Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Morx
#488240 Χρησιμοποιω αυτο που ειχε η συσκευασια του. Type C Samsung.
Τουβλα-Χ τα αποφευγω εννοειται.

Συμφωνω πως αξιοπιστες μετρησεις παιρνεις μονο με εξωτερικο USB-meter. H αληθεια ειναι πως σκεφτηκα προ καιρου να σκοτωσω κανα 15€ να τσιμπησω εναν που μου γυαλισε το ματι, αλλα αυτο ξεφευγει τελειως και το βρισκω ανουσιο.

So far... με το απλικεσιο που ποσταρα και πιο πανω, θεωρω οτι ειναι σχετικα ασφαλης η μετρηση.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#488245 Έλα ντε, υπάρχει επιλογή;
Εγω στη πρίζα τo βάζω και πάει μόνο του στο fast charge mode
Άβαταρ μέλους
By mirage
#488246 Device maintenance>Battery> 3 κουκιδες πανω δεξια>advanced settings.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#488250 Ok, αλλά γιατί να το απενεργοποιησω;
Ειναι φοβερή ευκολία και απο οτι διαβάζω απόψε σε φορά δεν υπάρχει κάποια απόδειξη οτι κάνει κακό στη μπαταρία
Το κρατάω ανάμεσα στο 20%-80% , ούτε κανα ζέσταμα ιδιαίτερο εχω παρατήσει...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#488320
KiloMeater έγραψε:Ok, αλλά γιατί να το απενεργοποιησω;


Να κάνεις αυτο που σε βολευει καλυτερα! Ακομα και αν πεσει η μπαταρια ποιο γρήγορα πας για μια αλλαγη της μετα απο 1-1,5 χρονο και εισαι κομπλε. Δεν ειναι οτι στοιχιζει κανα φοβερο ποσο ή κάτι αλλο.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#488441 οκ, ακουστικά στο mi a1 με το mi capsule profile, πάρα πολύ καλό!
ήθελα ενα eq αλλά οκ, μην το παρακάνω κιόλας για 180€...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#488513
MIXOStsi έγραψε:οκ, ακουστικά στο mi a1 με το mi capsule profile, πάρα πολύ καλό!
ήθελα ενα eq αλλά οκ, μην το παρακάνω κιόλας για 180€...


Πήρες MI A1? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#488516
MIXOStsi έγραψε:δεν με παρακολουθας?


Η αληθεια ειναι πως ηλπιζα και προσευχόμουν να πάρεις κανα Lumia να μην βλέπω την κλάψα σου εδω μέσα :rtfm: Μπορει και να είδα το ποστ σου, και να αποφάσισε ο εγκέφαλος να διαγράψει μια τοσο δυσάρεστη εμπειρία. Τελος πάντων... θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα σε ανεχτώ. Το ανεχτώ δεν σημαινει δεν θα σε ειρωνευομαι που και που :rtfm:


ουφφ.... ακομα μια δυσαρεστη μέρα στο petrolheads.... :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#488528 κακιασμένη... :inlove:

μόλις βγάλουν ενα σοβαρό κινητό με minijack, oled και καλή κάμερα, θα τα σκάσω...
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#488702
Anonymous Founder έγραψε:Το κάνει και στην :inlove: αυτό ο proximity (Note 4X). Δεν υπάρχει κάποιο fix; Το έχει ψάξει κανείς;

Μόλις ήρθε update, που λέει ότι το διορθώνει!!
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#488831 Γνωριζει κανεις αν μπορει να γινει συγχρονισμος υποτιτλων του terrarium στην τηλεoραση μεσω chromecast;
Δεν βρισκω κατι... :hmmm: :(
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#488832 Απο τις 9 παρα μεχρι τις 2+ φορτιζε χθες βραδυ!
6%-->100%