Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#456028 Εδώ γράφουμε τι σκεφτόμαστε να αγοράσουμε φετος για τα αγαπημένα μας πρόσωπα κ τι για τον εαυτό μας..
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#456053 Αν περισσεψει τιποτα μπορει να μου παρω ενα nas (θα ηθελα με 4-5 θεσεις) και κανενα δισκο αλλα με κοβω απο χλωμο εως κατασπρο...

Ειμαι στη φαση που εγραψε ο devote + καμποσα ακομα...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#456091 Πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά , στον gianik jr θα πάρω ένα παντελόνι τερματοφύλακα , στην μπέμπα θα πάρει κάτι η , στην θα της πάρω ένα ραβδομπλεντερ κ αααααν μείνουν λεφτά μπορεί να αγοράσω κινητό...
Υγεία να έχουμε...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#456128 Τα Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά ήταν πάντα η αγαπημένη μου εορτή. Διακοπές, στόλισμα (εικόνα αξέχαστη ο πατέρας που έφερνε το έλατο πάνω στο φορτηγάκι Rekord και το στολίζαμε όλοι μαζί), φαγητά-γλυκά από τα χέρια τη μάνας και δώρα από όσους μπορούσαν και ήθελαν - ήταν πάντως πολλά κάτω από το δέντρο!!! Αυτά τις καλές εποχές, πριν 30-35 χρόνια, ως παιδί. Ακόμα και τώρα όμως αγαπάω αυτήν περίοδο. Μου αρέσει το κρύο (και μακάρι και ένα μικρό χιονάκι), οι στολισμοί, το χουχούλιασμα μέσα και οι ζεστές σοκολάτες με ρούμι, για να μη μιλήσω για τις γεμιστές κότες, τις κρασάρες (Egri Bikaver που λατρεύω) και τις σοκολατόπιτες (σάχα) και γαλακτομπούρεκα που όταν μπορεί κάνει ακόμα η γραία μάνα! :inlove: Βέβαια λεφτά για βεγγέρες και δώρα δεν υπάρχουν πια. Απολαμβάνω όμως την ατμόσφαιρα και ακόμα και το γερμανόφερτο Γκλουβάιν. :s_drinks

Τα φωτόσπαθα πραγματικά με έκαναν να γελάσω γιατί δείχνουν μια αθωότητα ψυχής. :metalo: :lol:
Λέω να μου πάρω εκείνο το ημιαυτόματο αεροβόλο τυφέκιο που ζαχαρώνω με τα ίδια λεφτά περίπου με το φωτόσπαθο. Τα φυσίγγια για τα πυροβόλα παραέγιναν ακριβά και πρέπει να τρέχεις σε σκοπευτήριο κάθε τρεις και λίγο... :offtopic:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#456184 Ελπίζω να του αρέσει και να το ζητάει μόνος του και να μην τον τραβολογάει ο μπαμπάς για να καλύψει δικά του απωθημένα. (και ποδόσφαιρο και κολυμβητήριο θαρρώ ότι είναι too much)


Το λέω τελείως καλοπροαίρετα ε :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#456234 Σταματηστε να πηγαινετε τα παιδια σας σε 100 δραστηριοτητες αθληματα και ειδικα ομαδικα απο πολυ μικρη ηλικια να μαθουν "πειθαρχια" και δωστε πιο πολυ εμφαση σε ελευθερο παιχνιδι και σωστη σωματικη αναπτυξη και ασκηση ---> ενοργανη και μονο και αυτη μεχρι ~12 που ξεκιναει και γινεται πιο "αυστηρα".
Γενικη φυσικη κατασταση και λιγο απ ολα τα σπορ (σαν παιχνιδι και μονο, χωρις τακτικες και πειθαρχιες και αρες μαρες κουκουναρες).
Εχουν πολυ χρονο να "εξειδικευτουν" αργοτερα.