Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#463518 Ωχ... :vava: Περαστικά...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#464527 μου αρεσει που εχω μπει σε μουντ καυλαντισματος,χωρις το τρεξιμο και τα αγχη της γαμωδουλειας.
Πεταω,νιωθω ανάλαφρος,ειμαι μεσα στη τρελα.
μου αρεσει που θα μεινει χρονος,ωστε να αφιερωσω χρονο στον εαυτο μου,φιλους,την οικογενεια μου.
μου αρεσει που εχω χρονο ώστε να κανονισω να επισκευασω/συντηρησω πραματα στο σπιτι,και να παω για το recall του αεροσακου στο Μητσο.



δεν μου αρεσει που όταν καθομαι τα εξοδα αυξάνονται. :x
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#464544 Μου αρέσει που έρχονται οι διακοπές των Χριστουγέννων και επιτέλους θα δω τι σημαίνει η λέξη ρεπό . :yahoo:

Μ αρέσει μια ιδέα που είχα και ενθουσίασε τα πιτσιρίκια στη δουλειά.

Δεν μ αρέσει που δεν ξέρω τι θα κάνω ακόμα το 18 από αγωνιστικής άποψης.

Δεν μ αρέσει που δεν εχω μερικές χιλιάδες ευρώ κάβαντζα :(

Δεν μ αρέσει που ο blackpug έχει φαγωθεί να με παντρέψει. :help: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#464573
blinkys έγραψε:Μου αρέσει που έρχονται οι διακοπές των Χριστουγέννων και επιτέλους θα δω τι σημαίνει η λέξη ρεπό . :yahoo:

Μ αρέσει μια ιδέα που είχα και ενθουσίασε τα πιτσιρίκια στη δουλειά.

Δεν μ αρέσει που δεν ξέρω τι θα κάνω ακόμα το 18 από αγωνιστικής άποψης.

Δεν μ αρέσει που δεν εχω μερικές χιλιάδες ευρώ κάβαντζα :(

Δεν μ αρέσει που ο blackpug έχει φαγωθεί να με παντρέψει. :help: :lipsealed:


Μ αρέσει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#464610
blackpug106 έγραψε:
blinkys έγραψε:Μου αρέσει που έρχονται οι διακοπές των Χριστουγέννων και επιτέλους θα δω τι σημαίνει η λέξη ρεπό . :yahoo:

Μ αρέσει μια ιδέα που είχα και ενθουσίασε τα πιτσιρίκια στη δουλειά.

Δεν μ αρέσει που δεν ξέρω τι θα κάνω ακόμα το 18 από αγωνιστικής άποψης.

Δεν μ αρέσει που δεν εχω μερικές χιλιάδες ευρώ κάβαντζα :(

Δεν μ αρέσει που ο blackpug έχει φαγωθεί να με παντρέψει. :help: :lipsealed:


Μ αρέσει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μ' αρέσει που o blackbug ετοιμάζεται για γάμο και θολώνει τα νερά με άλλους :s_dance
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#464640
blinkys έγραψε:Δεν μ αρέσει που ο blackpug έχει φαγωθεί να με παντρέψει. :help: :lipsealed:


Θα σε χαλούσε να παντρευτείς με αυτήν;

Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#464767 Μου αρέσει που απόψε είμαστε καλεσμένοι σε Χmas party σε σπίτι φίλων , που γνώριζα απο παιδιά. :yahoo:
Γειτονόπουλα αλλά και συμμαθητές-τριες, που όμως έφυγαν απ΄την περιοχή.
Μετά απο μία καλοκαιρινή απόπειρα , όπου κατάφερα να μαζέψω 3 (1 άρρεν - 2 θηλυκά) και να περάοσυμε μιά όμορφη βραδιά, σήμερα η 1 φίλη-οικοδέσποινα κατάφερε και μάζεψε 5 (τα 3 θηλυκά :innocent: )
Αντε να δούμε τι θα "αντικρύσουμε", ως μεσήλικες πλέον !!! :iconcool:
Με κάποιους-ες εξ αυτών, εχουμε να ξαναβρεθούμε απ το 1985, ούτε καν συζύγους ξέρω!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#464773 Ελπίζω να καταφέρεις να θυμηθείς πρόσωπα. Ευτυχώς δε θα είσαστε πολλοί :lol:

Εύχομαι να το καταευχαριστηθείτε! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#464800
Giuseppe Busso έγραψε:Μου αρέσει το ξέσπασμα αυτοκινητοαγορών που έγινε στο forum.

Μικρή η κοινότητά μας, αλλά δυνατή. :iconcool:


Ναι αλλά όταν ο Τσίπρας λέει ότι ήρθε η ανάπτυξη, δεν τον πιστεύετε... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#464804 Ανάπτυξη όση θέλεις, στη γειτονιά μου είναι 3 νυχάδικα και αυτές τις ημέρες φτιάχνουν το 4ο, διαφορετικοί ιδιοκτήτες όχι αλυσίδα, απορώ πως θα ζήσουν αυτοί οι άνθρωποι με ενοίκια σε κεντρικό δρόμο, η απελπισία και η μη ψύχραιμη σκέψη συνεχίζει να σπρώχνει τους ανθρώπους σε απέλπιδες προσπάθειες εξαντλώντας ότι τους έχει απομείνει και μάλλον δανειζόμενοι από γονείς, συγγενείς, φίλους, εκτός και αν παίζει άλλο σκηνικό με ξέπλυμα κλπ, 'οπως και να έχει η άλλη λέξη αυτής της - ανάπτυξης - είναι κατάντια. :(