Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#454879 Ωραιο μπουρδελάκι το sneaker10-cosmosport.

1.5 βδομάδα Ηρακλειο-Θεσσαλονίκη. Πάω Γενική και παραλαμβάνω ενα ανησυχητικά μεγάλο κουτί για αυτο που παρηγγειλα αλλα λεω δεν γαμιέται (big mistake). Φτάνω σπίτι, το ανοίγω και κατέληξα με μια τσάντα πλάτης ΑΝΤΙ του πορτοφολιού που παρηγγειλα. Τουλαχιστον ήταν η σωστή και ίδια εταιρεία . It's sth :lol:

Κατευθείαν τηλ και απο οσο ενιωσα τον τύπο, μαλλον εχει ξεμπουρδελευτεί ολο το συστημα τους. Μολις του εξηγησα και εδωσα στοιχεια, χωρις μα μου εκανε τις μοντες του και θα μου ξανα-στειλουν το σωστο αντικειμενο και θα δωσω στον κουριερ το λάθος.

Το αστείο στην ιστορία ειναι οτι το πορτοφόλι που ηθελα αρχικά το ειχα βρει σε καλύτερο χρωμα στο amazon uk με 1 βδομαδα delivery αλλα ειπα ε μωρε οχι ας το παρω απο εδώ να τελειωνω. Μέσα της αλλης βδομαδας θα παραλάβω λογικα :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#454884 Εμένα 6 εργάσιμες για ένα γαμωrefund. Ευτυχώς βρήκα αυτό που ήθελα στο κατάστημα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#455103
Geo f1 έγραψε:Αρχισαν οι διαφημίσεις για βλακ Friday..plaisio , germanos κλπ...

.



:eat:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#455106
gianik έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Αρχισαν οι διαφημίσεις για βλακ Friday..plaisio , germanos κλπ...

.



:eat:


Δεν συμμετέχουν οι ταβέρνες και τα φαγάδικα :shifty:


:lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#455174 Τι περιμένει να πάρει ο Γιαννικ (Γιάννη θα τόνε πω όταν βγούμε για καφέ, εδώ είναι φόρουμ)

Εικόνα

Τι πραγματικά θα πάρει


Εικόνα

:s_laughat



ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑ :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#456499 Gearbest με belgian post, 11 μέρες για Αγγλία.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#456562 Wowstick :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#456606
Geo f1 έγραψε:Τι ειναι αυτα παλι?

.


Search for magic wand.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#456713 Sportsshoes.com και τέλος.... Τρέμω όταν ολοκληρωθεί το brexit.

Φετινές παραγγελίες. Στην Ελλάδα ήθελα τουλάχιστον τα διπλά χρήματα, ακόμα και από σκρουτζομάγαζα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#456717 Κάποια άλλη χώρα θα πάρει την θέση της με eshops στα αγγλικά. Δεν είναι τίποτα φοβερό να γίνει.