Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#457344 Thanks!

Ρε της πλάκας είναι αυτό. 20€ έχει, δεν έχει καμία σχέση με smartwatch. Ίσα να βλέπω για το χαβαλέ τι αποστάσεις κάνω στις δραστηριότητες θέλω, αν και νομίζω δε θα μπορώ να παίξω μπάσκετ με αυτό στο χέρι, άρα μόνο στη μπάλα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#457346
Deleted User 1 έγραψε:Thanks!

Ρε της πλάκας είναι αυτό. 20€ έχει, δεν έχει καμία σχέση με smartwatch. Ίσα να βλέπω για το χαβαλέ τι αποστάσεις κάνω στις δραστηριότητες θέλω, αν και νομίζω δε θα μπορώ να παίξω μπάσκετ με αυτό στο χέρι, άρα μόνο στη μπάλα.


Φίλε λυπάμαι τόσο καιρό που δεν στο είχα πει, αλλά και χωρίς αυτό δεν μπορείς. :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#457350 Οοοοοοοοουυυυυυυυυ. Καταπληκτική, γκρανγκινιολική προσβόλα! :shifty: Οσφρίζομαι κάποιου είδους challenge στον αέρα! :x Που και πότε? :rtfm:

εδιτ: κάπου εδώ θα πεταχτεί και Gianik τώρα που δεν κάνει ούτε για υποβρύχιο τάβλι... :whistlink:
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 23 Νοέμ 2017, 17:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#457352
Deleted User 1 έγραψε:Οοοοοοοοουυυυυυυυυ. Καταπληκτική, γκρανγκινιολική προσβόλα! :shifty: Οσφρίζομαι κάποιου είδους challenge στον αέρα! :x Που και πότε? :rtfm:


:inlove:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#457392 Λοιπόν είδα ότι τα Garmin έχουν πολλά καλά, κατάλληλα για κολύμπι, άρα το φοράς παντού χωρίς να σε νοιάζει, με GPS, μετρητή παλμών που καταγράφει συνέχεια αλλά με καταγραφή ανά δευτερόλεπτο κατά την διάρκεια άσκησης καλό software στο PC και στο web και στέλνουν κατευθείαν και στο Strava.Και κρατάνε πάνω από εβδομάδα με γενική καταγραφή παλμών, ακόμα πιο πολύ χωρίς.
Στην κατηγορία τιμής που ενδιαφέρομαι (ως 200 λίρες) παίζουν τα forerunner 35 (μόνο κουμπιά, χωρίς οθόνη αφής) στις 130, vivoactive HR στις 165 και στο πάνω όριο το forerunner 235 στις 199-201 τιμές amazon.co.uk . To τελευταίο είναι και το καλύτερο αλλά αναγκαστικά πρέπει να το απορρίψω λόγω διαμέτρου 45χλμ.
Το vivoactive 3 (διάδοχος του vivoactive HR) που είναι και μεταλλικό δυστυχώς λόγω νεότητας παραμένει ακριβό στις 270 και όχι μικρό στα 43.4χλμ.

Σε αυτή την κατηγορία τιμής έχετε να προτείνετε κάποιον αξιόλογο αντίπαλο;
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#457486
sknipper έγραψε:Λοιπόν είδα ότι τα Garmin έχουν πολλά καλά, κατάλληλα για κολύμπι, άρα το φοράς παντού χωρίς να σε νοιάζει, με GPS, μετρητή παλμών που καταγράφει συνέχεια αλλά με καταγραφή ανά δευτερόλεπτο κατά την διάρκεια άσκησης καλό software στο PC και στο web και στέλνουν κατευθείαν και στο Strava.Και κρατάνε πάνω από εβδομάδα με γενική καταγραφή παλμών, ακόμα πιο πολύ χωρίς.
Στην κατηγορία τιμής που ενδιαφέρομαι (ως 200 λίρες) παίζουν τα forerunner 35 (μόνο κουμπιά, χωρίς οθόνη αφής) στις 130, vivoactive HR στις 165 και στο πάνω όριο το forerunner 235 στις 199-201 τιμές amazon.co.uk . To τελευταίο είναι και το καλύτερο αλλά αναγκαστικά πρέπει να το απορρίψω λόγω διαμέτρου 45χλμ.
Το vivoactive 3 (διάδοχος του vivoactive HR) που είναι και μεταλλικό δυστυχώς λόγω νεότητας παραμένει ακριβό στις 270 και όχι μικρό στα 43.4χλμ.

Σε αυτή την κατηγορία τιμής έχετε να προτείνετε κάποιον αξιόλογο αντίπαλο;
της Garmin είναι από τα καλύτερα.

Δε χρειάζεται να πάρεις το ακριβότερο, το λογισμικό πρέπει να είναι το ίδιο. Δες να μετρά σφυγμούς γιατί νομίζω πως δε μετρούν όλα.

Εμένα με έχει βοηθήσει/πορώσει στην προπόνηση. Έχει ωραία στατιστικά.

Σημερα

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα



< >