Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#485558 By popular demand και μετά τη γκρίνια του Γκεακου οτι τον πειράζουν οι μοδεράτορες και δεν τον αφήνουν να ποστάρει που επένδυσε παλι, ανοιγω το συσγκεκριμενο τοπικ, οπου θα ποσταρουμε τις πιο προσφατες αγορες μας.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Δημοσιεύσεις με μπαριέρες, χαντάκια, οικόπεδα και λοιπές "αγορές" που έχουν γίνει με το αυτοκίνητο :iconcool: θα διαγράφονται :rtfm:

Γκεακο, σπαμαρε ελεύθερα!!!
:iconcool:


Το topic είναι μια ευγενική προσφορά του Εμπορικού Συλλόγου Αθηνών
Εικόνα

και του Εμπορικού Συλλόγου Θεσσαλονίκης
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από Wagner669 και 16 Φεβ 2018, 02:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#485563 Με γειες!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#485565 Γι αυτό τον κράζατε; :dizzy: Ίσα ίσα, πολύ λογική και συνεπής αγορά είναι (όχι σαν κάτι i9 :help: ).

Γιώργο, βάλε φώτο κι από το άλλο! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#485572 Άλλο;;;
Γιατί, τι άλλο πήρε;;;;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#485579 Μπράβο Βάγκνερ, έλειπε ένα τοπικό σαν αυτό από το φόρουμ. :s_hang :s_hang

Σε λίγο τα τοπικά εδώ μέσα θα είναι περισσότερα από τα ποστς :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#485584 Όσο υπάρχει το θέμα πολιτικής, μείνε ανήσυχος φίλτατε Τζι
Άβαταρ μέλους
By glf
#485589 Πλάκα πλάκα, κάθε βδομάδα έχω και κάνα ψιλολόι απο Κίνα, είναι καλό ένα τέτοιο topic.
Δίνεις ιδέες με τις αγορές σου.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#485599
glf έγραψε:Πλάκα πλάκα, κάθε βδομάδα έχω και κάνα ψιλολόι απο Κίνα, είναι καλό ένα τέτοιο topic.
Δίνεις ιδέες με τις αγορές σου.


+1 αλλά δεν έχω πάρει τίποτα αυτόν τον μήνα :(
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#485601 Είναι ΑΧΡΗΣΤΟ αυτό το τοπικό και θα μπερδέψει όλα τα υπόλοιπα. Εδώ θα μου πεις γράφουν για a/c στις Λευκές συσκευές επειδή είναι άσπρα :shifty:

- Πήρες κάτι για τον υπολογιστή; Βάλτο στα περί η/υ
- Πήρες android κινητό; Βάλτο στο Android Devices
- Πήρες a/c ; Βάλτο στο οικιακή θέρμανση

ΤΑΞΙΣ :x
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#485722
Dimitris_P έγραψε:Είναι ΑΧΡΗΣΤΟ αυτό το τοπικό και θα μπερδέψει όλα τα υπόλοιπα. Εδώ θα μου πεις γράφουν για a/c στις Λευκές συσκευές επειδή είναι άσπρα :shifty:

- Πήρες κάτι για τον υπολογιστή; Βάλτο στα περί η/υ
- Πήρες android κινητό; Βάλτο στο Android Devices
- Πήρες a/c ; Βάλτο στο οικιακή θέρμανση

ΤΑΞΙΣ :x

Μια χαρα ειναι το τοπικ!
Μπορουμε να μιλαμε σαν ανθρωποι στο αλλο τοπικο, στο οποιο καθε φορα που ποσταρει ο Γκεακος, γινεται της πουτανας το καγκελο, με 800 ασχετα ποστς!

Ενω εδω, θα ναι τακτοποιημενα ολα τα flame-bait posts του Γκεακου :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#485745 Κάποιοι μπορεί να θέλουν να δουν κατευθείαν τα 'best seller' στις αγορές ηλεκτρονικών :iconcool:

Υποστηρίζω το νέο τοπικό :thumbsup: