Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By fot
#462695
Giuseppe Busso έγραψε:Καλησπέρα σας
Εικόνα

Τρέλανε μας busse. Πολύ όμορφο και το αυτοκίνητο και το ντύσιμο.
Θα άλλαζα το παντελονι ισως με ένα μπλε σαν το σακάκι ή ακόμη και με ένα σωστό τζιν, με καφέ ζώνη και παπούτσια.
Το πάνω γαμει!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#462720
Giuseppe Busso έγραψε:
gianik έγραψε:https://www.gamiss.com/shirts-90/product1142688/?lkid=94178&gclid=EAIaIQobChMI1ZDHx5_91wIV5BHTCh1_SwZQEAEYASAAEgJDwvD_BwE

Busso μπαινουμε; :inlove:


Άμα μπορείς να το υποστηρίξεις.


Όντως. Περιμένουμε φωτογραφία δίπλα σε αυτό θα gamiss. :s_rofl

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#462915 Εικόνα
Εικόνα
Αν και την προηγούμενη εβδομάδα τσίμπησα από ιντερνετομάγαζο κάτι παρόμοια, δεν μπόρεσα να αντισταθώ στα μόλις 55ευρά από Intersport bazaar(αρχική 115). Απλά γαμάτα.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#462921 Με γειες!
Κ εγώ που τα φόρεσα χθες 10 ώρες έξω με χιόνια κ λάσπες, το βράδυ όταν τα έβγαλα είχα στεγνές κάλτσες.


< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#462930
PeterPan έγραψε:Με γειες!
Κ εγώ που τα φόρεσα χθες 10 ώρες έξω με χιόνια κ λάσπες, το βράδυ όταν τα έβγαλα είχα στεγνές κάλτσες.


< >

Ευχαριστώ Πέτρο. :s_howdy
Πριν λίγο κιόλας χάζευα ένα μαγαζί. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#463051
edmond έγραψε:
PeterPan έγραψε:Με γειες!
Κ εγώ που τα φόρεσα χθες 10 ώρες έξω με χιόνια κ λάσπες, το βράδυ όταν τα έβγαλα είχα στεγνές κάλτσες.


< >

Ευχαριστώ Πέτρο. :s_howdy
Πριν λίγο κιόλας χάζευα ένα μαγαζί. :shifty:

κ τα δικά σου είναι μια χαρά και κομψά κ πολύ όμορφα
ουσιαστικά είναι για ίδιες καταστάσεις :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#463495 Με γεια!
Άνετα παπούτσια τα GEOX, απλά θα ήθελα λίγο πιο ενδιαφέροντα σχέδια.
Δεν έχω βρει ποτέ κάτι να μου κάνει κλικ, είναι πολύ συντηρητικά συνήθως.
:oops:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#463497
Anonymous Founder έγραψε:Με γεια!
Άνετα παπούτσια τα GEOX, απλά θα ήθελα λίγο πιο ενδιαφέροντα σχέδια.
Δεν έχω βρει ποτέ κάτι να μου κάνει κλικ, είναι πολύ συντηρητικά συνήθως.
:oops:
Άμα δεν τα είχε 50% έκπτωση , ίσως δεν τα έπαιρνα. Αλλά για καθημερινό παπούτσι γραφείου είναι καλό, συντηρητικό όπως είπες αλλά ταιριάζει με την περίσταση
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#463516
KiloMeater έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Με γεια!
Άνετα παπούτσια τα GEOX, απλά θα ήθελα λίγο πιο ενδιαφέροντα σχέδια.
Δεν έχω βρει ποτέ κάτι να μου κάνει κλικ, είναι πολύ συντηρητικά συνήθως.
:oops:
Άμα δεν τα είχε 50% έκπτωση , ίσως δεν τα έπαιρνα. Αλλά για καθημερινό παπούτσι γραφείου είναι καλό, συντηρητικό όπως είπες αλλά ταιριάζει με την περίσταση

Δηλαδή τα αγόρασες 78€; Αν ναι, φοβερή τιμή για τέτοιο παπούτσι. :oops:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#466122 Παρέλαβα ένα ακόμα κοστούμι που εραψα online. Ήταν το δεύτερο, και τώρα οι ράφτες είχανε και τα αρχικά μέτρα, και τις διορθώσεις που έκανε ο ράφτης last time, και μικρές μου παρεμβάσεις.

Η εφαρμογή του είναι φανταστική, δε χρειάζεται να το πάω καν για αλλαγή σε οτιδήποτε
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#466144
KiloMeater έγραψε:και μπαινω μια στο Geox μιας και περναγα απεξω...
εφυγα με το παρακατω..
http://www.geox.com/en/men/shoes/formal ... =1&start=1
Εικόνα

Εσύ που είσαι στην Αυστρία αγαπητέ, έχω βρει εκεί τα αγαπημένα μου παπούτσια, συγκεκριμένα στο αεροδρόμιο της Βιέννης. Τα Bull boxer.

Τα αγαπάω. Είναι τέλεια. Έχουν πολύ ωραία σχέδια, είναι πολύ ζεστά και σούπερ τιμές.

Αν επιστρέψεις από Βιέννη Ελλάδα, σταμάτησε στο μαγαζί με τα παπούτσια κοντά στο gate, πριν από ένα εστιατόριο που έχει και τσέκαρέ τα.

Κάθε φορά που περνάω παίρνω και ένα ζευγάρι. :)

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#466151
KiloMeater έγραψε: Παρέλαβα ένα ακόμα κοστούμι που εραψα online. Ήταν το δεύτερο, και τώρα οι ράφτες είχανε και τα αρχικά μέτρα, και τις διορθώσεις που έκανε ο ράφτης last time, και μικρές μου παρεμβάσεις.

Η εφαρμογή του είναι φανταστική, δε χρειάζεται να το πάω καν για αλλαγή σε οτιδήποτε
Εικόνα



Τετοια κανεις κ μετα θα γκρινιαζεις για τις τιμες της κυρα Σουλας της ραφτρας στην Βιεννη... :lol: