Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#461407 :lol:
Είναι ένα κλικ παραπάνω από Zara και H&M. Έχω κάτι ωραία παλτό και μπουφάν από το 2001. Και γενικώς ό,τι έχω πάρει δεν έχει βγει φόλα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#461410 Sure.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#461423
red_monster έγραψε:Με zara κλπ ειδικά στις εκπτώσεις, ποιος ο λόγος?


Τα Zara είναι Mercedes μπροστά στα Primark.
Τόσο σε ποιότητα, όσο και τιμές.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#461541 Το Primark είναι χαλασμένο τράμπαντ. Αλλά αν κάποιος το ψάχνει έχει και καλές ευκαιρίες. Γενικά το θεωρώ προς αποφυγή.
Η Oxford Street έχει ήδη γίνει ανυπόφορη από κόσμο. Νομίζω βάζουν λωρίδες κυκλοφορίας πεζών όταν δυσκολέψουν τα πράματα και μερικές φορές κάνουν την Oxford street πεζόδρομο.

Σχετικά με την τρομοκρατία η απειλή είναι μόνιμη και υπαρκτή. Αν είναι να σου τύχει θα σου τύχει. Απλά καλό είναι να μην πας φιρί φιρί. Και αν ακούσεις κάποιον να φωνάζει "Αλλάχ ακμπάρ" πέφτεις με τη μία στο έδαφος....
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#461589 Υπάρχει κάποιο τίμιο παπουτσάδικο με καλές τιμές, κυρίως για New Balance ή δεν αξίζει καλύτερα να πάρω από εδώ από κανά mall ?
Άβαταρ μέλους
By GTS
#461592
sknipper έγραψε:Το Primark είναι χαλασμένο τράμπαντ. Αλλά αν κάποιος το ψάχνει έχει και καλές ευκαιρίες. Γενικά το θεωρώ προς αποφυγή.
Η Oxford Street έχει ήδη γίνει ανυπόφορη από κόσμο. Νομίζω βάζουν λωρίδες κυκλοφορίας πεζών όταν δυσκολέψουν τα πράματα και μερικές φορές κάνουν την Oxford street πεζόδρομο.

Σχετικά με την τρομοκρατία η απειλή είναι μόνιμη και υπαρκτή. Αν είναι να σου τύχει θα σου τύχει. Απλά καλό είναι να μην πας φιρί φιρί. Και αν ακούσεις κάποιον να φωνάζει "Αλλάχ ακμπάρ" πέφτεις με τη μία στο έδαφος....


Εχουν παλι εξαφανιστει οι ενοπλοι αστυνομικοι απο τους κεντρικους δρομους....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#461743 Dmitspan στο Λονδινο θα πας για ψωνια;Αν ειναι καντα μεσω inernet.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#461951 Όχι βέβαια, αλλά μιας και έχει μεγαλύτερη αγορά και γκάμα ευκαιρία είναι να δοκιμάσω live από το να κάνω μαντεψιές.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#462093 Σωστα. Μην το πολυψαχνεις παντως. Yolo.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#462210 Τα ψώνια στο Λονδίνο/Ρώμη/Παρίσι τα καταλάβαινα πριν 30 χρόνια, όταν δεν έβρισκες τέτοια πράγματα εδώ κλπ. Τώρα μου είναι ακατανόητο, εκτός αν βρεις καμιά τρελή τιμή στις εκπτώσεις. Γενικά επειδή δεν είμαι καταναλωτικό ον, ακόμα και όταν ζούσα στην Αγγλία σπάνια ψώνιζα και αυτό μόνον όταν ήταν απόλυτη ανάγκη. Όπως κάνω κι εδώ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#462240 Μια δεξιοτίμονη τιμονιέρα; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#462244 Μέχρι κι ο dimis ξέρει ότι δεν είναι συμβατές οι τιμονιέρες από το βροχονήσι :rtfm:

Αντίθετα, το παρακάτω καλή επιλογη:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#466725 Τη Κυριακή πάω Λονδίνο για Χριστούγεννα και...

[dmitspan mode]

Πτήσεις έκλεισα με FlyBe, καλά έκανα; Αλλά το αεροπλάνο έχει έλικες, είναι ασφαλές; :help: Σε ποιά θέση να καθήσω; Χωράει μια νταμιτζάνα κρασί χύμα στο όβερχεντ κομπάρτμεντ και ένας 17κιλος τενεκές λάδι κάτω από το κάθισμα; Ή μήπως να πάρω μόνο ένα 5λιτρο λάδι για σιγουριά; :hmmm:
Από το Heathrow για Kingston βολεύει καλύτερα μετρό ή λεωφορείο; Ή μήπως να αλλάξω τα εισητήρια και να πάω με Easyjet στο Gatwick; Γιατί τα Χριστούγεννα είναι όλα κλειστά; Γιατί να ψωνίσει κανείς σε Selfridges, John Lewis και Debenhams όταν το Primark έχει καλύτερη ποιότητα και καλύτερες τιμές;

[/dmitspan mode]

:s_tongue