Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By pik.
#463486
Giuseppe Busso έγραψε:Δεν θα βγει καλύτερη 4πορτε.

το εσωτερικο της συγκεκριμενης 5ης γενιας μαλλον ειναι το χειροτερο που εχω δει μεχρι σημερα ενω και το πισω μερος αποκλειστικα σε μαυρο εδειχνε ομορφο.

αντιθετα η 6η γενια ειναι πιστευω πιο ομορφη
ειδικα πισω
Εικόνα
το εσωτερικο δε,άλλος πλανητης
Εικόνα
απλα πρεπει να ξερεις χρωματισμους και πως να τους συνδυαζεις.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#463510 Νομίζω ότι το σχόλιο του Μπούσου είναι αμιγώς συναισθηματικό όπως εγώ πχ θεωρώ uber την 3200 GT.

Η σημερινή Quattroporte είναι πολύ ανώτερη από τις προηγούμενες.
Σαν σχέδιο περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ειδικά το μουσούδι της τωρινής είναι πολύ ψαρωτικό.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#463530
EDDIE_147 έγραψε:Νομίζω ότι το σχόλιο του Μπούσου είναι αμιγώς συναισθηματικό όπως εγώ πχ θεωρώ uber την 3200 GT.

Η σημερινή Quattroporte είναι πολύ ανώτερη από τις προηγούμενες.
Σαν σχέδιο περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ειδικά το μουσούδι της τωρινής είναι πολύ ψαρωτικό.
Εννοείς το μουσούδι μυρμηγκοφάγου/στόμιο ηλεκτρικής σκούπας; Όντως ψαρωτικό...
Η Ghibli δεν με έχει πείσει σχεδιαστικά η Quattroporte όμως καλή η προηγούμενη (αν και με μικρά κλαμμένα μάτια) ακόμα καλύτερη η νέα.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#463533
sknipper έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Νομίζω ότι το σχόλιο του Μπούσου είναι αμιγώς συναισθηματικό όπως εγώ πχ θεωρώ uber την 3200 GT.

Η σημερινή Quattroporte είναι πολύ ανώτερη από τις προηγούμενες.
Σαν σχέδιο περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ειδικά το μουσούδι της τωρινής είναι πολύ ψαρωτικό.
Εννοείς το μουσούδι μυρμηγκοφάγου/στόμιο ηλεκτρικής σκούπας; Όντως ψαρωτικό...
Η Ghibli δεν με έχει πείσει σχεδιαστικά η Quattroporte όμως καλή η προηγούμενη (αν και με μικρά κλαμμένα μάτια) ακόμα καλύτερη η νέα.

ολες οι ομορφες Μαζερ έτσι ειναι.

Εικόνα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#465406
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#467106


H GranLusso είναι εξαιρετική!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#476224

Άσπρο μούρο μαύρο μούρο, κοίτα τι ξηγήθηκε ο Νταγκ Ντεμούρο...

:inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#476687 να μας βαλεις και τι λεει για τις Ghibli και Λεβαντε ομως.... :svivhaha: :lol: :iconcool:


φοβερος ομως ο τυπος και δινει λεπτομερειες ομορφες.
Τον ακολουθω.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#477785
21 quadra έγραψε:Θρασύβουλε το γνωρίζεις το κάρο ? :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=jliYvY30VuM


Μα ναι νομιζω το εχω βαλει..... ειναι σαν να το βλεπω απ'εξω και το χαιρομαι... μιας και δεν εχω δει το δικο μου. (το εχω δει οταν το οδηγει η οικογενεια αλλα οχι σε τετοια διαδρομη... :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#477844 Πάντως τότε που πήγαμε για φαγητό , και οι δύο παρκαδοροι είχαν πάθει πλάκα με την 2.24, μόνο για αυτή μιλούσαν

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#478180
belgarion έγραψε:Πάντως τότε που πήγαμε για φαγητό , και οι δύο παρκαδοροι είχαν πάθει πλάκα με την 2.24, μόνο για αυτή μιλούσαν

< >


Για 28 ετων γριουλα ναι αρεσει ακομα.... Τωρα παλι τον Οκτωβριο... θα ξαναπερπατησει. :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#478190
224v έγραψε:
belgarion έγραψε:Πάντως τότε που πήγαμε για φαγητό , και οι δύο παρκαδοροι είχαν πάθει πλάκα με την 2.24, μόνο για αυτή μιλούσαν

< >


Για 28 ετων γριουλα ναι αρεσει ακομα.... Τωρα παλι τον Οκτωβριο... θα ξαναπερπατησει.
Είναι κούκλα η άτιμη, και να την χαίρεστε πάντα με υγεία!

< >