Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#442952 Και ήθελα να ρωτησω.
Θέλω μια καρτουλα για 2η, πέραν του εταιρικού που έχω, κυρίως για ίντερνετ και λίγο ομιλία.
Με μια ματια wind free2go φάνηκε το καλυτερο πακέτο. Οντως έτσι είναι?

< >
Άβαταρ μέλους
By sakis_m
#442965
QsisVTS έγραψε:Μου έκανε δώρο στο άσχετο η wind 2GB για μια βδομάδα..

Τώρα μπήκα και εγώ στο αππ και το είδα :yahoo:
Αλλά ισχύει για μία εβδομάδα. :thumbsdown:
Εντελώς στο άσχετο και χωρίς ειδοποίηση. :hmmm:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#443112
sakis_m έγραψε:
QsisVTS έγραψε:Μου έκανε δώρο στο άσχετο η wind 2GB για μια βδομάδα..

Τώρα μπήκα και εγώ στο αππ και το είδα :yahoo:
Αλλά ισχύει για μία εβδομάδα. :thumbsdown:
Εντελώς στο άσχετο και χωρίς ειδοποίηση. :hmmm:

Εικόνα

εμένα με έσωσε βασικά γιατί ξέμενα και ανανεώνω δευτέρα (τρίτη με την αλλαγή της ημέρας για να είμαι ακριβής) οπότε μια χαρά

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#443984 λοιπόν ψιλογάμησε η wind, το πακέτο με 8.5€ δίνει 350' σε όλους, 35sms και 750MB (+ τα 500 της ενεργοποίησης από Online Που φαντάζομαι παραμένουν+ τα log n win )

λογικά θα έχει σκάσει σε όλους ενημερωτικό sms
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#444043 Εικόνα

Σοβαρά ρε εξυπνάκηδες;
Δώστε μου ένα επιπλέον GB δώρο το μήνα ή κάντε μου μείωση λογαριασμού και θα δεχτώ τον ηλεκτρονικό λογαριασμό.
Άβαταρ μέλους
By djalma
#444122
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ για το σταθερό είχα πάρει έκπτωση 1 ευρώ πάντως, στην Vodafone.
Κάντε κάνα τηλέφωνο...


Τους πήρες τηλέφωνο και τους ρώτησες; πως έγινε το σκηνικό; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#444472 Σε κάποιο παζάρι για το νέο συμβόλαιο που κάνω κάθε χρόνο νομίζω το είχαν βάλει σαν προσφορά για να πέσει κι άλλο ο λογαριασμός.
Γενικά τους...στύβω όσο μπορώ, φέτος έχω προσφορά 23€ για ADSL, 300 λεπτά προς όλα τα τηλέφωνα και Vodafone TV. Εξόφληση με πιστωτική και ηλεκτρονικός λογαριασμός, που τον προτιμώ ούτως ή άλλως.
Άβαταρ μέλους
By fubar.gr
#444513 Υπάρχει κάποιο πακέτο του ΟΤΕ κατάλληλο για συσκευή ΦΑΞ? Δηλαδή όχι internet, καθόλου κινητά και ελάχιστα σταθερά?
Άβαταρ μέλους
By GTS
#444573
Anonymous Founder έγραψε:Σε κάποιο παζάρι για το νέο συμβόλαιο που κάνω κάθε χρόνο νομίζω το είχαν βάλει σαν προσφορά για να πέσει κι άλλο ο λογαριασμός.
Γενικά τους...στύβω όσο μπορώ, φέτος έχω προσφορά 23€ για ADSL, 300 λεπτά προς όλα τα τηλέφωνα και Vodafone TV. Εξόφληση με πιστωτική και ηλεκτρονικός λογαριασμός, που τον προτιμώ ούτως ή άλλως.


Μου ζητανε 4.5 ευρω για ανανεωση συμβολαιου... :hmmm: