Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#455541 Καλοτάξιδο και καλά χιλιόμετρα!

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#455542 Λοιποοον...ολα έγιναν αρκετά πιο γρήγορα από ότι περίμενα.

Ξεκίνησα με sti, ο ντιμης μου έβαλε ιδέες για Χ, ήρθε η βόλτα με του ναςς και τελείωσαν όλα.

Βρήκα ένα φανταστικό, πεντακάθαρο, απίστευτο, συντηρημένο τέλεια 10αρι με το sst, έκανα προσφορά, τα βρήκαμε και το έκλεισα. Ήταν στον ισμαηλο, του Ισμαήλου με 56Κ κμ! Το πιο καθαρό από όλες τις αγγελίες οπότε δεν έπαιζε να το αφήσω.

Το αυτοκίνητο δε θα το πάρω τώρα γιατί θα είμαι εξωτερικό συνεχώς, αλλά τέλη Δεκεμβρίου οπότε περισσότερα τότε.

Έχω φτιάξει και ένα βίντεο ίσως το ανεβάσω θα δω.

Θέλει επειγόντως λάστιχα, φοράει pilot super sport extra load με 97 δείκτη. Για πείτε, να τα ξαναβάλω?

Είμαι απίστευτα χαρούμενος, δε μπορώ να το πιστέψω βασικά ότι έκανα ένα όνειρο πραγματικότητα και ανυπομονώ να τελειώσει η χρονιά να το βάλω στο γκαράζ μου.

Σε λίγο ακολουθεί φωτογραφικό υλικό!

Τα φιλιά μου!

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#455547
Nikos! έγραψε:
Θέλει επειγόντως λάστιχα, φοράει pilot super sport extra load με 97 δείκτη. Για πείτε, να τα ξαναβάλω?


Nikos καταρχήν καλοριζικο και επισημα πλεον :lol:
Να το ευχαριστηθείς και να είναι καλοστριφτο.Η επιλογή σου για αυτό που ηθελες είναι αριστη. :thumbsup:
Ελαστικα όπως σου ειχα πει και στο πμ,MONO τα Dunlop sp 600 της πρωτης τοποθέτησης.Ειναι ειδικα φτιαγμενα για το Χαρι,και οτιδήποτε άλλο βαλεις, πλην τιποτα κορυφαιων σεμισλικ(τροφεο,καπισια μισλεν),θα το χαλασεις.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#455550
dimviii έγραψε:
Nikos! έγραψε:
Θέλει επειγόντως λάστιχα, φοράει pilot super sport extra load με 97 δείκτη. Για πείτε, να τα ξαναβάλω?


Nikos καταρχήν καλοριζικο και επισημα πλεον
Να το ευχαριστηθείς και να είναι καλοστριφτο.Η επιλογή σου για αυτό που ηθελες είναι αριστη.
Ελαστικα όπως σου ειχα πει και στο πμ,MONO τα Dunlop sp 600 της πρωτης τοποθέτησης.Ειναι ειδικα φτιαγμενα για το Χαρι,και οτιδήποτε άλλο βαλεις, πλην τιποτα κορυφαιων σεμισλικ(τροφεο,καπισια μισλεν),θα το χαλασεις.

Δημήτρη δυστυχώς η dunlop τα σταμάτησε, το έχω ψάξει. Δε τα βγάζει πια. :(

Για πες για pss?

Ευχαριστώ!

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#455558
elteo έγραψε:Τέλειο. :inlove:

ps. Σου λείπουν τα καπάκια από τις ζάντες στην δεξιά μεριά.

Ναι τα έχω δει. Θα ψάξω στο ebay. Έχει ένα στο ντουλαπάκι οπότε βασικά ένα λείπει.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#455561
Nikos! έγραψε:
dimviii έγραψε:
Nikos! έγραψε:
Θέλει επειγόντως λάστιχα, φοράει pilot super sport extra load με 97 δείκτη. Για πείτε, να τα ξαναβάλω?


Nikos καταρχήν καλοριζικο και επισημα πλεον
Να το ευχαριστηθείς και να είναι καλοστριφτο.Η επιλογή σου για αυτό που ηθελες είναι αριστη.
Ελαστικα όπως σου ειχα πει και στο πμ,MONO τα Dunlop sp 600 της πρωτης τοποθέτησης.Ειναι ειδικα φτιαγμενα για το Χαρι,και οτιδήποτε άλλο βαλεις, πλην τιποτα κορυφαιων σεμισλικ(τροφεο,καπισια μισλεν),θα το χαλασεις.

Δημήτρη δυστυχώς η dunlop τα σταμάτησε, το έχω ψάξει. Δε τα βγάζει πια. :(

Για πες για pss?

Ευχαριστώ!

< >


δεν τα εχω οδηγησει ρε Νικο τα pss αλλα σε Χαρι ψιλοχλωμο το βλεπω να είναι καλα, για ψαξε,πριν καποιους μηνες τα εβαλε ο φιλος μου,τι διαβολο σε κανενα δεν θα εχει ξεμεινει καμια 4αδα?
Μην βαλεις ότι βρεις,οσοι το δοκιμασαν το μετανιωσαν.Τα ΕΒΟ δουλευουν σωστα με σκελετούς ντουβάρια.
Στην αναγκη θα παμε σε κανα τροφεο/μισλεν καπ.Δεν θελω τσιγκουνιες.
Μηπως και κανα 050Α στην χειροτερη? :hmmm: