Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By DAP
#483398 Η γκαντεμια ομως τον εχει ερωτευθει τον αμοιρο.....στα τεστς ολα υπεροχα και στον αγωνα.... :(
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#483474 Είναι ο πιο συμπαθητικός οδηγός πάντως σήμερα και ο μόνος που είναι πραγματικά ταχύς. Αρκεί να μην του βγει στραβά ο αγώνας και έχει κακή ψυχολογία.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#483490

:metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#483587 Μωρε αυτο κατι μου θυμιζει.... :hmmm:


viewtopic.php?p=476512#p476512
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#483594
DAP έγραψε:Η γκαντεμια ομως τον εχει ερωτευθει τον αμοιρο.....στα τεστς ολα υπεροχα και στον αγωνα.... :(


Γκαντεμια;ανικανοτητα να μεινει στο δρομο θα ελεγα εγω.οσον αφορα για την υποτιθεμενη ταχυτητα που εχει,απο τη στιγμη που δεν ειναι ικανος να μεινει στπ δρομο με αυτη την ταχυτητα τοτε δεν ειναι αυτη η πραγματικη του ταχυτητα.Ειναι στο σημειο που βρισκοταν ο γιαρι καποια χρονια πριν.μονο που ο γιαρι τοτε ηταν μικρος και λογω καλου μανατζμεντ και συγκυριων εβρισκε μπακετ ενω για τον κρις τα βλεπω δυσκολα τα πραγματα.μακαρι να παει καλα φετος και να μεινει και του χρονου,τον χρειαζεται το wrc αλλα θεωρω οτι ειναι υπερεκτιμημενος.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#484129
theo13 έγραψε:

:metalo: :metalo:


Καλή η πλάκα αλλά στα σοβαρά το έβγαλε για τα καλά....
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By thazio
#484506
nafpaktos έγραψε:
DAP έγραψε:Η γκαντεμια ομως τον εχει ερωτευθει τον αμοιρο.....στα τεστς ολα υπεροχα και στον αγωνα.... :(


Γκαντεμια;ανικανοτητα να μεινει στο δρομο θα ελεγα εγω.οσον αφορα για την υποτιθεμενη ταχυτητα που εχει,απο τη στιγμη που δεν ειναι ικανος να μεινει στπ δρομο με αυτη την ταχυτητα τοτε δεν ειναι αυτη η πραγματικη του ταχυτητα.Ειναι στο σημειο που βρισκοταν ο γιαρι καποια χρονια πριν.μονο που ο γιαρι τοτε ηταν μικρος και λογω καλου μανατζμεντ και συγκυριων εβρισκε μπακετ ενω για τον κρις τα βλεπω δυσκολα τα πραγματα.μακαρι να παει καλα φετος και να μεινει και του χρονου,τον χρειαζεται το wrc αλλα θεωρω οτι ειναι υπερεκτιμημενος.


Ακριβώς! Τα ίδια με Neuville, Latvala, και παλιότερα Mcrae , Solberg και διάφορα άλλα παλικάρια... Είναι η διαχωριστική γραμμή με τύπους σαν τον Loeb, Ogier, Kankkunen, Makinen. Το "έχουν την ταχυτητα" είναι βλακεια κατά τη γνώμη μου.Ξέρουμε τι θα έκανε ο Sordo για παράδειγμα αν πήγαινε μονίμως τάπα; Θα είχε πάρει τίποτα αγώνες από τον κοντό και θα είχε λιώσει και 10 καρότσες. Γιατί δεν λέμε τίποτα για αυτόν; Επειδή ξέρει τα όριά του; (αναλογικά παντα)
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#484634 σηκωνει συζητηση το θεμα Μικ.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#484673 Γι' αυτό όταν συνειδητοποιήσεις ότι δεν είσαι σαν τον loeb, makinen και σια πας μονίμως τάπα και ό,τι γίνει :metalo:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#484691 Ε τι να γινει δηλαδη; Αν πας 9.5/10 μονιμως ωστε να μπορεσεις να ανταγωνιστεις αλλους που εχουν ιδια ταχυτητα μεν, αλλά στα 8.5-9 δέκατά τους, καπου θα σου ξεφυγει (10.1/10) και βλεπουμε τα αποτελεσματα...

Sent >
Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#484843 Παιδιά έτσι όπως τα λέτε είναι,συμφωνώ απόλυτα με όλους σας.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#484872 Να ομως και κατι που ΔΕΝ θα συμφωνησουμε ολοι.Ποιος θα παρει το Σουηδικο; Θα απαρνηθω τον Οζιε και θα πω Τανακ......