Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#488404 προσπαθει να σε φοβησει.Αγνοησε τον.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488417 Για να γίνω ο ξενέρωτος του τοπικού... :oops:
Όχι αλκοόλ και οδήγηση μωρέ, ειδικά με δίτροχο


ps το rallye δαγκώνει πολύ άσχημα όταν ξεχαστείς μέσα στην στροφή, το νου σου
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488419
bihlas87 έγραψε:To βραδινό σκηνικό με την Ρωσίδα ήταν το κάτι άλλο, απίστευτο one night stand, σε μια μέρα έζησα τόσα πράγματα
που δεν μπορούσα να κλείσω μάτι όλο το βράδυ από την υπερένταση :metalo:


Σε καταλαβαίνω, έτσι νιώθω και εγώ στο τέλος του μήνα όταν μπαίνω στο taxisnet :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#488423 Η ΛΗΞΙΣ θα έρθει σιγά σιγά μπιχλα, δεν θα ακούσεις κάποιον να λέει στοπ. Όταν τα κολληταρια δεν θα είναι εκεί πλέον, όταν τα safety nets θα σου πουν ΙΝΑΦ!, όταν 12 η ώρα θα σε γονατίζει η νύστα, όταν τα κιλακια και η ροπουλα :shifty: θα κατσικωθουν...

Dimviii ο γιόκας έχει homepage την καρεντα. Δεν το μαθες από εμένα. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488425 Λες να εννοεί όταν μεγαλώσω και έχω στυτική δυσλειτουργία λόγω κραιπάλης? :help:
Στο χέρι μιας γυναίκας είναι να με σώσει από τον βούρκο.
Fun fact από εχθές το βράδυ, όταν ήταν η ψηλή μέσα στο μπαρ σκέφτηκα να της προτείνω μπρα ντε φερ
(και οι δύο αριστερόχειρες είμαστε) ώστε να με νικήσει και να βρω ακόμα ένα κίνητρο για να ξεκινήσω
γυμναστήριο :lol: Είναι τόσο σούργελο που παίζει να το έκανε μπροστά στο αφεντικό της :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#489009 I like this guy, μου 'φτιαξε τη μέρα .
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#489021
Άβαταρ μέλους
By Morx
#489460
mikeerfol έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Ρε σεις πού ναι ο Morx ; Καιρό έχει να δώσει στίγμα


Θα αφήνει αλλού το στίγμα του :shifty: :shifty: :shifty:


BUMP !! :lol:


Παρακολουθω ομως οσο προλαβαινω! Μην αγχωνεστε... :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#489579 Αυτό πρέπει να το είχα γράψει καιρόοοοοο πριν :lol:
Παίζει και να παντρεύτηκες από τότε :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#489581
mousatos έγραψε:I like this guy, μου 'φτιαξε τη μέρα .

Τι κοριτσάρες είναι αυτές? Που είναι γυρισμένο αυτό να κλείσω εισιτήρια από τώρα? :inlove:
Ωραίος ο τυπάκος, εγώ σε λίγο κλείνω τα 31 και ακόμα τέτοιες |λογοκρισία| κάνω :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#489585 In other news, μου την πέφτει συνομίληκη νοσοκόμα απ το badoo, 8 χρόνια παντρεμένη και 2 κόρες. Πολύ όμορφο
πρόσωπο, αφράτο εκεί που πρέπει σώμα. Περιμένω να βρει ευκαιρία να ξεφύγει από το σπίτι της για να βρεθούμε,
έχω κάνει τις προετοιμασίες μου ήδη...
Εικόνα
Aρχικά θα την υποδεχτώ ως γιατρός. Παρατηρώ ένα οίδημα στο στήθος, βγάλε σε παρακαλώ το σουτιέν να σε εξετάσω.
Εικόνα
Περίμενε να φέρω το εργαλείο... σκάω μύτη με την μπασάρα, ανάβω φωτισμούς και φωτορυθμικά και αρχίζει το πάρτυ :metalo:
Εικόνα

https://youtu.be/7TrZFxhrPUI?t=2m5s

Είμαι τόσο σατανάς που ψαχούλεψα facebook, βρήκα ποιός είναι ο άντρας της και που δουλεύει, πήγα εκεί αφενός
για να τον ''μετρήσω'', αφ ετέρου για να αγοράσω ένα μπουκάλι Jameson από τα χεράκια του για να ποτίσω τη γυναίκα του :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#489599 Τι δουλεια ειχες να πας στον αντρα της; :dizzy:
Προσεξε γιατι το λιγοτερο που ενδεχεται, ειναι να σε «κερασει» Chivas... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#489608
Y.V έγραψε:Τι δουλεια ειχες να πας στον αντρα της; :dizzy:
Προσεξε γιατι το λιγοτερο που ενδεχεται, ειναι να σε «κερασει» Chivas... :iconcool:


Τι πιθανότητες δίνεις να του την πηδήξει ? :lol: :lol: