Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#457079 Μ'αρέσει το χιούμορ των γερμανών στην Κολωνία
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#457086 μου αρεσει που σε 3 εβδομάδες θα διακοπαρω για 2 εβδομάδες.
Αρπατην Κοβαθε. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#457097 Ωραίος! :D
Εγω φέτος δε θα μπορέσω μάλλον να πάρω τις 3 σερι τα χριστούγεννα (27,28,29) για να κάνω 10ημερο και τα χω πάρει άσχημα! :rant:

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#457108
kovathe έγραψε:Ωραίος! :D
Εγω φέτος δε θα μπορέσω μάλλον να πάρω τις 3 σερι τα χριστούγεννα (27,28,29) για να κάνω 10ημερο και τα χω πάρει άσχημα! :rant:

< >


Οtso like this :shifty:
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#457205
It's the most wonderful time of the year.....

Το καλό της δουλειάς μου.... Χριστούγεννα σαν να ήμουν παιδί. Χρόνια τώρα ακολουθώ πρόγραμμα διακοπών σχολείου. Βλέπω άπειρα παιδικά το πρωί, παίζω παιχνίδια κατά τη διάρκεια της ημέρας, βγαίνω βόλτες. :yahoo: . Φέτος κιόλας με τους μπόμπιρες, θα οργώσω τα παιχνιδάδικα :s_gamer
Και εκεί 7-8 Ιανουαρίου αυτή η μελαγχολία της επιστροφής στην πραγματικότητα.... :(
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#457837 http://www.onsports.gr/podosfairo/super ... -o-triadis

Ξάνθη: Στη Γερμανία ο Τριάδης

Στο μεταξύ, σε αρθροσκόπηση στη Γερμανία υποβλήθηκε ο Παναγιώτης Τριάδης και θα επιστρέψει τις επόμενες μέρες στην Ξάνθη, ενώ δεν προσδιορίζεται επακριβώς ο χρόνος της επιστροφής του στους αγωνιστικούς χώρους.


Πήγαν όλα πολύ καλά μέχρι τώρα!
Ο καθηγητής μου κ εγώ :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#457948 Μπράβο ρε φίλε!!

PeterPan έγραψε:ενώ δεν προσδιορίζεται επακριβώς ο χρόνος της επιστροφής του στους αγωνιστικούς χώρους.


Από περιέργεια: το παραπάνω μπορείς να το απαντήσεις εσύ ή εξαρτάται από άλλους παράγοντες;
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#457949
sargus έγραψε:Μπράβο ρε φίλε!!

PeterPan έγραψε:ενώ δεν προσδιορίζεται επακριβώς ο χρόνος της επιστροφής του στους αγωνιστικούς χώρους.


Από περιέργεια: το παραπάνω μπορείς να το απαντήσεις εσύ ή εξαρτάται από άλλους παράγοντες;

ευχαριστώ :)

να διορθώσω λίγο, αυτό το γράφει η εφημερίδα.

μπορούμε να το προσδιορίσουμε. 3 εβδομάδες, ανάλογα βέβαια κ με την αποθεραπεία. ήδη πάει πολύ καλά. ίσως κ λίγες μέρες νωρίτερα.
Άβαταρ μέλους
By glf
#457999 Μου αρέσει που αύριο θα είμαι Πήλιο να γράψουμε το Κένταυρος για φιλικό πλήρωμα. Δε θα τρέξω, να τα δώσουμε έτοιμα για τον αγώνα στο συνοδηγό.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#458103 Μου αρέσουν τα 840 χλμ σημερα. Blinkys, Belgarion σε μια μέρα, αν έβλεπα και τον G θα έκανα τσακ πότ!!

Δε μου αρέσει που τα 500+ έγιναν με σπασμένο ελατήριο. Το μπροστά παρέδωσε το πνεύμα με εμφανή σημάδια σκουριάς. Άντεξε 380000 χλμ, πολλά από αυτά όχι με τη χρήση που προοριζόταν.

Blinkys οι καριόκες... :inlove: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#458687 Μου αρέσει πουν βρήκα μπροστά μου και αγορασα ενα μπουκάλι Kahlua ...
Πρέπει να ειναι και 20 χρόνια απο την τελευταία φορά που ήπια τέτοιο....
Το χτυπάω το απογευματάκι....
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#458692 Μου τηλεφώνησε ένας συνάδελφος κ μου είπε πως μια συναλδελφος κ φίλη πέθανε χθες σε ένα ταξίδι στην Κοστα Ρίκα όταν ένα δέντρο έπεσε πάνω της στο δάσος...
Έλα ρε γμτ, δε γίνονται αυτά τα πράγματα. Νόμιζα ότι με κορόιδευε. Η άλλη κοπέλα που ήταν μαζί είναι στο νοσοκομείο από το σοκ.
31 ετών...

Ας είναι ελαφρύ το χώμα...


< >