Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#473635 καινουργιο λαπτοπακι απο τη δουλεια
αρκετα πιο ελαφρυ και καλυτερο απο ολες τις αποψεις απο την αρχαιολογια που ειχα

iCore 7, lenovo thinkpad x1 carbon
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#473699 παταω δεξι κλικ για να μου βγαλει το πινακακι που εχει και την ''αντιγραφη'' και δεν μου το βγαζει.Αυτο συμβαινει παντου,σε φωτο,σε κειμενα,σε url στα παντα,κανεις δεξι κλικ και δεν κανει τιποτα.
τι σκατα επαθε παλι?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#473704 και επανεκκινηση και κλεισιμο τελειως πολλες φορες,τα ιδια.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#473705
dimviii έγραψε:παταω δεξι κλικ για να μου βγαλει το πινακακι που εχει και την ''αντιγραφη'' και δεν μου το βγαζει.Αυτο συμβαινει παντου,σε φωτο,σε κειμενα,σε url στα παντα,κανεις δεξι κλικ και δεν κανει τιποτα.
τι σκατα επαθε παλι?

Τσέκαρε στις ρυθμίσεις του mouse στο control panel αν έχει ενεργοποιηθεί η λειτουργία για αριστεροχειρες.

Κάπου εκεί λέει τι κάνει το κάθε κλικ, αριστερό και δεξί.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#473711 πηγα εκει και ειχε σαν κυριο κουμπι το αριστερο,το εβαλα να ειναι το δεξι,αλλα παλι δεν κανει αντιγραφη.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#473717
dimviii έγραψε:πηγα εκει και ειχε σαν κυριο κουμπι το αριστερο,το εβαλα να ειναι το δεξι,αλλα παλι δεν κανει αντιγραφη.

Μέχρι να βρεις λύση αν θες να αντιγράψεις και επικόλλησεις κάτι κάνε highlight με το mouse αυτό που θες και μετά κάνε με τον εξής συνδυασμό κουμπιών την αντιγραφή/επικόλληση:
Αντιγραφή: cntrl+c μαζί
Επικόλληση: cntrl+v μαζί

Δούλεψε?

< >
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#473752 Σαββατο σημερα....
Εχω ετοιμασει ποπκορν και περιμενω να διαβασω την Οδυσσεια του "Supercomputer by GeakosF1"
Κυριως το ποσο θα του βγει του κουστουμι και τι |λογοκρισία| ειχε κανει.... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#473759
Nikos! έγραψε:
dimviii έγραψε:πηγα εκει και ειχε σαν κυριο κουμπι το αριστερο,το εβαλα να ειναι το δεξι,αλλα παλι δεν κανει αντιγραφη.

Μέχρι να βρεις λύση αν θες να αντιγράψεις και επικόλλησεις κάτι κάνε highlight με το mouse αυτό που θες και μετά κάνε με τον εξής συνδυασμό κουμπιών την αντιγραφή/επικόλληση:
Αντιγραφή: cntrl+c μαζί
Επικόλληση: cntrl+v μαζί

Δούλεψε?

< >


αυτο μου ειπε να το κανω και η γυναικα μου,ουτε αυτο δουλεψε.
υπαρχει περιπτωση να πατησα κανα κουμπι/συνδιασμος κουμπιων καταλαθος πανω στο πληκτρολογιο και να το απενεργοποιησα? Γιατι δεν ρυθμισα κατι,μονο αυτο εαν εχει γινει.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#473767 Τροφοδοτικό off.
Mobo off.
Το πρωτο γαμησε το 2ο.
Συν 1 ram προβληματική.

Για αρχη πηρα αυτο
Τα αλλα το σκέφτομαι τι θα κανω.
Είμαι κατσουφης αλλα δε θα πρεπε. Αυτα ειναι μικροπροβληματα μπροστα σε προβληματα υγειας κλπ.

Εικόνα

.