Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#444432 Θελουν να ακολουθησουν το δρομο της AMG...αυτονομη μεν,συνεργαζομενη δε
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#445713 Είδα από κοντά xc60. Νομίζω πολύ πιο ωραίο από Q5 - X3.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#445761 Το ειδα κι εγω χθες βραδυ. Δε μου αρεσε καθολου. Μοιαζει χαμηλο και γενικα δεν εχει την παρουσια του μεγαλου στο δρομο.

<+
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#445775 Δεν βλέπεται...

Εικόνα

:inlove:
Τελευταία επεξεργασία από Zeus και 22 Οκτ 2017, 00:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By GTS
#445778 Το ειδα σημερα στην Γλυφαδα. Σαν ενα μικροτερο 90 ειναι. Ενα GLC μου αρεσε περισσοτερο.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#445781 Μεσα-εξω imo ειναι πολυ πιο ομορφο απο την GLC...Πιο λουσατο επισης και με πολυ καλυτερο εξοπλισμο, νομιζω σε χαμηλοτερη τιμη...Το θεμα ειναι εαν θα εχει αναβαθμισμενη αξιοπιστια σε σχεση με καποια πρωτα XC90...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#445782 Μπροστα ειναι ωραιο. Πισω τα φωτα του ειναι πολυ κακο για το τιποτα. Δυστυχως τα γυαλακια με το σταυροφιδο δε μ αφηνουν να δω πιο καθαρα.

ΕικόναΕικόνα

Τι να λεμε τωρα...

<+
Άβαταρ μέλους
By drdino
#445785 ^Τους λουκουμάδες μου τους προτιμώ χωρίς μπλε χρωστικές, ας επιστρέψουμε στα σοβαρά αμάξια τώρα.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#445786 Οταν μιλαμε για παρουσία στο δρόμο να λεμε οτι η άλφα δείχνει (και ειναι?) πιο στενή..αυτη η μούρη δεν ταιριάζει καθόλου. Μην πουμε για το απαράδεκτο κόψιμο του καπό..
Κατα τα αλλα συμφωνώ οτι το πίσω του Volvo ειναι ίσως το χειρότερο οχι μόνο απο την άλφα αλλα και απο τα αλλα...

Επίσης, να πούμε και περί ορέξεως... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#445790
drdino έγραψε:^Τους λουκουμάδες μου τους προτιμώ χωρίς μπλε χρωστικές, ας επιστρέψουμε στα σοβαρά αμάξια τώρα.

Εικόνα



Καταραμένο vision 2020 :protest:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#445908
Zeus έγραψε:Δεν βλέπεται...

Εικόνα

:inlove:



Κάπου το ξέρω εγώ αυτό το γκαράζ.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#445916
Giuseppe Busso έγραψε:
Zeus έγραψε:Δεν βλέπεται...

Εικόνα

:inlove:



Κάπου το ξέρω εγώ αυτό το γκαράζ.

Μακρύ test drive ή να πούμε καλορίζικο;

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By GTS
#445919 Καλοταξιδο!
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#445925 δεν γνωρίζω ποιός είναι ο ιδιοκτήτης, αλλά η ευχή μου είναι καλοτάξιδο και καλότυχο με πολλά ευχάριστα και απροβλημάτιστα χλμ