Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#455439
g8777 έγραψε:Τζουνιερ, ειναι σαν να βγει ο Ρουβαςς :s_roses και να γραφει

"Ειναι διαφορετικο να εισαι Μαριαννα"

:shifty:

Διαφορετικο ηταν αυτο:

Εικόνα

:s_howdy

Αλλα ΤΟ ΠΙΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ με διαφορα:

Εικόνα

:s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry :s_cry


Μεχρι και τον Ομπαμα θα πηγαινε μια βολτα αν δεν ηταν αυτος ο ΠΟΥΣΤΗΣ Ο ΧΑΡΟΣ :x :x :x :x :x


Έτσι. :rtfm: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#455449
Bayern7 έγραψε:
bill33 έγραψε:http://www.olympiacos.org/article/70992 ... myropathon

Έτσι. Είναι διαφορετικό να είσαι Ολυμπιακός. :iconcool:


Ένα μεγάλο μπράβο στο Βαγγέλη Μαρινάκη για τη βοήθεια που δίνει απλόχερα στους συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη.

Μπράβο και στην ΑΕΚ βέβαια. Κακή η συγκυρία όμως. Πλησιάζει και η μεταγραφική περίοδος. Εκτός και αν ο νιάου έχει βάλει στόχο να φορτώσει τίγκα τζακ ποτ μέχρι και του Άη Γιάννη στις 7 Γενάρη. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#455681


Είναι αλλιώς να είσαι Ολυμπιακός.
Έμπρακτη βοήθεια και όχι μπούρδες με εισιτήρια ενός αγώνα που κατά 99% θα είναι κεκλεισμένων των θυρών. :iconcool:

ΘΡΥΛΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#455801
Bayern7 έγραψε:Έμπρακτη βοήθεια και όχι μπούρδες με εισιτήρια ενός αγώνα που κατά 99% θα είναι κεκλεισμένων των θυρών. :iconcool:

Καλά τώρα, δεν χρειάζεται να μπαίνεις σε διαδικασία σύγκρισης, σαν κάτι γαυροφυλλάδες. Εν προκειμένω ο σκοπός έχει σημασία και η ουσιαστική βοήθεια από όλους όσοι έχουν σωστά ελατήρια. Είμαι σίγουρος ότι κι ένα σωρό άλλοι σύλλογοι θα έχουν σπεύσει χωρίς καν να έχει μαθευτεί.
Η συνεννόηση της ΑΕΚ είναι για τα έσοδα από το επόμενο εντός έδρας, επειδή ακριβώς εκκρεμεί η απόφαση. Προς το παρόν αυτό είναι με τον Πλατανιά.

Είναι αλλιώς να είσαι άνθρωπος. Αυτό μονάχα.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#455890
JarnoT έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Έμπρακτη βοήθεια και όχι μπούρδες με εισιτήρια ενός αγώνα που κατά 99% θα είναι κεκλεισμένων των θυρών. :iconcool:

Καλά τώρα, δεν χρειάζεται να μπαίνεις σε διαδικασία σύγκρισης, σαν κάτι γαυροφυλλάδες. Εν προκειμένω ο σκοπός έχει σημασία και η ουσιαστική βοήθεια από όλους όσοι έχουν σωστά ελατήρια. Είμαι σίγουρος ότι κι ένα σωρό άλλοι σύλλογοι θα έχουν σπεύσει χωρίς καν να έχει μαθευτεί.
Η συνεννόηση της ΑΕΚ είναι για τα έσοδα από το επόμενο εντός έδρας, επειδή ακριβώς εκκρεμεί η απόφαση. Προς το παρόν αυτό είναι με τον Πλατανιά.

Είναι αλλιώς να είσαι άνθρωπος. Αυτό μονάχα.


ΓΑΥΡΟΙ ΤΟ ΚΑΦΡΙΛΙΚΙ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#455897
JarnoT έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Έμπρακτη βοήθεια και όχι μπούρδες με εισιτήρια ενός αγώνα που κατά 99% θα είναι κεκλεισμένων των θυρών. :iconcool:

Καλά τώρα, δεν χρειάζεται να μπαίνεις σε διαδικασία σύγκρισης, σαν κάτι γαυροφυλλάδες. Εν προκειμένω ο σκοπός έχει σημασία και η ουσιαστική βοήθεια από όλους όσοι έχουν σωστά ελατήρια. Είμαι σίγουρος ότι κι ένα σωρό άλλοι σύλλογοι θα έχουν σπεύσει χωρίς καν να έχει μαθευτεί.
Η συνεννόηση της ΑΕΚ είναι για τα έσοδα από το επόμενο εντός έδρας, επειδή ακριβώς εκκρεμεί η απόφαση. Προς το παρόν αυτό είναι με τον Πλατανιά.

Είναι αλλιώς να είσαι άνθρωπος. Αυτό μονάχα.
Ατυχής η επιλογή του post που έκανες quote φίλε μου. Άλλος εκμεταλλεύτηκε την τραγωδία στην δυτική Αττική για να κράξει τους ολυμπιακούς και να προβάλλει την και καλά διαφορετικότητα τους (γελάνε και οι πέτρες).
Το δικό.μου ποστ ήταν ειρωνικό.
Και άλλες ομάδες (πχ Ολυμπιακός) έστειλε βοήθεια στους ανθρώπους εκεί αλλά κανένας κομπλεξικος δεν το πήρε σαν πάτημα για να προβάλλει κάποια δήθεν ανωτερότητα.
Τα σέβη μου.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#455910 Καλή η... προσπάθεια αλλά μας πήρανε πρέφα και τα τσιμέντα. :omg:
Πάμε παρακάτω... :iconcool:
Συνεχίστε έτσι. Γουστάρουμε... :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#455922
Bayern7 έγραψε:Το δικό.μου ποστ ήταν ειρωνικό.

Mea culpa, εφόσον είναι έτσι.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#456056 Να χάνουμε φάσεις και να ακούγονται οι γαύροι στην γειτονιά να δυσανασχετούν. Αξία, ανεκτίμητη... :yahoo:
Δυσκολοχώνευτο το αποτέλεσμα, ειδικά με τον τρόπο που έγινε. Άσχετα με την ποιότητα του παιχνιδιού που ήταν βέβαια χάλια.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#456063 Νομίζω ο χειρότερος της ΑΕΚ σήμερα ήταν αυτός που ήταν mvp στα τρία προηγούμενα παιχνίδια: ο προπονητής.
Είδε το όνειρο με τον Κλωναρίδη, εφιάλτη θα έλεγα εγώ, λάθος για μένα το 3-5-ψευτο2 σε αυτό το γήπεδο και με αυτόν τον αντίπαλο. Όταν παίζεις 3-5-2 θα παίξεις από τα πλάγια για να ανοίξεις το μικρό γήπεδο οπότε επιβάλλεται να έχεις εναν τουλάχιστον ή και δύο παίκτες περιοχής.
Είναι η δεύτερη φορά που πριν ή μετά από ευρωπαϊκό αγώνα παθαίνει τρικυμία. Φάνηκε και με την απαράδεκτη χειρονομία. Βέβαια είναι αστείο και συνεχίζουν να γελοιοποιούνται όλο και περισσότερο όταν μιλούν οι γαύροι για χειρονομίες με πιο πρόσφατες αυτές του Περέιρα σε Λεωφόρο και ΟΑΚΑ και του Κασαμι.
Εγώ θα έπαιζα 4-4-2 με Μπακάκη δεξιά, Λάζαρο στη θέση του Κλωναριδη, Γιακουμάκη μπροστά και Λιβάγια πίσω του.
Η ΑΕΚ είχε σαφώς την υπεροχή αλλά δεν μπορούσε να είναι δημιουργική λόγω πιστεύω των επιλογών του προπονητή.
Ήταν οι πρώτοι βαθμοί που χάσαμε λόγω των απουσιών του Πέτρου και του Γιάκομπ. Εάν έπαιζαν νομίζω ότι θα ήταν ένα εύκολο ματσάκι. Ο Μπακασέτας δυστυχώς δεν έχει δείξει ακόμα ότι μπορεί.
Εντάξει κωλόφαρδοι ως συνήθως οι βαζελοι τους πήγε το ματσακι 100 τοις 100, βάλαν ένα γκόλ από στημένο στην αρχή και έτσι όπως πήγε θα μπορούσαν και τη νίκη. Μπράβο τους πάντως για το τσαγανό τους και μπράβο και στον Ουζουνίδη.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#456066
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα

Είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ.

Αναζητείται o πατέρας που κάποτε έλεγε: «Ντράπηκα για το παιδί μου, που έκλαιγε και με ρωτούσε γιατί αυτοί οι άνθρωποι είχαν έρθει μπροστά μας και μας έκαναν τέτοιες χειρονομίες. Ορκίστηκα να μην το αφήσω να περάσει έτσι».

:lol: :lol: :lol: