Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#456498 Λίγο χιονάκι τις Άγιες μέρες, κανα βολικό ρεπώ να χουχουλιάσουμε οικογενειακώς και όχι άλλα έξοδα.

Ε, αν του περισσεύουν του Αγίου, 1 σε λαρτζ παρακαλώ.... Δε θα πω όχι
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#456507
DAP έγραψε:Το δωρο μου ηδη το ελαβα.....24E....24F.....

Οι θεσεις στο αεροπλανο για να παμε να κανουμε Χριστουγεννα με τα παιδια μας.....Το γυιο μας και την κοπελια του....

Αυτά είναι τα καλύτερα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#456615 εμένα ποτέ δε μου άρεσε αυτή η γιορτή, από μικρό μου προκαλούσε μελαγχολία, οπότε θέλω απλά να τελειώνει γιατί δεν αντέχω αυτή την υποχρεωτική χαρά

παρόλα αυτά δεν ξέρω πώς έκατσε έτσι η φάση, αλλά τα χριστούγεννα έχω επέτειο οπότε έχω μια αφορμή να γιορτάσω για δικό μου λόγο και να προσπαθώ να είμαι κάπως στο κλίμα :lol:

το πάσχα εκεί γύρω έχω γενέθλια οπότε κάπως πάει κι έρχεται το πράγμα με τις γιορτές των άλλων
Άβαταρ μέλους
By gianik
#456698 Όχι ,θέλω να το γράψει ο ίδιος, να το δουν όλοι....
ΤΙ ΕΠΕΤΕΙΟ ΕΧΕΙΣ ΜΑΡΗ;;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#457739 1) Synology DiskStation DS416play με 2 Χ Western Digital Red NAS 3TB και Crucial 8GB DDR3-1600MHz (CT102464BF160B)
2) Intel NUC - i7-7567U with 2.5" HDD Support + 16GB Optane Memory [BOXNUC7i7BNHX1] + Dell UltraSharp U3415W
3) Καφετιέρα εσπρέσο (δεν έχω ιδέα ποια)

Αυτά θέλω. Μπορεί και να μην πάρω τίποτα όμως.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#457842 Πέρυσι έγραψα... και να δούμε τι κάναμε και τι θέλουμε για το 2018
kyr80 έγραψε:Με σειρά...
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Και 2 μαγαζιά ακόμα, στα σημεία που θέλω.


1ο, τα γόνατα έχουν επανέλθει σε ένα 60%. Χιαστός και μηνίσκος στο αριστερό σχεδόν 100%. Η επιγονατίδα στο δεξί ενοχλεί πολύ. Αλλά σαφώς λιγότερο από πέρυσι. Περνάνε ίσα και 3 ημέρες χωρίς πόνο... :lol:
2ο, αυτό ήρθε επί δύο. 2 μπόμπιρες που μας αλλάξαν τη ζωή.
3ο, πάμε για αγροτικό λόγο Σύριζα. :rant:
Εικόνα

Μαγαζιά......

Γυρνάμε στο 2ο... Παιδιά=
Εικόνα.

Χρειάζομαι σπίτι. Στο μικρό που είχα από φοιτητής δε χωράμε στην πόλη. Άρα.... Και 99% έχω βρει κάτι. Ίσως και μέσα στο 2017, αν είναι καθαρό από υποθηκοφυλακείο.

Αυτά.