Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#456248 http://www.mediamarkt.gr/el/product/_wh ... 03649.html

9kg, 1400rpm, 2 χρόνια εγγύηση, 10 χρόνια εγγύηση στο μοτέρ

Mε το 10κιλο εδώ και κανα χρόνο η σύζυγος είναι υπερικανοποιημένη.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#456420 Επανέρχομαι Δημήτριος:

Εικόνα

Εικόνα

Παρεμπιπτόντως, IMHO τα LG τα έχω σε καλύτερη εκτίμηση από την έρευνα, ειδικά από κάτι σαβούρες Hoover/Candy και Indesit/Hotpoint.
Άβαταρ μέλους
By dstou
#456450 Μου έλαχε φέτο να ασχοληθώ με την Μαύρη Παρασκευή, the hard way. Την Κυριακή τα έφτυσε ο δικός μας φούρνος μικροκυμάτων και στα καπάκια κάηκε η 21'' τιβί του 85χρονου πατέρα μου, η δε γυναίκα είναι φορτωμένη με δουλειές και πρέπει να τρέξω εγώ. :rant:
Δηλώνω άσχετος με τη διαδικασία. Πας στα μαγαζά ένα ένα και βλέπεις τι έχουν βγάλει και αν σου κάνει? Προαναγγέλουν τις προσφορές ονλινε, μπορείς να τα αγοράσεις ονλινε, ή μόνο αυτοπροσώπως?
Θα συνεχιστεί το νταβαντούρι και σε Μαύρο Σάββατο, όπου διαθέτουμε περισσότερο χρόνο και , κυρίως, θα είναι παρούσα η αφεντικίνα? Θα με βόλευε αυτό για να λακήσω των ευθυνών μου. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#456454 ΜΗΝ πας στα μαγαζιά! Θα συχτηρισεις την ώρα και την ημέρα. Ο,τι είναι κάντο online. Το mediamarkt λέει ότι ξεκινά από Τετάρτη
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#456455
Άβαταρ μέλους
By nikos
#456459 Φουρνο μικροκυματων θελω και γω. Αν βρεθει κατι καλο ας ποσταριστει και αν ειναι ψηφιακο ακομα καλυτερα.
Μια τηλεοραση γυρω στις 50 ιντσες 4k καλα θα ηταν εκει στο 500αρικο αντε +100

.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#456478
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#456676 Τηλεοράσεις έχουν βγει ήδη μερικές σε καλές τιμές και το κυριότερο για αγορά online.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#456919 Χτύπα το αλύπητα. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#456921 Not bad, θα το μεταφέρω και στη μάνα μου που θέλει για το εξοχικό αφού χάλασε η αρχαιολογία που είχαμε