Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#455430
corsair έγραψε: και θα τα λετε με τον τυπο με το αγωνιαρικο σκυλι παρεουλα, αφού και αυτος πηρε τον Καρλ τηλεφωνο για να του κρατησει ενα.



Τέτοια προδοσία καιρό είχα να νιώσω...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#455431
drdino έγραψε:
corsair έγραψε: και θα τα λετε με τον τυπο με το αγωνιαρικο σκυλι παρεουλα, αφού και αυτος πηρε τον Καρλ τηλεφωνο για να του κρατησει ενα.



Τέτοια προδοσία καιρό είχα να νιώσω...
Αφου εχει Oled αφου.

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#455432 Διπλή προδοσία βασικά αφού.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#455433
mirage έγραψε:
drdino έγραψε:
corsair έγραψε: και θα τα λετε με τον τυπο με το αγωνιαρικο σκυλι παρεουλα, αφού και αυτος πηρε τον Καρλ τηλεφωνο για να του κρατησει ενα.



Τέτοια προδοσία καιρό είχα να νιώσω...
Αφου εχει Oled αφου.

< >

1 φορά και στο τέλος το αφού :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#455434 Δεν εχω βάλει ακομα τα λεφτα μου. Μη βιάζεσαι.

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#455435
mirage έγραψε:Δεν εχω βάλει ακομα τα λεφτα μου. Μη βιάζεσαι.

< >



Πλακα θα χει να με προδωσεις και παλι. Το κανες με το αμαξι... πλακα θα χει και με το κινητο :x
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#455445
corsair έγραψε:
Bayern7 έγραψε:@corsair, από βδομάδα λέω να μπω σε Oneplus 5T.
Αξίζει να πάρω το ακριβότερο μοντέλο;
Υπόψιν σαν αποθηκευτικός χώρος μου είναι υπεραρκετά τα 64GB (ποτέ στη ζωή μου δεν γέμισα ούτε 16GB κινητό).
Οπότε όλη η κουβέντα γίνεται για την ραμ, από τα 6 που έχει το "μικρό", στα 8 του μεγάλου. :help:
Το τηλ θα το κρατήσω, καλώς εχόντων των πραγμάτων, τουλάχιστον 2 χρόνια.
Να χτυπήσω το μικρό και με τα ρέστα να πάρω καμια θηκούλα/εξτρα φορτιστή/καλώδιο, ή να πάω για τα 8GB RAM του μεγάλου;



Το ακριβοτερο....? Χμμμμ οχι, για κανενα λογο αφου δε γεμιζεις τον χωρο. Τα 64Gb φτανουν και περισσευουν... εκτος απο λιγους ελιτιστες που δεν αντεχουν να ακουνε μουσικη σε κατι λιγοτερο απο flac. :shifty: Διαφορα πρακτική η RAM δε θα σου κάνει. Απο μένα καλοταξιδο καλοριζικο.... και θα τα λετε με τον τυπο με το αγωνιαρικο σκυλι παρεουλα, αφού και αυτος πηρε τον Καρλ τηλεφωνο για να του κρατησει ενα.

Με τα ρέστα πάρε μια θηκη Nilkin μπιμπικωτη και τα υπολοιπα πιτσες και σουβλακια. Μην παρεις εξτρα φορτιστες και ρέστα. Εγω και με απλο 5V2A πάλι σβέλτα γεμίζει. Δεν χρησιμοποιω καν τον μαμα DASH.

nice. πάμε για 6αρι τότε και τα ρέστα κουλούρια. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#455512 τσίμπησα αυτή τη κινεζοθήκη και μου φαίνεται πάρα πολύ καλή σαν κατασκευή

προστατεύει πολύ ωραία και την κάμερα, επίσης καταλαβαίνω πιο εύκολα τα vol up/down που κανονικά είναι ένα κουμπί και το power έχει διαφορετική αίσθηση στην αφή πλέον

το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι είναι πιο γλιστερό από σκέτη σιλικόνη, αλλά σίγουρα όχι όπως ήταν με το αλουμίνιο που είναι αστεία γλιστερό

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#456204 Τι ζόρι μου τραβάει το FB app στο G4 2 μέρες τώρα κι όλο κρασαρει... δεν ανοίγει καν. Και πετάει και pop-up, fb stopped working όποτε χρησιμοποιώ insta, messenger...
Καθάρισα cache, reinstall, τπτ...
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#456210
MIXOStsi έγραψε:Τι ζόρι μου τραβάει το FB app στο G4 2 μέρες τώρα κι όλο κρασαρει... δεν ανοίγει καν. Και πετάει και pop-up, fb stopped working όποτε χρησιμοποιώ insta, messenger...
Καθάρισα cache, reinstall, τπτ...


Ευκαιρία να ξεφορτωθείς μια μπαταριορουφηχτρα;;
Δοκίμασε το m.facebook.com από τον chrome, μπορεί να σε βολεψει;

Αλλιώς δοκίμασε να πετάξεις όλα fb apps (και messenger τουλάχιστον) και να τα ξαναβάλεις μήπως στρώσει

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#456357 gianik!!!!
https://www.kotsovolos.gr/site/collecti ... 20.11.2017
P10 Lite στα 229 ο Κωτσοβολος
Άβαταρ μέλους
By avel
#456444
stavrosg έγραψε:Αλλιώς δοκίμασε να πετάξεις όλα fb apps (και messenger τουλάχιστον) και να τα ξαναβάλεις μήπως στρώσει

< >


Συμφωνώ, αρκεί το mobile site. Για messenger χρησιμοποιώ το FB Lite, πάρα πολύ καλό και γρήγορο. Μπορείς να το βρεις μέσω του apkmirror γιατι δεν είναι διαθέσιμο σε όλες τις χώρες μέσω του play store.

Το έγραψα στον Chromium στο laptop μου
Άβαταρ μέλους
By gianik
#456462
belgarion έγραψε:gianik!!!!
https://www.kotsovolos.gr/site/collecti ... 20.11.2017
P10 Lite στα 229 ο Κωτσοβολος


Φχαριστω Belg!!!!!
Είμαι σε δίλημμα:
P10 lite (229€) vs M1A1 (299€ ) vs Moto g5plus (299€)... Λογω τιμής μάλλον στο 1ο θα καταλήξω ,σε saphire blue ...
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#456469
gianik έγραψε:
belgarion έγραψε:gianik!!!!
https://www.kotsovolos.gr/site/collecti ... 20.11.2017
P10 Lite στα 229 ο Κωτσοβολος


Φχαριστω Belg!!!!!
Είμαι σε δίλημμα:
P10 lite (229€) vs M1A1 (299€ ) vs Moto g5plus (299€)... Λογω τιμής μάλλον στο 1ο θα καταλήξω ,σε saphire blue ...
Δεν ξέρω, αλλά μην το πολύ σκέφτεσαι, μέχρι την Παρασκευή έχεις, αν δεν εξαντληθούν νωρίτερα τα αποθέματα. Ο αδερφός μου που ψάχνεται, θέλει το g5 plus λόγω μικρότερης οθόνης, αλλά δεν του αρέσει η τιμή.

< >
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#456479
pro έγραψε:
Red Garland έγραψε:Μη γρουσουζευεις, υποτίθεται ότι δεν περνά τελωνείο έτσι, συν ότι έρχεται γρήγορα πριν πιάσει μούχλα.


Όταν με το καλό έρθει, κάνε ένα update...

ήρθαν και τα 2 πακετάκια μαζί άνευ τελωνείου. (Banggood, Priority Direct Mail)
Order Placed Date:2017-11-05.