Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#473329
Giuseppe Busso έγραψε:
Nikos! έγραψε:Έρχεται και κάτι με ups από Αγγλία σε κίτρινο/χρυσαφί :shifty: και πάμε για το επόμενο βήμα.

#oxipouthakathomounmama


up

Κανείς δεν πρόσεξε ότι αγόρασε ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Öhlins έτσι; :metalo:


Δεν είναι ακριβώς καινούρια, αλλά είναι σαν καινούρια. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By fot
#473348
Giuseppe Busso έγραψε:
Nikos! έγραψε:Έρχεται και κάτι με ups από Αγγλία σε κίτρινο/χρυσαφί :shifty: και πάμε για το επόμενο βήμα.

#oxipouthakathomounmama


up

Κανείς δεν πρόσεξε ότι αγόρασε ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Öhlins έτσι; :metalo:

Έσπασα το κεφάλι μου για αυτό το χρυσαφί. Ω ρε φιλε.
Και λέω για τον συναργερμο το χασταγκ;!

Με γεια Νίκο!! Το μπρελόκ τα σπάει.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#473351
fot έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
Nikos! έγραψε:Έρχεται και κάτι με ups από Αγγλία σε κίτρινο/χρυσαφί :shifty: και πάμε για το επόμενο βήμα.

#oxipouthakathomounmama


up

Κανείς δεν πρόσεξε ότι αγόρασε ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ Öhlins έτσι; :metalo:

Έσπασα το κεφάλι μου για αυτό το χρυσαφί. Ω ρε φιλε.
Και λέω για τον συναργερμο το χασταγκ;!

Με γεια Νίκο!! Το μπρελόκ τα σπάει.


Κοίτα, αυτό το ποστ είχε ένα-προς-ένα όλα τα μελλοντικά βήματα. :shifty:

Να'ναι καλά τα παιδιά που με βοηθάνε, ξέρουν ποια είναι αυτά. :s_howdy

Ευχαριστώ για το μπρελόκ. Ήταν η συμφωνία με τον Ισμαήλο. Θα πάρω το αμάξι του αν μου αφήσει το μπρελόκ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#473366 Μούρλια! Όλα τέλεια! Μόνο τα 8 ευρώ είναι κάπως. Όχι σαν πόσο, αλίμονο. Αλλά να, τόσα κοστίζει το πρόγραμμά μου στην ίδια εταιρία που έχει μέσα τα κέρατά του.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#473379
Dimsabas έγραψε:Μούρλια! Όλα τέλεια! Μόνο τα 8 ευρώ είναι κάπως. Όχι σαν πόσο, αλίμονο. Αλλά να, τόσα κοστίζει το πρόγραμμά μου στην ίδια εταιρία που έχει μέσα τα κέρατά του.


Ναι, κατάλαβα πως το λες και συμφωνώ. Είναι κάπως αυτό το 8ευρω, όχι σαν ποσό γιατί είναι αστείο. Θα προτιμούσα ετήσια συνδρομή.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#473644
dimik έγραψε:Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Καλοριζικες και οι αναρτήσεις, σοφή αγορά.

< >

Ειδικά αν ακούσεις τη τιμή και τα χιλιόμετρα που έχουν πάνω.

Εν καιρώ...

Είναι Γερμανία και έρχονται. :)

< >
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#474499 Καλη επιλογη! Εχει ο brother στο s2k. Σημαντικη διαφορα σε σχεση με KW3 κυριως οσον αφορα το θεμα της φιλικοτητας. Στην υποθετικα ιδανικη ρυθμιση για καλη συμπεριφορα η ohlins βγαινει πιο ανετη απο τις 2.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#474501
timkoul έγραψε:Καλη επιλογη! Εχει ο brother στο s2k. Σημαντικη διαφορα σε σχεση με KW3 κυριως οσον αφορα το θεμα της φιλικοτητας. Στην υποθετικα ιδανικη ρυθμιση για καλη συμπεριφορα η ohlins βγαινει πιο ανετη απο τις 2.


Είχα οδηγήσει του nass αλλά επειδή δεν τα οδήγησα back-to-back (ohlins vs stock) δεν έχω άποψη. Όμως όταν τις βάλω θα πω.

Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι καινούρια είναι αρκετά ακριβή οπότε πιθανόν να μην την έβαζα μέχρι να έβρισκα καλό deal σε μτχ.

Φαίνεται ότι τη βρήκα, οπότε περιμένω να έρθει να τη φορέσω.

Επίσης τρέχει παράλληλα και ένα stage 1 tunning project...περισσότερα εν καιρώ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#474597
NiTse έγραψε:Αχαχαχαχ πολύ κρατήθηκες ρε συ!!!


Κοίτα, σοβαρά τώρα...είναι ένα αυτοκίνητο που το τραβάει ο οργανισμός του. Θέλει έτσι το κάτι παραπάνω να ελευθερωθεί, να ξεδιπλώσει τις δυνατότητές του, οπότε πάμε για ΦΠΕ με τη πολύτιμη και άκρως σημαντική βοήθεια του νούμερο ένα γνώστη των έβο του φόρουμ, του dimviii. :s_howdy :metalo: