Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#456248 http://www.mediamarkt.gr/el/product/_wh ... 03649.html

9kg, 1400rpm, 2 χρόνια εγγύηση, 10 χρόνια εγγύηση στο μοτέρ

Mε το 10κιλο εδώ και κανα χρόνο η σύζυγος είναι υπερικανοποιημένη.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#456420 Επανέρχομαι Δημήτριος:

Εικόνα

Εικόνα

Παρεμπιπτόντως, IMHO τα LG τα έχω σε καλύτερη εκτίμηση από την έρευνα, ειδικά από κάτι σαβούρες Hoover/Candy και Indesit/Hotpoint.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#456424
bibendum έγραψε:μιας και παλι λεμε για πλυντηρια. Η οικογενεια παραδοσιακα παιζει σε candy και ειναι ευχαριστημενη. Το αξιζουν τα παραπανω πλυντηρια το 100ικο;
Κι εμείς ευχαριστημένοι από 2 Candy. Όχι ότι νομίζω ότι είναι κάτι καταπληκτικό αλλά κάνουν τη δουλειά τους σωστά. Από τα σημεία που μας κέρδισαν εκτός από την τιμή είναι η μεγάλη πόρτα και σχετικά ψηλά και το ότι ήταν πιο ρηχά από τα άλλα άρα πιάνουν λιγότερο χώρο (τουλάχιστον για εκεί που θέλαμε να τα βάλουμε αυτοί οι 4-6 πόντοι έκαναν διαφορά).
Άβαταρ μέλους
By dstou
#456450 Μου έλαχε φέτο να ασχοληθώ με την Μαύρη Παρασκευή, the hard way. Την Κυριακή τα έφτυσε ο δικός μας φούρνος μικροκυμάτων και στα καπάκια κάηκε η 21'' τιβί του 85χρονου πατέρα μου, η δε γυναίκα είναι φορτωμένη με δουλειές και πρέπει να τρέξω εγώ. :rant:
Δηλώνω άσχετος με τη διαδικασία. Πας στα μαγαζά ένα ένα και βλέπεις τι έχουν βγάλει και αν σου κάνει? Προαναγγέλουν τις προσφορές ονλινε, μπορείς να τα αγοράσεις ονλινε, ή μόνο αυτοπροσώπως?
Θα συνεχιστεί το νταβαντούρι και σε Μαύρο Σάββατο, όπου διαθέτουμε περισσότερο χρόνο και , κυρίως, θα είναι παρούσα η αφεντικίνα? Θα με βόλευε αυτό για να λακήσω των ευθυνών μου. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#456454 ΜΗΝ πας στα μαγαζιά! Θα συχτηρισεις την ώρα και την ημέρα. Ο,τι είναι κάντο online. Το mediamarkt λέει ότι ξεκινά από Τετάρτη
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#456455
dstou έγραψε:Μου έλαχε φέτο να ασχοληθώ με την Μαύρη Παρασκευή, the hard way. Την Κυριακή τα έφτυσε ο δικός μας φούρνος μικροκυμάτων και στα καπάκια κάηκε η 21'' τιβί του 85χρονου πατέρα μου, η δε γυναίκα είναι φορτωμένη με δουλειές και πρέπει να τρέξω εγώ. :rant:
Δηλώνω άσχετος με τη διαδικασία. Πας στα μαγαζά ένα ένα και βλέπεις τι έχουν βγάλει και αν σου κάνει? Προαναγγέλουν τις προσφορές ονλινε, μπορείς να τα αγοράσεις ονλινε, ή μόνο αυτοπροσώπως?
Θα συνεχιστεί το νταβαντούρι και σε Μαύρο Σάββατο, όπου διαθέτουμε περισσότερο χρόνο και , κυρίως, θα είναι παρούσα η αφεντικίνα? Θα με βόλευε αυτό για να λακήσω των ευθυνών μου. :iconcool:

Ήδη έχουν ξεκινήσει κάποιες προσφορές. Το public πχ έβγαλε χθες tv monitor LG 28" 129 ευρώ, μια που είπες για τηλεόραση.
Άβαταρ μέλους
By nikos
#456459 Φουρνο μικροκυματων θελω και γω. Αν βρεθει κατι καλο ας ποσταριστει και αν ειναι ψηφιακο ακομα καλυτερα.
Μια τηλεοραση γυρω στις 50 ιντσες 4k καλα θα ηταν εκει στο 500αρικο αντε +100

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#456478
dstou έγραψε:Ωχ, ουρές στα μαγαζά... :s_hang
Πέρυσι έφαγα ξύλο για να μπω στο public, που είχα στοχεύσει σε dslr, πήγα στις 9 και κάτι αφου μου βγήκε η πίστη να παρκάρω και απέξω γινόταν χαμός. Μπήκα εν τέλει , πάω στο σταντ με τις μηχανές, άλλος χαμός εκεί και φυσικά είχαν εξαντληθεί πλην μιας Νικον , εκθεσιακης που δεν ήταν καν ο στόχος μου. Βλέπω και την ουρά στα ταμεία( διπλή ουρά σε όλο σχεδόν το μήκος του μαγαζιού) και βγήκα όπως μπήκα αν και είχα βρει και 2 παιχνίδια που ήθελα σε προσφορά. Πολλοί δεν ήξεραν καν τι αγόραζαν, δεν κοίταζαν καν αν είναι προσφορές μες στον πανικό, άσε που δεν πρέπει να έγιναν μαθήματα σε δημοτικά, γυμνάσια , λύκεια εκείνη την ημέρα με τόσα παιδιά μέσα . Το αστείο είναι ότι αγόρασα την μηχανή που ήθελα 10' μετά από φωτογραφικό κατάστημα στο Σκρουτζ, αν και είμαι σίγουρος ότι το μετάνιωσε ο συγκεκριμένος που πήγε να χτυπήσει το public

< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#456676 Τηλεοράσεις έχουν βγει ήδη μερικές σε καλές τιμές και το κυριότερο για αγορά online.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#456919 Χτύπα το αλύπητα. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#456921 Not bad, θα το μεταφέρω και στη μάνα μου που θέλει για το εξοχικό αφού χάλασε η αρχαιολογία που είχαμε
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#456923
Zorz έγραψε:Χτύπα το αλύπητα. :thumbsup:


Το χτυπησα, βεβαια μεχρι να κανω τα βηματα ειχε εξαντληθει οποτε περιμενω απαντηση για το ποτε θα το φερουν. Κατι μου λεει οτι θα πουν οτι δεν μπορουν να το φερουν η θα πουν για να κανα μηνα παραδοση.

Θα ενημερωσω οταν εχω νεα.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#456928
bibendum έγραψε:βεβαια μεχρι να κανω τα βηματα ειχε εξαντληθει


Το πηρε ο Dimitris_P! :lol: