Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#453799
foniko_sou_vla_ki έγραψε:Ναι με κυκλικές κινήσεις το έκανα χωρίς πολύ πίεση.
Μετά με πιο πολύ πίεση για να κάνω πιο βαθύ ξύρισμα αλλά δεν με ικανοποιούσε σε κάθε περίπτωση και το παράτησα.
Μάλλον είναι και θέμα γενιών και δέρματος του καθενός.



Λόγω δουλειάς ,πρέπει δυστηχώς να ξυρίζομαι κάθε μερα...
Σώθηκα με την κρέμα του Κορρέ που βάζω...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#453839
foniko_sou_vla_ki έγραψε:Σ' ευχαριστώ, θα τη δοκιμάσω αν και με ξυράφι + αφρό δεν χρειάζομαι άφτερ σέιβ.




σε αρκετά eshop αλλά κ στον ίδιο τον Κορρέ , μπορεί να την πετύχεις 1+1 ...χτύπα την και θα με θυμηθείς..
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#455959
g8777 έγραψε:Εικόνα
Η Αχτσιογλου είναι αριστερά του και έχει φερμαρει έτσι?

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#455961 Αυτό λες εσύ ή ο πίσω που διαβάζει petrolheads.gr (Seat forum);;;;;

:iconcool:


:shifty:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#455963
g8777 έγραψε:Αυτό λες εσύ ή ο πίσω που διαβάζει petrolheads.gr (Seat forum);;;;;

:iconcool:


:shifty:
Ο Γρηγορ'ς είναι?

< >
Άβαταρ μέλους
By theo13
#456425
foniko_sou_vla_ki έγραψε:Σ' ευχαριστώ, θα τη δοκιμάσω αν και με ξυράφι + αφρό δεν χρειάζομαι άφτερ σέιβ.


εγώ που λόγω δουλειάς ξυρίζομαι κάθε μέρα χρησιμοποιώ αυτή και είμαι αρκετά ευχαριστημένος

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By nikos
#456448
REALZEUS έγραψε:Ισχύει αυτό που λες Peter. Και όταν μου χάλασε ένα πλυστικό εντός εγγύησης και δεν είχαν άλλο για να το αντικαταστήσουν μου επέστρεψαν το ποσό χωρίς μα και μου. Γενικά είναι πολύ σωστό το Lidl σε αυτά.
Εμενα μου χαλασε μια κοπτικη μηχανη στα 3 χρονια παρα ενα μηνα και επειδη δεν υπηρχε το μοντελο μου εστειλαν μια καινουρια με ψηφικακη οθονη!
Ασχετο:με το πιεστικο ησουν ευχαριστημενος? Εχω μπανισει ενα των 100 αλλα δε το προλαβα

.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#456640 Καλό και δυνατό ήταν. Δεν θα είχα ενδοιασμούς να ξαναπάρω. Απλά επειδή δεν το είχε πια αναγκάστηκα να πάρω από αλλού.