Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#442428
pierce21 έγραψε:Ήρθες;

Η ομάς έχει ταβάνι και είναι χαμηλό. Όταν το παιχνίδι σου γίνεται λίγο πιο στρωτό με τον Ξανθόπουλο, το 2017, κάτι δεν έχεις στήσει σωστά.

Ήρθα 2η και 3η περιόδο. Χάλια μαύρα. Αδιάβαστος μέχρι αηδίας ο Μανωλό. Έχει μαζέψει 5-6 παρατρεχάμενους και κάνουν το προπονητικό τιμ και σε 2 αγώνες έχεις φάει 20αρες από ένα παικτη στο ημίχρονο. Βίντεο δεν του χει πάρει ο Αγγελόπουλος αραγε? :hmmm:

Περιμένω πότε θα γίνει η πρώτη αλλαγή ξένου. Σε κάτι φάσεις παίζουμε με 5 μαυρούληδες. Δε γίνεται ομάδα έτσι. Έχεις και το ταγάρι το Μαυροειδή που τρώει τάπες μόνος του από το διχτάκι και μιλάμε λέει και με τον Καββαδά που είναι ακόμα χειρότερο ταγάρι, ίδιας κοψιάς. :dizzy:

Geo f1 έγραψε:
Πως εκανες την τσαχπινια και εκρυψες το ονομα?

Είμαι χάκεζς. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#442437 @bibendum


Deleted User 1 έγραψε:Ήρθα 2η και 3η περιόδο. Χάλια μαύρα. Αδιάβαστος μέχρι αηδίας ο Μανωλό. Έχει μαζέψει 5-6 παρατρεχάμενους και κάνουν το προπονητικό τιμ και σε 2 αγώνες έχεις φάει 20αρες από ένα παικτη στο ημίχρονο. Βίντεο δεν του χει πάρει ο Αγγελόπουλος αραγε? :hmmm:

Περιμένω πότε θα γίνει η πρώτη αλλαγή ξένου. Σε κάτι φάσεις παίζουμε με 5 μαυρούληδες. Δε γίνεται ομάδα έτσι. Έχεις και το ταγάρι το Μαυροειδή που τρώει τάπες μόνος του από το διχτάκι και μιλάμε λέει και με τον Καββαδά που είναι ακόμα χειρότερο ταγάρι, ίδιας κοψιάς. :dizzy:


Στο bold έχεις την απάντησή σου, έτσι ξεκινήσαμε τον αγώνα μάλιστα. Με 5 Αμερικανούς, μόνο αν λέγεσαι Μακάμπι. Και σε λίγο θα μπεί και ο Χάρις που υποτίθεται ότι είναι ο καλός της υπόθεσης.
Hint, και άλλα γιουρούσια μόνο.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#442955 εχει καταντησει αηδια ο σφαιροπουλος. Καθε χρονο λεει για το νεο στυλ της ομαδα.

7 ποντους σε 6.5 λεπτα με το ζορι

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#442964 Μιλουτινοφ τρομακτική βελτίωση. Είναι τουλάχιστον 2 κλικ πιο γρήγορος σε σκέψη και δράση. Σκριν για σεμιναριο, άμεσο κοψιμο, σπλιτ αουτ με τη μία, πολύ καλός. Είμαι περίεργος με ποιον δούλεψε το καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#442976 διαβαζα καπου οτι ακολουθησε προγραμμα του Ολυμπιακου και οχι των Spurs.

Μαλιστα ο Ολυμπιακος του εκανε επεκταση συμβολαιου με αυξημενες απολαβες και καλο buy out για το καλοκαιρι

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#443216 Τον λυπαται η ψυχουλα μου...30αρια λεπτα συμμετοχης, μωρο στο σπιτι και οταν ειναι παγκο να πρεπει να βλεπει Αγραβανη...τς τς τσ...


Save Printezis ρε μλκ Αυγουλοπουλοι!

<+
Άβαταρ μέλους
By edmond
#443261
bibendum έγραψε:Δύσκολη περίπτωση ο Παναθηναϊκός φέτος. Πολλοί μέτριοι έχουν μαζευτεί νομίζω.

< >

Ακριβώς αυτό που λες, μεταφράζεται σε μία λέξη. Συνονθύλευμα. Βάλε και αχταρμάς, το ίδιο κάνει.
Έχει πολλλλύυυυ δουλειά ο Πασχάλης ακόμα.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#443267
Deleted User 1 έγραψε:Τον λυπαται η ψυχουλα μου...30αρια λεπτα συμμετοχης, μωρο στο σπιτι και οταν ειναι παγκο να πρεπει να βλεπει Αγραβανη...τς τς τσ...

Λίγα για τον συμπαίκτη του Λεμπρόν :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#444395 Χτύπησε και ο Στρέλνιεκς: δίχως τέσσερις η προπόνηση στο ΣΕΦ

Ο Ολυμπιακός προπονήθηκε στο ΣΕΦ χωρίς τους Σπανούλη, Παπανικολάου, Μάντζαρη και Στρέλνιεκς. Ο Λετονός γκαρντ τραυματίστηκε στον ώμο. Αμφίβολοι και οι τέσσερις ενόψει Μάλαγα.

http://www.sport24.gr/Basket/OmadesBask ... 95704.html

-4, βάλε και τον Τίλι -5.... Τραγωδία
Σιχάματα. Πάλι όλα τα σαπάκια μάζεψαν οι αυγολόπουλοι.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#444486 Αουτς
Ενας από τους σελτικς εσπασε τον αστραγαλο του.
Εχει και φωτο και με χαλασε γμτ.

Ανοιξτε με δικια σας ευθυνη

http://www.sport-fm.gr/article/basket/s ... eo/3468976