Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#455027
NiTse έγραψε:
kovathe έγραψε:1997 που πατωσαν όλοι μαθηματικά (τεράστιο ποσοστό κάτω απ τη βάση).
Φυσική 20
Μαθηματικά 17,5
Χημεία 18,5
Έκθεση 10,5 :D
Πέρασα 8ος μαθηματικό με την 1η.
Ο 1ος είχε γράψει καλυτερα απο μένα μονο έκθεση (κάπου 16).

< >

Το 1997 πιο ήταν το θέμα; Εκείνη η |λογοκρισία| με τη βουλή των εφήβων ή το γέλιο; Πέρασαν τα χρόνια δεν τα θυμάμαι πια.
Το γέλιο ήταν το 1998, 17 είχα γράψει θυμάμαι

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#455112
QsisVTS έγραψε:εγώ μόλις θυμήθηκα ότι μια μέρα που έδινα πανελλήνιες αποφάσισα να λύσω τους λογαριασμούς με ένα κωλόπαιδι και έπεσαν μάπες, οπότε πριν γράψω τις παίξαμε λιγάκι :whistlink:

κάποια χρόνια μετά τον πέτυχα στην ασοεε σε κάποιο γκρουπ αναρχοαυτοδιαχειριζόμενων μέσω ενός κοινού γνωστού μας και μόλις με βλέπει λέει στον άλλον "δεν θέλω φασαρίες"


Έπαιξα και εγω μπουνιδια στο τελευταίο μάθημα των πανελληνίων. Προγραμματισμος κατεύθυνση δεύτερης χρονιάς, και ο κλαμπανος που ήθελε να γίνει κομμωτής αλλά το ηλιθιο σύστημα τον ανάγκαζε να δώσει πανελλήνιες, είχε όρεξη για πλάκα και για κουβέντα στην αίθουσα της εξέτασης :rant: :rant:

Ανταλλάξαμε μερικά γαλλικά κατά τη διάρκεια της εξέτασης και ατο τέλος με περίμενε με 2-3 συμμαθητές του για εξηγήσεις.

Η πρώτη μου σπασμένη μύτη. :lol:

Από τη χαρά μου με τη γενική απόδοση μου γύριζα μέχρι τις 4 το πρωί με σπασμένη μύτη χωρίς να με ενοχλεί καθόλου :lol:

Τι ωραίες εποχές :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#455245
belgarion έγραψε:Το γέλιο ήταν το 1998, 17 είχα γράψει θυμάμαι

< >


Μαζί δώσαμε! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#455261
markvag έγραψε:
belgarion έγραψε:Το γέλιο ήταν το 1998, 17 είχα γράψει θυμάμαι

< >


Μαζί δώσαμε! :inlove:
Ναι, σε σημαδεύουν κάτι τέτοια. Βλέπω πάντως, όποτε προκύπτει αφορμή, η νοσταλγία από όλους μας πάει σύννεφο

< >
Άβαταρ μέλους
By otso
#455264 Τα βρωμερα ανθρωπαρια ΔΥ που αποκαλουμε καθηγητες αφου τρομοκρατησαν τα παιδια να πανε στην γιορτη του βρακιου της δαμανακη αλλιως θα επαιρναν 7 απουσιες. Στις 10 εβγαλαν τα παιδια εξω το κλειδωσαν και εφυγαν εν μεσω καταιγιδας .
Παιδια απο 7 χωρια που επρεπε οι γονεις να παρατησουν τις δουλειες και να πανε να τα παρουν .
Πολλα εμειναν ομως κατω απο υποστεγα η στην πυλη στο σταδιο βρεγμενα .
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#455278
otso έγραψε:Τα βρωμερα ανθρωπαρια ΔΥ που αποκαλουμε καθηγητες αφου τρομοκρατησαν τα παιδια να πανε στην γιορτη του βρακιου της δαμανακη αλλιως θα επαιρναν 7 απουσιες. Στις 10 εβγαλαν τα παιδια εξω το κλειδωσαν και εφυγαν εν μεσω καταιγιδας .
Παιδια απο 7 χωρια που επρεπε οι γονεις να παρατησουν τις δουλειες και να πανε να τα παρουν .
Πολλα εμειναν ομως κατω απο υποστεγα η στην πυλη στο σταδιο βρεγμενα .

έλα ρε πάντα γινόταν αυτό και η μάνα μου έχει πάρει αποβολή γιατί αδιαθέτησε σε επίσκεψη του παττακού
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#457084
rx8_drifter έγραψε:Πότε θα καμωμε την Πιτζεον πρύτανη τζι, πότε?????
Όταν θα κυβερνά η δεξιά, τίποτα δεν έχετε μάθει για το πώς κανονιζονται αυτές οι δουλειές.

< >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#457090 Έχουν πολλά επίτιμα διδακτορικά εκεί στο ΑΠΘ σε στοκ και ξεπουλάνε στον κάθε τρόμπα; :hmmm:

Πρώτα ο Γιούνκερ, μετά ο Άνθιμος (το σκάνδαλο εδώ είναι Μητροπολίτης Θεσσαλονίκης από το σωτήριο έτος 2004 και μόλις τώρα αξιώθηκαν να τον τιμήσουν; :thumbsdown: ), σειρά πρέπει να έχει ο Άδωνις. :rtfm:

Είναι ντροπή η Καραμανλική πτέρυγα της ΝΔ να έχει βαρύ χαρτί από scottish ancient και το δεξί χέρι του Κυριάκου να έχει μείνει με τη ρετσινιά του αιώνιου φοιτητή... :(

Διάολε, ακόμα και οι Τσίπρας και Καμμένος έχουν καλύτερα βιογραφικά. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#457114 Ποιος δεν έχει πτυχίο; Να το φροντίσουμε, τρόποι υπάρχουν.
Α, μας μην ξεχάσω να πω πως δεν τρέχει κάστανο όταν κάνουμε επίτιμο διδάκτορα τον Άνθιμο, αρκεί να μην κάνουμε την Περιστέρα.
Άβαταρ μέλους
By manosky
#457119 Σας κάνουν πλάκα στο ευγενές ζεύγος οι ξένοι με τα διδακτορικά και τα επίτιμα και τις διακρίσεις και νομίζετε ότι βρέχει.

Αλλά δεν πειράζει, άμα είσαι πεινασμένος, ορμάς στην τσανάκα χωρίς να κοιτάς μήπως είναι δόλωμα.
Πολλή στέρηση ρε παιδί μου. :vava: