Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#407856
belgarion έγραψε:Πάντως ένα FR 1.5 150 hp , μου φαίνεται μια χαρά για τα 15.750€ που κοστίζει.


Πολύ καλή τιμή όντως!
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#407891 Διαβαζα για το Seat Arona | autoblog.gr...

Αν καταλαβα καλα ειναι το Q2 με τα σηματα της Seat... (edit: Ναι Q2, ευχαριστω Νικολα!)

Ειχα διαβασει παλαιοτερα οτι το group θα βγαλει ολα τα μεγαλα μινι του σε εκδοσεις crossover/suv μεταξυ 2017-2018...

Ειμαι περιεργος να δω πως θα πανε εμπορικα...

Μου αρεσουν (πλεον), αυτοκινητα σε αυτες τις διαστασεις, με αυξημενη αποσταση απο το εδαφος και επισης αυξημενη διαδρομη της αναρτησης...
Τελευταία επεξεργασία από kubiak και 17 Ιουν 2017, 22:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#407916 Ναι, ναι, το διορθωσα, ευχαριστω και παλι!
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#407987 Μωρέ κι εγώ βλέπω τις τιμές , το VFM , και μου τρέχουν τα σάλια. Αλλά μετά έρχομαι στα συγκαλά μου και σκέφτομαι, μηχανή VW , no thanks i'll pass .
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#421509 Διαγωνισμός για το όνομα του νέου SUV

Ωραία προωθητική ενέργεια για το 7θέσιο SEAT που θα είναι αντίστοιχο του Kodiaq.
Abrera, Alboran, Aran, Aranda, Avila, Donosti, Tarifa, Tarraco, Teida

Με τα άλλα δύο SUV να ονομάζονται Arona και Ateca, θα παίξω στο Αvila. Πέντε γράμματα, ταιριάζει και αλφαβητικά για καταλόγους κλπ. ανάλογα με το μέγεθος.

Το Teide είναι πολύ εντυπωσιακό σαν τοπίο, απόκοσμο πραγματικά ακόμα και με φουλ καλοκαίρι αλλά είναι αρκετά διαφορετικό.

Το Tarifa θα πήγαινε σε μικρό 4θυρο ντιζελάκι με μεγάλο πορτ-μπαγκάζ οπότε απορρίπτεται.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#421547 SUV McSUVFace
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#431038 Seat leon mk1 κάτι συγκριμένο που χρήζει προσοχής υπάρχει? Θετικά/αρνητικά?
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#455693 Το ίδιο ακριβώς με τη φωτό σε τριθυρο.
21.000€. Όχι κι άσχημη τιμή.ΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#455747 Όσο και να μην μας αρέσει, άλλο καλοστημένο μικρομεσαίο με 180 άλογα δεν υπάρχει σε αυτήν την τιμή.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#455815
Anonymous Founder έγραψε:Πολύ αμάξι γι' αυτά τα λεφτά, πως πολλή και η φτήνια και η ασχήμια.
Το sc βλέπεται κάπως περισσότερο. Και είναι και πιο σπάνιο στο δρόμο...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#455865 Ασκημια;; :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Εικόνα


Εικόνα

Εικόνα

Φτηνια;; :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα




Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Μην αρχισω συγκρισεις με κατι μουλικα, ΚΑΤΙ ΜΟΥΛΙΚΑ ΛΕΓΩ ΓΡΗΓΟΡΙΕ :adminpower: της αυτοκινησης :s_sarcastic :svivhaha: και βρεθουμε με τον Μπουσσινιο σαν τους Ροουζ στο τελος (Μπουσσε θα ειμαι ο Μ. Νταγκλας, προλαβα).


Εικόνα


Εικόνα



:s_roses :s_roses :s_roses :s_roses
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#455867 Τι έφτιαξες πάλι. Συμφωνώ και πολλά ρισπεκ για τη χρήση της April Langate.