Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#463480 νομίζω πως το είχα ξαναγράψει πολύ καιρό τώρα. ήταν και ευγενική χορηγία μέλους που δεν το χρειαζόταν πλέον :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#463515
Dodger έγραψε:Τα έχω και τους τα έχω δώσει ;) Από τις ωραιότερες αναμνήσεις.. Του αρέσει πολύ το διάβασμα, από μόνος του κάθεται και παίρνει εγκυκλοπαίδειες με ζώα, δεινόσαυρους κτλ και τρελαίνεται με κολυμβητήριο και μπάσκετ. Αλλά σκεφτόμουν να μπεις στη τεχνολογία σιγά σιγά, να ψάχνει πληροφορίες. Ειδωμεν..


Μια χαρά θα μπει στην τεχνολογία. Άσ'το παιδί να διαβάζει αφού το γουστάρει! Μου θυμίζει τον εαυτό μου μικρό... :inlove:

(αυτό βέβαια, το να είναι σαν εμένα, δεν είναι απαραίτητα καλό, αλλά τεσπα, ας μην επεκταθούμε... :whistlink: :lol: )


belgarion έγραψε:Πώς φαίνεται ότι είμαστε συνομήλικοι :-)
Είναι τόσο ωραία βιβλία, και πραγματικά σου μένει η ιστορία. Για να μην πω ότι διαπλαθει χαρακτήρα.

< >



Συμφωνώ. Απλά εξαιρετικά βιβλία, οι ταινίες το ίδιο. Προσπαθώ να κάνω τη μεγάλη να τα διαβάσει, αλλά μάταια...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#463520
gianik έγραψε:Προτείνεται με 1.000....
Ατμομαγειρας της Philips Avent,
Βάζεις μέσα κρέας, λαχανικά, πατάς κουμπι, σε 25' ντρινννν, όπως είναι το γυρνάς ανάποδα, αλέθει κ έτοιμο... Επίσης κάνει για φρούτο σαλάτες.Εικόνα

.
Είχαμε κι εμείς τέτοιο, μάλλον την προηγούμενη έκδοση Philips Avent γιατί ήταν λίγο διαφορετικό και πραγματικά τα έβγαλε τα λεφτά του, πολύ εξυπηρετικό. Αν δεν ήταν τόσο μικρή η ποσότητα που χωρούσε θα το κρατούσαμε για μας.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#463545 Πως δουλεύει αυτό ρε παιδιά; Του βάζεις μαζί το μοσχάρι και την πατάτα και τα ψήνει στον ίδιο χρόνο;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#463582
sargus έγραψε:Πως δουλεύει αυτό ρε παιδιά; Του βάζεις μαζί το μοσχάρι και την πατάτα και τα ψήνει στον ίδιο χρόνο;



Βαζεις ολα τα υλικα μαζι (κρεας+λαχανικα)..
Εχει διαφορα προγραμματα (το max. ειναι 30').
Εχεις γεμισει απο πριν νερο την βαση.
Πατας κουμπι ...........αυτο ηταν...ετοιμα στον ατμο μαζι με τα υγρα τους....
Οπως ειναι το ξεκουμπωνεις απο την βαση ,το αναποδογυριζεις ,το ξανακουμπωνεις στην βαση ...
Πατας κουμπι........αυτο ηταν....λιωμενη τροφη για το μωρο... :eat:




Υ.γ
Εχει πολλα βιντεακια στο Youtube,βαλε να δεις.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#463595
gianik έγραψε:Προτείνεται με 1.000....
Ατμομαγειρας της Philips Avent,
Βάζεις μέσα κρέας, λαχανικά, πατάς κουμπι, σε 25' ντρινννν, όπως είναι το γυρνάς ανάποδα, αλέθει κ έτοιμο... Επίσης κάνει για φρούτο σαλάτες.Εικόνα

.

Πω ρε σεις! Πως κ δεν το είπατε νωρίτερα!
Τώρα περάσαμε την φάση βέβαια, αλλά θα το έχω υπόψιν.
Κρίμα που δεν το ήξερα, φαίνεται πολύ πρακτικό.

Κάμερες έχω βάλει 2, κ έχω να περάσω κ την 3η. Εντάξει, η νταντά είναι πολύ καλή κατά τα άλλα.

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#463668
rx8_drifter έγραψε:Πωωωωω, προπαρασκευστικό στάδιο για να εισέλθει στο σμουθόκοσμο το πιτσιρίκι :s_inlove :s_inlove :s_inlove
Εκεί θα μας κάνει ιδιαίτερα ο ματσάκω.

.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#463990 Τα ποστ για τα σχολεια, τις τσαντες και το βαρος τους μεταφερθηκαν εδω
viewtopic.php?f=9&t=756&p=463987#p463987
ως πιο καταλληλο. Mod
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#464096 Να ρωτήσω κάτι σχετικό/άσχετο...
uno extreme το έχει πάρει το μάτι σας σε καταστήματα? Γιατί μου το ζήτησαν για δώρο και με μια ματιά στα ιντερνέτια ειναι παντού out of stock...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#465908 Ερώτηση.
Για να περάσει ο μικρός (4ετών) τα σύνορα για Βουλγαρία, πρέπει να του βγάλω διαβατήριο;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#465914
edmond έγραψε:Ερώτηση.
Για να περάσει ο μικρός (4ετών) τα σύνορα για Βουλγαρία, πρέπει να του βγάλω διαβατήριο;

:s_yes
Άβαταρ μέλους
By edmond
#465937 Γκλούπ Νο1.
Και πόσον καιρό κάνει να βγεί το διαβατήριο;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#465943
edmond έγραψε:Γκλούπ Νο1.
Και πόσον καιρό κάνει να βγεί το διαβατήριο;

http://www.passport.gov.gr/syxnes-eroti ... tikon.html

εδω λεει
* Η Κεντρική Υπηρεσία, θα εκδίδει το διαβατήριο εντός 3 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή όλων των απαραίτητων δικαιολογητικών.
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#465947 Πέρσυ που έβγαλα το παρέλαβα ακριβώς 1 εβδομάδα αφού κατέθεσα τα δικαιολογητικά.