Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By elvet
#441891
Jorge_greek έγραψε:Δείτε και αυτό εδώ!
https://www.car.gr/9871347-lincoln-continental-196
Ελευσίνα

Νομίζω "'επαιξε" και σε ελληνικές ταινίες, θυμάμαι μία με τον Κωσταντάρα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#441892 οντως πολύ ομορφο,φαινεται και σε καλη κατασταση.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#441894
Anonymous Founder έγραψε:Απίθανο! Δεν περίμενα ποτέ να έχει πουληθεί κάτι τέτοιο στην Ελλάδα!
Το απίθανο είναι ότι είχε πινακίδες Υπουργείου μέχρι κάποιο σημείο, 7500 κυβικά έτσι?

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#441897
elvet έγραψε:
Jorge_greek έγραψε:Δείτε και αυτό εδώ!
https://www.car.gr/9871347-lincoln-continental-196
Ελευσίνα

Νομίζω "'επαιξε" και σε ελληνικές ταινίες, θυμάμαι μία με τον Κωσταντάρα
Με τον Κωνσταντάρα , αν θυμάσαι εκείνη που έσπαγε πλάκα και είχε οδηγό τον Γκιωνακη ήταν κάποιο κόκκινο Coupe, μάλλον Cadillac ή Buick

< >
Edit: Πήρα screenshot από το τρέιλερ, εμένα για Cadillac μου φαίνεται από το σήμα και διπορτοΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#443305 Για τον άνθρωπο που στηρίζει το τοπικό μόνος του. Στα Γιάννενα, πιθανότατα στα χέρια του πρώτου του ιδιοκτήτηΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By civic79
#443452 :inlove: Ωραίο εύρημα belgarion!
Σπάνια πλέον τα civic 1ης γενιάς.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#443495
civic79 έγραψε::inlove: Ωραίο εύρημα belgarion!
Σπάνια πλέον τα civic 1ης γενιάς.
Δεν ήταν και κάνα φοβερό εύρημα, το συγκεκριμένο παίζει να το βλέπω από παιδί, από τον γιο του ιδιοκτήτη πήρα το πρώτο μου mega drive, απλά το είδα σήμερα και σε θυμήθηκα.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#444301 Όχι ακριβώς "barn"....


ΛΥΣΣΑΞΤΕ :adminpower:


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#444310 :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#444313
g8777 έγραψε:Όχι ακριβώς "barn"....


ΛΥΣΣΑΞΤΕ :adminpower:


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Λέγε που , πως και πότε θα πάμε να το δούμε από κοντά

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#444328 Αυτες δεν εβγαιναν ολες με Μαζερατισια μηχανη; :hmmm:

Δεν μου ανοιξε το καπeau ρε γμτ, δεν ηταν εκει ο ιδιοκτητης. :rant:

Και σιγα να μην παμε μαζι. :x



ΓΡΗΓΟΡΙΕ ΕΜΠΑ ΣΤΟ ΚΤΕΛ

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Μονο εσυ θα την κανεις να νιωσει γυναικα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#444330 Και άλλες γαργαλιστικές λεπτομέρειες αν γνωρίζουμε (χλμ, κατάσταση, αν κινείται, κτλ) :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#444331 Οταν ξαναπαΜΕ με τον Γ.J.K.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#444334 Όποιος θέλει να καταραστεί κάποιον του χαρίζει μια SM, αυτός που θα αναλάβει να την συντηρήσει / αναπαλαιώσει πρέπει να είναι το λιγότερο βαρυποινίτης, δείτε γιατί, κάτω από το καπό υπάρχει μια απίστευτη μακαρονάδα καλωδίων και κυρίως υδραυλικών σωληνώσεων που οι διαρροές τους ήταν απίστευτες, τα μηχανικά μέρη τόσο περίεργα και έξω από όποια αυτοκινητιστική λογική χωροταξίας και σχημάτων των εξαρτημάτων που άνοιγες το καπό και το έκλεινες σε χρόνο DT και έλεγες ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Μόνο παρανοϊκοί Γάλλοι θα έφτιαχναν ένα τέτοιο κατασκεύασμα, από τότε οι απόγονοι των κατασκευαστών της SM το έριξαν λόγω DNA στα extreme sport αρνούμενοι κάθε εμπλοκή τους με αυτό το...αυτοκίνητο. η ιστορία αν έχει κάτι καλό ήταν το απίστευτο περπάτημα της, αλλά μόνο γι αυτό όλη αυτή η πολυπλοκότητα δεν αντέχεται με την καμμία.

Εικόνα