ενα 8αρι κοντα μας. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:



να δουμε τζι μου... να δουμε.... :s_cool και μετα να χιονισει κιολας :inlove:
Θα μαι στο τζακι μου ψηνοντας κάστανα και θα απολαμβανω και τα 2 φυσικα φαινομενα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488095 Ε τι να δούμε. Πάτα το μωρέ λέμε.
Πάτα το για να μην βάλω τον Κουμπη να φτερνιστει και βρεθεί η Εύβοια δίπλα στον Παναμά.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#488410 ΔΕν μου αρεσε που μολις τωρα βρηκα ενα σπουργιτη στη βεραντα μου πεθαμενο....μαλλον κτυπησε το τζαμι της πορτας, και εσπασε τον λαιμο του..... :sorry:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#488422 Πες στη κυρα να μην πλενει τα τζαμια καθε ωρα και στιγμη..Να τα αποτελεσματα.....
Άβαταρ μέλους
By 224v
#488492
DAP έγραψε:Πες στη κυρα να μην πλενει τα τζαμια καθε ωρα και στιγμη..Να τα αποτελεσματα.....


Αυτο σκεφτηκα και εγω..... αλλα βλεπεις η κοπελλα ερχεται για καθαρισμα μια φορα τη βδομαδα.... ηταν εχθες λοιπον... και σημερα εγινε το κακο.... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#488519 Μου άρεσε το δίωρο που φάγαμε με τον μικρό, ζωγραφίζοντας κεραμικά .
Θα ψηθούν και θα τα πάρουμε μεσοβδομαδα
Καλή φάση, άμα έχετε την ευκαιρία δοκιμάστεΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#488530 αγοραζεις τα λευκα , εχει ολων των ειδων τα σχηματα και μεγεθη
η τιμη καπως τσιμπημενη αλλα περιεχει και ολα τα υλικα για βαψιμο και το ψησιμο
τα αφηνεις εκει και τα παιρνεις μετα απο μερικες ημερες

περισσότερα εδω
http://www.madebyyou-wien.at/so-funktioniert-es/
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488534 Φανταστικό ακούγεται. Σκέφτεσαι να τρως με το σερβίτσιο που σχεδιασες και δημιούργησε το μυαλό σου;;
Δεν αγοράζεται αυτό το πράγμα. :thumbsup: :thumbsup:

Όταν παραλάβεις βάλε καμιά φώτο να παίρνουμε ιδέες οι υπόλοιποι. :yahoo: