Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#453411 Ενδιαφέρον.

Αφού είναι και καβαλίνο απρούβντ, έχει συνεργασία και με τον Xάνς, θα αξίζει μια ματιά παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#454546 ^



ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#455407 Γαμω την επαρχία μου ( βάζω και την βλαχάρα με τα ονομαστα κουλούρια ) ...

Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#460633 Εικόνα

http://www.plisskenfestival.gr/

too late, αλλά είχε δυνατά ονόματα ρε

Τον mulatu astake ψάχτε τον:



είχε κάνει την μουσική του broken flowers :s_howdy

επίσης τους ολλανδους

Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#461056 https://www.livenation.es/show/1069338/pearl-jam/barcelona/2018-07-10/es

Είμαι σε διαπραγματεύσεις. Η άλλη επιλογή ήταν Werchter αλλά δε με ψήνει να πάω Βέλγιο καλοκαιριάτικα. 14 εμφανίσεις έχουν ανακοινώσει για Ευρώπη όλες κι όλες και γενικά είναι σε φάση που μάλλον πάνε να το διαλύσουν σιγά σιγά οπότε ότι προλάβουμε τώρα...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#461067 Τα διάβαζα κι εγώ χτες βράδυ.

Το werchter είναι άλλη φάση, που προφανώς ενέχει τον κλασσικό κίνδυνο πλημμύρας. Εκεί πρέπει να πας οργανωμένος για camping.

Ψηνόμουνα κι εγώ για μπάρτσα αλλά δεν βλέπω να μένει η κοπελιά μου μέχρι τότε εκεί :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#461070 Για κάμπινγκ δεν πάω ούτε στην Ελαφόνησο που είναι παράδεισος, σιγά μην πάω στο βάλτο του Βελγίου. Και το όλο line up δε με τρέλανε υπό την έννοια ότι οι δεύτεροι μεγαλύτεροι headliners είναι οι QUOTSA που κουτσά στραβά πιστεύω θα τους πετύχουμε και Ελλάδα.

Το χα πει εδώ και καιρό ότι θέλω το επόμενο ταξίδι μου να ειναι Βαρκελώνη που έχω να πάω από το 1998 και νομίζω είναι καλή ευκαιρία. Τιμές βλέπω λίγο τσιμπημένες σε airbnb, αεροπορικά και εισιτήρια συναυλίας αλλά υποθέτω ότι έχει να κάνει με τη high season που λογικά έχει εκείνη την εποχή το μέρος.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#461075 Βαρκελώνη έχει και το Primavera αρχές Ιούνη που παραδοσιακά σπέρνει, αλλά δεν έχει βγεί το lineup.

PJ μου αρέσουν, αλλά δεν ξέρω αν θα έκανα ταξίδι για να τους δώ. Αντίθετα παίζει πάλι Clapton (με Santana) στο hyde park και την προηγούμενη μέρα ο Waters και το βρίσκω δελεαστικό.


Επίσης παίζει στη Φλωρεντία 4ημερο με FF/GnR/Maiden/Ozzy :lipsealed:
Τελευταία επεξεργασία από pierce21 και 04 Δεκ 2017, 14:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#461077 Ωραία αυτά τα πολυήμερα φεστιβάλ αλλά είναι χαρντκορίλα. Δεν παίζει να την παλέψουν οι γυναίκες. Η λογική είναι κανονίζω ταξίδι σε προορισμό που ούτως ή άλλως θα θελα να πάω με μπόνους ένα καλό event. To θέμα είναι να προλάβουμε γιατί το Σαν Ζορντί είναι μικρό γήπεδο αν και δεν έχω καταλάβει αν θα είναι στο κλειστό. Έχει ένα ολόκληρο αθλητικό συγκρότημα εκεί γύρω απ' ότι θυμάμαι και είναι δίπλα και το γήπεδο της Εσπανιόλ. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#461079 2 Λύσεις.

α) βρίσκεις γυναίκα που να τα γουστάρει τα φεστιβάλ (κάποτε στο Μεξικό είχα και γω μια τέτοια)
β) Ε τις αμολάς εν προκειμένω στην Φλωρεντία/Βαρκελώνη. Αδύνατο να μην την παλέψει σε αυτές τις 2 πόλεις.


Για το εισιτήριο των PJ πρέπει να είσαι από πάνω από το PC γιατί παίζουν bots, τα εξαφανίζουν στο δευτερόλεπτο και μετά βουρ για καπέλα 200% στην μαύρη...