Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By markvag
#455501
vagmag έγραψε:[ η μάπα πίσω ανάρτηση ( χτυπάει πολύ ) ,


Aπ' ότι είδα εσύ έχεις τη δεύτερης γενιάς ψ4 πικάσσο. Εγώ είχα την πρώτης γενιάς. Που είχε ανάρτηση μαλακή μεν, αλλά όχι άνετη, μιας και χτυπούσε αρκετά. Σε πρόσφατη βόλτα με μία (5θέσια) ψ4 πικάσσο, η ανάρτηση ήταν κλάσεις ανώτερω από τη δικιά μου. Αποροφούσε τις ανωμαλίες πολύ καλύτερα... Φαντάζομαι τι θα έλεγες (και με το δίκιο σου) αν έμπαινες μια βόλτα στη δικιά μου... :lipsealed: :lol:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#455506 Όταν πηγαίνεις να το επισκευάσεις τι σου λένε ότι φταίει; Τρύπα, σκίσιμο, "βυζί", τίποτα;
Είναι διαφορετικό λάστιχο κάθε φορά ή πάντα το ίδιο, ή τουλάχιστον από την ίδια πλευρά του αυτοκινήτου;
Οι ζάντες μήπως την έχουν ακούσει από κοπανήματα;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#455648 Δεν φταίει το αμάξι γι'αυτό.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#455763 Δεν ανεβαίνουμε πεζοδρόμια ....

Λες η φήμη να ειναι κ στα λάστιχα ;
Τα χειμερινά ειναι πάντως Michelin alpin
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#457371 Έτσι ένα μοντέλο σκέτο τι να σου πούμε? Δώσε καμιά πληροφορία στο λαό. Από οικονομοτεχνικής απόψεως δεν κακή η τράμπα, αν και τα αυτοκίνητα τα χωρίζει το χάος.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#457372 Δεν βλέπω νόημα σε κάτι τέτοιο.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#457373
Deleted User 1 έγραψε:Έτσι ένα μοντέλο σκέτο τι να σου πούμε? Δώσε καμιά πληροφορία στο λαό. Από οικονομοτεχνικής απόψεως δεν κακή η τράμπα, αν και τα αυτοκίνητα τα χωρίζει το χάος.


Μόνο οικονομοτεχνικά...
Απλά για να φύγει ο δεινόσαυρος... και ίσως το άλλο πουληθεί ευκολότερα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#457374 Να το αλλάξεις δηλαδή μόνο και μόνο για να πουλήσεις (θεωρητικά) πιο εύκολα το άλλο? Βρες ένα μαντρά να εξάγει καλύτερα και δώστου να διώξει το Πενβέ έξω που θα το εκτιμήσουν δεόντως εάν είναι σε καλή κατάσταση.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#457376 Λογικα δεν θα εχει χρονο για τετοιες διαδικασιες. Και το Αουντι 2λιτρο ειναι αρα φευγει δυσκολα.