Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#470521 Έχω την εντύπωση ότι είστε οφτοπικ. Εδώ μιλάμε για συσκευές όχι προγράμματα γυμναστικής. Υπάρχει άλλο θέμα για αυτό.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#470522
elteo έγραψε:Έχω την εντύπωση ότι είστε οφτοπικ. Εδώ μιλάμε για συσκευές όχι προγράμματα γυμναστικής. Υπάρχει άλλο θέμα για αυτό.
Είμαστε ψιλοοριακοί μια και λέμε για τις δυνατότητες μέτρησης των συστημάτων και την εφαρμογή αυτών.
Για παπούτσια όμως θα ρωτήσω στα παπούτσια.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#470573
dimik έγραψε:Παρήγγειλα κι εγώ την ζώνη για τριαθλο με σκοπό να την χρησιμοποιώ σε κολύμπι και κροσφιτ.

Βέβαια για κολύμπι διαβάζω ότι ίσως γλιστράει αλλά βλέποντας και κάνοντας.

< >


Στα 50 μέτρα μου έφυγε. :thumbsdown: Τσιγκουνεύτηκα ευτυχώς το 100ρικό και δοκίμασα από ένα γνωστό μου το καλοκαίρι. ΑΝ την πάρω, θα κάνω πατέντα με τιράντες(την είδα σε ένα ερασιτεχνικό αγώνα)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#470595 Όχι και τιράντες στην πισίνα...ρεντίκολο θα γίνουμε :lol:

Στην χειρότερη να πάρω μπλούζα-μαγιό από πάνω για να την κρατάει στην θέση της
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#470743 Ούτε η μπλούζα νομίζω θα κρατάει. Όπως δεν κρατάει και στο τρέξιμο. Αυτό με τις τιράντες, όντως μοιάζει σαν σουτιέν. Ο τύπος είχε κάνει προσαρμογή αυτές που φοράνε αντί για ζώνη για τα παντελόνια. Ήταν λίγο αστείο, αλλά μάλλον αποτελεσματικό.
Σάμπως το καλοκαίρι που φοράω: mp3 θαλάσσης, γυαλιά, σκουφί, και σημαδούρα στο πόδι είναι λιγότερο αστείο;;; Ε, άμα βάλω και το σουτιέν, θα μας γελάνε και τα ψάρια. :lol: .
Άβαταρ μέλους
By dimik
#470757 Το θέμα είναι ότι κάνουμε και ασκήσεις στην πισίνα. Στην τελευταία προπόνηση πριν τις γιορτές είχε σκαρφάλωμα σε σκοινί με κόμπους και εναέρια σκάλα να περάσεις ή έλξεις στους βατηρες.

Μπλούζα εννοώ ελαστική τύπου μαγιό.

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#473720 Δεν ειαι ρολοι αλλα ταιριαζει
Πήρα μια smart ζυγαρία
αυτην εδω
https://www.amazon.de/gp/product/B01GC9 ... UTF8&psc=1
Εικόνα
Συνδεεται με το S health και σου κραταει αυτοματα μετρησεις εκει ενω στο δικο του app μετραει αρκετα παραπανω στοιχεια
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#473722 Ψιλοάχρηστη την βλέπω. Εκτός αν δεν είχες ή χάλασε η ζυγαριά σου. 1 φορά την εβδομάδα, βάζω χειροκίνητα τα κιλά μου.
Όχι ότι χρειάζεται. Το παντελόνι λέει πάντα την αλήθεια.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#473726 βασικα εψαχνα μια να δειχνει κατι αξιοπιστο,
αυτη που ειχα μια απο μετρηση σε μετρηση παιζει και να εδειχνει εως 2 κιλα διαφορα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#474241 Σάββατο βράδυ, τραπέζι σε bar στο Κολωνάκι, ντύσιμο καλό και το ρολόι που φόρεσα ήταν το Gear S3.

Πάντως καιρού. Το έχω λατρέψει

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By fot
#474256 Όντως όμορφο και αρκετά ταιριαστό με το ντύσιμο.

Σκέφτηκα πως τα επόμενα χρήματα για ρολόι θα πάνε σε Apple Watch. Το άτιμο είναι τόσο καλα κατασκευασμένο...


< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#474257
fot έγραψε:Όντως όμορφο και αρκετά ταιριαστό με το ντύσιμο.

Σκέφτηκα πως τα επόμενα χρήματα για ρολόι θα πάνε σε Apple Watch. Το άτιμο είναι τόσο καλα κατασκευασμένο...


< >


Fot είναι αρκετά καλοκατασκευασμένο, καλύτερα από το δικό μου για παράδειγμα, αλλά είναι και αρκετά ακριβότερο.
Επίσης συμβατό αποκλειστικά με iPhone, ενώ κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει στο δικό μου. Μπορώ να αγοράσω iPhone, να κατεβάσω την εφαρμογή συνδεσιμότητας και όλα ΟΚ.
Άβαταρ μέλους
By skous
#476673
Giuseppe Busso έγραψε:
fot έγραψε:Όντως όμορφο και αρκετά ταιριαστό με το ντύσιμο.

Σκέφτηκα πως τα επόμενα χρήματα για ρολόι θα πάνε σε Apple Watch. Το άτιμο είναι τόσο καλα κατασκευασμένο...


< >


Fot είναι αρκετά καλοκατασκευασμένο, καλύτερα από το δικό μου για παράδειγμα, αλλά είναι και αρκετά ακριβότερο.
Επίσης συμβατό αποκλειστικά με iPhone, ενώ κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει στο δικό μου. Μπορώ να αγοράσω iPhone, να κατεβάσω την εφαρμογή συνδεσιμότητας και όλα ΟΚ.
]

ΣΙΓΟΥΡΑ όμως οι εφαρμογές και οι δυνατότηες του δικού σου εάν γίνει pair με iPhone είνια τίποτα μπροστά σε αυτές του Watch.
Όπως και ΣΙΓΟΥΡΑ το watch είναι κακάσχημο και έχει μπαταρία για γέλια.