Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#444271 Q4 σίγουρα.
Τώρα είτε βενζίνη 2λτ με 280 άλογα, είτε 2.2 diesel 210 άλογα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#444272 Q4 Veloce. Τουμπανο.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#444304 Μ4 στον Σφακιανακη Κηφισιας. Οποιος ειναι κοντα ας περασει να δει την λεπτομερεια στο χρωμα (μαυρο με μπλε περλε μεταλλικο μεσα).

Στεφανε, για σενα αυτο.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#444311 Δε με τρελαίνει το Μ4. Το χουν κάνει πολύ μαούνα.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#444332
Deleted User 1 έγραψε:250GT είναι αυτή? Πιάνει κάνα μύριο?


Σε δημοπρασιες εχει πιασει και 300000 ευρω. οπως ελεχθει επειδη την χρησιμοπουν για δοτη για να φτιαξουν 250 GTO SW, εχουν λιγοστεψει οι υπολοιπες. Εχω παει βολτα στην Πελοποννησο εποχες 90 με ενα τετοιο που υπαρχει στην Ελλαδα και το εχει κολλητος μου απο το σχολειο τοτε. Ανηκε στα ανακτορα τοτε και το ειχαν φερει για τους γαμους του Κωνσταντινου τοτε... ηταν μαυρο σε χρωμα αλλα τωρα πλεον ειναι κοκκινο και εχει και overdrive!!! στη μπαλα του μοχλου των ταχυτητων.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#444374
NiTse έγραψε:Η cobra είναι αυθεντική όχι kit car; Γιατί βλέπω πινακίδες ιστορικού.


Αυθεντικό σασί, κιτ καρ αμάξωμα από πάνω, επτάλιτρος σκαλισμένος V8 Ford Shelby!!!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#444375 Εικόνα

Εικόνα

:inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#444381 @g696969: επιτρέπεται το παρκάρισμα εκεί; Φορούσες ζώνη όταν έβγαλες την φωτογραφία ή μήπως τιράντες;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#444401 Ημουν στον ποδηλατοδρομο. :s_roses :s_roses

Δεν ξερω τι λεει η Τροχαια και η σημανση για εκει, εγω παντως το επιτρεπω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#444429
drdino έγραψε:@g696969: επιτρέπεται το παρκάρισμα εκεί; Φορούσες ζώνη όταν έβγαλες την φωτογραφία ή μήπως τιράντες;


Αν δεν εχει αλλάξει τίποτα, επιτρέπεται. Εγώ βέβαια δεν θα πάρκαρα με τίποτα μετά τη δεξιά που φαίνεται στη φώτο. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#444435
blinkys έγραψε:
drdino έγραψε:@g696969: επιτρέπεται το παρκάρισμα εκεί; Φορούσες ζώνη όταν έβγαλες την φωτογραφία ή μήπως τιράντες;


Αν δεν εχει αλλάξει τίποτα, επιτρέπεται. Εγώ βέβαια δεν θα πάρκαρα με τίποτα μετά τη δεξιά που φαίνεται στη φώτο. :innocent:
Ο δρόμος περιμετρικά του κάστρου στα Γιάννενα μια παρατεταμένη δεξιά είναι αν θυμάμαι καλά και δίπλα η λίμνη.
Δεν λέει να το βγάζεις από την Παμβωτιδα μετά το drift.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#444484
g8777 έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

:inlove: :inlove:



:twisted: :inlove: :twisted: :inlove: :twisted: :inlove: :twisted: :inlove: :twisted: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#444635 Brera 3.2 4X4 σημερα στο συνεργειο του Σφακιανακη στην Μεσογειων, μπλε μεταλλικο !!! αψογος ηχος σε δοκιμες πανω στο αναβατοριο.... Εχει και Stelvio Diesel, 280 Hp 4X4. Κατω απο 60.000.