Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#444038 μεγαλη προσοχη με το wifi πλεον...
Άβαταρ μέλους
By ambient
#444044
cabala10 έγραψε:μεγαλη προσοχη με το wifi πλεον...

Να το είχαν ανακαλύψει 12 χρόνια νωρίτερα, τότε που ήθελα δωρεάν "φοιτητικό" internet από τους γείτονες :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#444194
Eliaskat έγραψε:Geako τι εγινε με το pc τελικα ?


Εικόνα

:lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#444202 Wagn δεν φαινεται η φωτο :(

Ελιας εκανα scan ολους τους δισκους για errors. Εκανα update στο firmware του intel ssd (ok ηταν μια εκδοση πισω σιγα τα οα)
Δουλευει μεν..Αλλα αργει το ιδιο.
Δυστυχως δεν εχω βρει χρονο (δεν ξερω ποτε θα μπορει το παιδι) να ερθει για να κανουμε πιο σοβαρα πραγματα.

Είναι εκνευριστικο. Να εχεις πανω αρκετα καλα πραγματα και να δουλευουν ετσι...

Τι να πω...
Χθες που επαιξα και λιγο όλα νερο...Αλλα παλι εκανε 5 λεπτα να μπει.!
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#444231 trial &error , κανε αυτο που σου ειπαν τα παιδια βγαλε τα παντα απο πισω(τιμονια και αλλα usb ) και μετα μνημες σκληρους κλπ κλπ .

τσέκαρε και υγειά στον ssd σου..μήπως ..
Άβαταρ μέλους
By corsair
#444343
Geo f1 έγραψε:
Είναι εκνευριστικο. Να εχεις πανω αρκετα παλια πραγματα και να δουλευουν ετσι...



Ισως ειναι καιρός για Threadpiper Geako μου, να αποκτήσεις κανα σοβαρό μηχανημα.... Απλα λεω... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#444409
corsair έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
Είναι εκνευριστικο. Να εχεις πανω αρκετα παλια πραγματα και να δουλευουν ετσι...



Ισως ειναι καιρός για Threadpiper Geako μου, να αποκτήσεις κανα σοβαρό μηχανημα.... Απλα λεω... :shifty:


Οκ παλιωσε ο 5960 και το χ99 αλλα παντα μπορει καποιος να παει στο x299 και i9 7900 Πχ

Εγω βεβαια βιδα.

εδιτ
κατεβαινει και το update.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#444431 Το βίδα είναι σαν το γλυκάκι;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#444443
Geo f1 έγραψε:Help κολλησε στο 93% το update..τι κανουμε?



Format ή καινούργιο Pc . Διάλεξε.
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#444450
mjacob έγραψε:
Scotch έγραψε:Νομίζω το προηγούμενο μοντέλο έχω σ' ένα συρτάρι

:s_sad
Scotch έγραψε:Έχω την εντύπωση πως δε συνεργάζεται καλά με τα Windows :-(

μακάρι :s_roses .
Τέσπα, φαντάζομαι πως θα υπάρχει και κάτι αντίστοιχο για win

με αυτό μπορείς να δουλεύεις excelόφυλλα και να μην μπει μέσα η εταιρία; :hmmm:
Με τις λεπτομέρειες πχ. σε photoediting και μικρορυθμίσεις σε sliders πώς τα πάει;
ή έχει αυτή την εκνευριστική βραδύτητα α λα tablet?

@Geo f1
Εγώ θα σου έλεγα να κοιτάξει κάποιος το Event viewer και να δει τι σφάλματα πετάει το σύστημα κατά τη φόρτωση.
Κατά τα άλλα δώσε ένα 40-50άρι σε ένα τεχνικό να το δει και να τελειώσει η ιστορία γιατί με τα κεράσματα πιτσών σε φίλους θα γίνετε 800κιλά και άκρη δε θα έχετε βρει.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#444456 Μιας και το pad ηταν το μονο πραγμα που δε μου γ@μουσε το χερι με την πολυ χρηση, ειχα δοκιμασει ενα logitech. Καμια σχεση με το apple. Εξελοφυλο δυλευεις, τωρα για πολυ λεπτοδουλεια δεν ξερω...