Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#456569
Deleted User 1 έγραψε:Παρακαλειται ο χρηστης Giussepe Busso


Ρε που να μην έγραφε το όνομά μου στον τίτλο του τόπικ.

:rant:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#456577
Deleted User 1 έγραψε:Ελα μωρε τωρα πες το κι ετσι...Giuseppe...

Αλλο μας νοιαζει. Σε ψησε το σαπακι με τους 4 κυκλους?

< >


Θα βάλεις τις επιπλέον 10 χιλιάδες;
εδώ φαίνονται οι φίλοι :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#456613 Ρε συ Giuseppe, γιατί δεν μπαίνεις στο Pop-A-Wheel (το αυτοκινητιστικό σάιτ του e-pop.gr) για να βρεις αυτό που ψάχνεις; Οι πιθανότητες λένε ότι ο αλγόριθμος θα σε στείλει απευθείας σε Lotus Elise, αλλά έχω ακούσει ότι προωθεί και Opel πλέον.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#456617
funkyreverend έγραψε:Ρε συ Giuseppe, γιατί δεν μπαίνεις στο Pop-A-Wheel (το αυτοκινητιστικό σάιτ του e-pop.gr) για να βρεις αυτό που ψάχνεις; Οι πιθανότητες λένε ότι ο αλγόριθμος θα σε στείλει απευθείας σε Lotus Elise, αλλά έχω ακούσει ότι προωθεί και Opel πλέον.


Με 20 χιλιαρικάκια παίρνεις:

-1.8λτ με 180 άλογα
-ανεξάρτητη πίσω ανάρτηση
-σπορ σετάπ
-σπορ καθίσματα
-σπορ λουκ
-flat bottom τιμόνι
-312mm εμπρός και 272mm πίσω φρένα
-οθόνη 8 ιντσών, ηλ. χειρόφρενο, κουμπί εκκίνησης μίζας
-καινούριο αμάξι με τις εγγυήσεις του

τι λάθος κάνω; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#456620
funkyreverend έγραψε:Οι πιθανότητες λένε ότι ο αλγόριθμος θα σε στείλει απευθείας σε Lotus Elise, αλλά έχω ακούσει ότι προωθεί και Opel πλέον.

:lol:
Πάνω που θα το πρότεινα:
Εικόνα
Classy :shifty:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#456621
Giuseppe Busso έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Ρε συ Giuseppe, γιατί δεν μπαίνεις στο Pop-A-Wheel (το αυτοκινητιστικό σάιτ του e-pop.gr) για να βρεις αυτό που ψάχνεις; Οι πιθανότητες λένε ότι ο αλγόριθμος θα σε στείλει απευθείας σε Lotus Elise, αλλά έχω ακούσει ότι προωθεί και Opel πλέον.


Με 20 χιλιαρικάκια παίρνεις:

-1.8λτ με 180 άλογα
-ανεξάρτητη πίσω ανάρτηση
-σπορ σετάπ
-σπορ καθίσματα
-σπορ λουκ
-flat bottom τιμόνι
-312mm εμπρός και 272mm πίσω φρένα
-οθόνη 8 ιντσών, ηλ. χειρόφρενο, κουμπί εκκίνησης μίζας
-καινούριο αμάξι με τις εγγυήσεις του

τι λάθος κάνω; :hmmm:
Δεν είναι administration approved

< >
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#456622 ...και λιγη εικονικη προπαγανδα για τον λεοντα... :shifty:



Το αντιστοιχο review εδω, η μεταφραση ειναι στο περιπου απο google, αλλα προκειται για ενα αρκετα αναλυτικο και ενδιαφερον δοκιμαστικο του Τσεχου "δολοφονου με το...τιμονι"... :lol:

https://translate.google.gr/translate?h ... rev=search
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#456625
Scotch έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Οι πιθανότητες λένε ότι ο αλγόριθμος θα σε στείλει απευθείας σε Lotus Elise, αλλά έχω ακούσει ότι προωθεί και Opel πλέον.

:lol:
Πάνω που θα το πρότεινα:

Classy :shifty:


Mαλλον το πιο τιμιο αλλα και συγχρονο εμφανισιακα, μεσα-εξω Γερμανικο στα λεφτα, αυτη την στιγμη, αλλα ακομα και το Astra 1.4/150ps εχει αφενως ημιακαμπτο με watt αξονα πισω, αφετερου μεχρι στιγμης τουλαχιστον απ' οσο γνωριζω δεν ερχεται ουτε με opc line πακετο, ουτε με σπορ αναρτηση...Ισως στο επερχομενο fl εντος του 2018?
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#456631
Giuseppe Busso έγραψε:
funkyreverend έγραψε:Ρε συ Giuseppe, γιατί δεν μπαίνεις στο Pop-A-Wheel (το αυτοκινητιστικό σάιτ του e-pop.gr) για να βρεις αυτό που ψάχνεις; Οι πιθανότητες λένε ότι ο αλγόριθμος θα σε στείλει απευθείας σε Lotus Elise, αλλά έχω ακούσει ότι προωθεί και Opel πλέον.


Με 20 χιλιαρικάκια παίρνεις:

-1.8λτ με 180 άλογα
-ανεξάρτητη πίσω ανάρτηση
-σπορ σετάπ
-σπορ καθίσματα
-σπορ λουκ
-flat bottom τιμόνι
-312mm εμπρός και 272mm πίσω φρένα
-οθόνη 8 ιντσών, ηλ. χειρόφρενο, κουμπί εκκίνησης μίζας
-καινούριο αμάξι με τις εγγυήσεις του

τι λάθος κάνω; :hmmm:

Δεν υπάρχει λάθος αν σου αρέσει και αισθητικά ή μάλλον αν η εμφάνιση του δεν είναι αποτρεπτικός παράγοντας δεν έχεις παρά να προχωρήσεις.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#456656 Το flat bottom τιμόνι γιατί αρέσει στον κόσμο μου λέτε; Εγώ 6+ μήνες μετά, και δεν το έχω συνηθίσει, επί της ουσίας το βρίσκω ενοχλητικό.
Το μόνο που μου αρέσει πολύ στο Golf είναι το ηλεκτρικό χειρόφρενο και φυσικά το μοτέρ του (μοτερούκλα το δίχως άλλο, αλλά θα ήθελα ακόμη 100 άλογα και πίσω κίνηση φυσικά...), όλα τα υπόλοιπα τα προτιμώ στην BMW σαν εκτέλεση.