Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By lemon3
#452131 Λοιπόν, βιντεάκι (@@ βιντεάκι, μόνο ήχος) από μία βολτίτσα εδώ στα πέριξ. Το σύστημα ηχογράφησης αποτελείται από κινητό στην τσέπη, οπότε μην περιμένετε πολλά πολλά :oops:

Απλά το έβαλα μήπως κανένας παρόμοια βλαμμένος με τα 2τ το εκτιμήσει. Εγώ πάντως το βάζω για να κοιμηθώ :lol:
Αν υπάρξει ανταπόκριση του κοινού θα πάρω δανεικό άη-φον για να κάνω καλύτερη δουλειά.



Άβαταρ μέλους
By koubeast
#461724 Δυστυχώς δεν πρόκειται για αναγέννηση όπως είχε κάνει η Piaggio με τις Vespa PX, αλλά για κινεζικές αυτόματες lambretta με κινητήρα sym, και οι τιμές που διάβασα στο scooternet πολύ τσιμπημενες, όταν ο ανταγωνισμός είναι πολύ ανώτερος, ακόμα και οι νέες Piaggio Vespa.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#461726
21 quadra έγραψε:Η επιστροφή της Lambretta

http://www.4troxoi.gr/2trohoi/agora/i-l ... ebsite-rss

Καμία αναφορά από τον δημοσιογράφο πως πρόκειται ουσιαστικά για κινέζικο προϊόν βέβαια... :innocent:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#461748
Anonymous Founder έγραψε:
21 quadra έγραψε:Η επιστροφή της Lambretta

http://www.4troxoi.gr/2trohoi/agora/i-l ... ebsite-rss

Καμία αναφορά από τον δημοσιογράφο πως πρόκειται ουσιαστικά για κινέζικο προϊόν βέβαια... :innocent:



Mόνο την έδρατης εταιρίας αναφέρει αλλά πως αλλιώς θα πάρει διαφήμηση όταν έρθουν τα πρώτα μοντέλα ?
Ο ειδικός...τύπος εξακολουθεί να νομίζει ότι οι αναβάτες και οι οδηγοί είναι ακόμα με κλειστά τα μάτια όπως στα sixties / seventies, όταν όμως ανακαλύπτουν ότι δεν είναι έτσι έχουν χάσει το παιγνίδι με bonus τη χαμένη προσωπική τους αξιοπιστία, δες τον Σ.Χ, τον γλύφουν όσοι έχουν κάτι να κερδίσουν από αυτόν, οι υπόλοιποι γελάνε μαζί του.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#464203 Μιας και αρχίσανε οι πάγοι και τα αλάτια στους δρόμους, σιγά σιγά θα πάμε για χειμερία νάρκη.

Για να μην πάω για μπαταρία, χτύπησα ενα optimate 4

Εικόνα

Βρήκα και θέση στην πολυκατοικία δίπλα σε μπρίζα, το μόνο που με απασχολεί ειναι αν ειναι σόφρον να τον έχω μόνιμα καρφωμένο πάνω και πώς να τον βάλω κάπου για να μην τον βουτήξουν. Σκέφτομαι αν τον βάλω με ουπατ στον τοίχο θα ειναι πολύ καφρίλα να τον βουτήξει κάποιος :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#464212 Honda έχεις :rtfm:

τι μπαταρία και μπαρμπούτσαλα, μια κουκούλα να μην κρυώνει τα βράδια και άστο 2 χρόνια έτσι.


Το δικό μου πλάκα πλάκα 2 χρόνια που έπαιρνε μπρος 1 φορά κάθε 3-4 μήνες και η μπαταρία δεν έκανε κιχ.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#465581 Σκυλί, γατί, εγώ την εβαλα στην πρίζα

Εικόνα

Εικόνα

κουτί με λουκετάκι, γραμμή απο διακλαδωση, πολύμπριζο, φορτιστής, γραμμή απ την μπαταρία για το SAE καλώδιο ώστε να μην χρειάζεται να σηκώνω σέλα και τα λέγαμε :s_airkiss