Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#456307 Ελληνικό ποδόσφαιρο, ο βασιλιάς λέει των σπόρ, :yahoo: όλος ο πολιτισμός εκεί μαζεύτηκε :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=aFMuQekD86E
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#456363 Ε πηγε ατσαλα ο μικρος και εδωσε δικαιωματα.

Περα των βαθμων το θεμα ειναι οτι δεν βλέπετε αυτο το πραγμα

< >
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#456387 Εμένα πάντως μου άρεσε ο ΠΑΟΚ.
Καλά σα ρόστερ έχει νομίζω το καλύτερο.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#456388 Εγω νομιζω οτι παιζει νωχελικά και ανιαρα. Για το ροστερ εχω τις αμφιβολιες μου ακομα. Ελ Καντουρι 1 μυριο παιχτης και στο δευτερο ημιχρονο ηταν σαν να μην επαιζε.

Μας θεωρω φαβορι για 3η θεση

< >
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#456463 Είναι θέμα 90% προπονητή και 10% παικτών. Δεν είναι δυνατόν να έχουν ξεχάσει τη μπάλα που ξέρουν..
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#456531 Φυσικα και ειναι θεμα προπονητη. Χαρακτηριστικο παραδειγμα οι στημενες φασεις.

Χτες και μονο κερδισαμε 9 κορνερ και 3-4 φαουλ γυρω απο την περιοχη. Ουτε μια υποψια φασης δεν βγηκε. Μαλιστα μετα απο ενα κορνερ εκανε αντεπιθεση ο Ατρομητος και παραλιγο να βαλει αυτος γκολ.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#456570
Deleted User 1 έγραψε:Βρες μου μια ομαδα στην ελλαδα που ξερει να παιζει στημένες φασεις.

< >


Αρχίζει από Ολυ και τελειώνει σε μπιακός.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#456574
Scotch έγραψε:Φάσεις, όχι παιχνίδια :rtfm:


Πιο πρωτότυπο και από κυβερνητικές εξαγγελίες στην έκθεση Θεσσαλονίκης. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#456583
Scotch έγραψε:Σωστά, το ξέρουν και οι πέτρες :shifty:


Αφού το ξέρουν και οι πέτρες, θέλω να μου απαριθμήσεις 5 στημένα παιχνίδια του Θρύλου. :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Σκοτς μετά από 10 ώρες -----> ακόμη ψάχνει :s_empathy :s_empathy :s_empathy :s_empathy