Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By elteo
#442914 Μια χαρά θα ήταν να γυρίσει. Τον προτιμώ από κάτι Στροληδες.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#442917
REALZEUS έγραψε:Εγώ δεν βρίσκω καμία λογική στο να τον δούμε πάντως...

Εδω βλέπουμε άλλους κι άλλους σε καλύτερα μονοθέσια και δε μας πειράζει :iconcool: :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#442924 Μακάρι να με διαψεύσει ο Κούμπιτσας αλλά θα είναι άδικη και για τον ίδιο μια τέτοια προσπάθεια.
Ακόμα και 150% ΟΚ να είναι το χέρι του θεωρώ ότι η απουσία από το άθλημα τόσα χρόνια δεν αντικαθίσταται.

Ο Stroll μπορεί αυτή τη στιγμή να είναι νεούδι αλλά έχει δείξει συμπαθητικά δείγματα.
Αν δεν επενδύσουν οι ομάδες σε νεούδια τότε το άθλημα θα εξελιχθεί σε αγώνα βετεράνων.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#442930 O Massa έχει ήδη φύγει.
Αυτό που βλέπεις είναι μαγική εικόνα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#442935 Ο Μασσας δεν έφυγε απλά, ξεφτιλιστηκε. :)
Αλλά θα μου πεις εδώ ξεφτιλιζονται άλλοι κι άλλοι σε καλύτερα μονοθέσια και δε μας πειράζει :iconcool: :whistlink:


:shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#442981 O Massa είχε την επιλογή να κάτσει σπίτι να πίνει τήλιο με τις παντούφλες και να τσεπώσει ένα καλό χρονιάτικο κάνοντας την καύλα του.

Νομίζω επέλεξε σοφά.
Αν σου προτείνουν το μισθό που πήρε για το '17 να πεις δεν θέλω γιατί σκέφτομαι τι θα πουν τα φανμποιζ στο petrolheads.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#442989 Ο Μασσα εφυγε δακρυσμενος με την σημαια της πατριδας του σουλατσαρωντας μεσα στα πιτ, οι συναδελφοι του του εκαναν standing ovation και ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ μετα το πεταξε στα σκουπιδια.

Τετοια ξεφτυλα σε αθλητη δεν την εχω ξαναδει πουθενα, σε οποιοδηποτε αθλημα. :iconcool:
Και μην μου πεις δεν ηθελε να φυγει. Ηθελε και παραηθελε. Αλλα ως κλασικος κλαψας απο μεσα του πιστευει οτι πρεπει να τον παρακαλανε για να τρεξει. Δες και τελευταιες δηλωσεις του (αυτοι που ξερουν απο RACING θα με κρατησουν στην ομαδα. Μπουχουχουχουχου). Αυτον τον ανθρωπο παραλιγο να τον ειχαμε πρωταθλητη το 08 :help: αν δεν εμφανιζοταν στο τιμονι του Τιμο μια τιμουλα. :shifty:

Θα μου πεις εδω ειδαμε αλλους πρωταθλητες και δεν μας πειραζει. :iconcool: :whistlink:

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#442998 Από τότε που άλλαξες άβαταρ έχεις γίνει μάγος της ντρίπλας. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Mclaren-Queen
#442999
EDDIE_147 έγραψε:Αν σου προτείνουν το μισθό που πήρε για το '17 να πεις δεν θέλω γιατί σκέφτομαι τι θα πουν τα φανμποιζ στο petrolheads.

Αξιοπρεπεια και αυτοσεβασμος λεγεται ρε συ Εντι. Οχι φανμποιζ στο πετρολχεντς
Άβαταρ μέλους
By STK
#443004 Από τη στιγμή που άδειασε θέση στην ομάδα και άλλαξαν τα δεδομένα, μια χαρά έπραξε στο να παρατήνει τη θητεία του και να κάνει αυτό που γουστάρει.
Τα της ξεφτύλας ξεπερνάνε σε γραφικότητα και τα ηλιοβασιλέματα της Σαντορίνης.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#443006 Ε ναι. Γραφικος εγω. :s_thumbsup
Φετος που ΔΕΝ θα εχει standing ovation (μπουχουχουχου) θα μου κανουν παρεα και οι υπολοιποι του γκριντ. :roll:

Εκτος αν τον κρατησε η αγαπη του κοσμου :s_sarcastic και δεν αναζητησε αλλου την τυχη του , σε κατι που προφανως ΔΕΝ γουσταρει να κανει (ποιο NASCAR τωρα για εναν Φελιπαο), ασε που θα εβαζε και απο την τσεπη του για να τρεξει.

Αγιο ειχαμε STK. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By STK
#443008
g8777 έγραψε:Ε ναι. Γραφικος εγω. :s_thumbsup
Φετος που ΔΕΝ θα εχει standing ovation (μπουχουχουχου) θα μου κανουν παρεα και οι υπολοιποι του γκριντ. :roll:

Εκτος αν τον κρατησε η αγαπη του κοσμου :s_sarcastic και δεν αναζητησε αλλου την τυχη του , σε κατι που προφανως ΔΕΝ γουσταρει να κανει (ποιο NASCAR τωρα για εναν Φελιπαο), ασε που θα εβαζε και απο την τσεπη του για να τρεξει.

Αγιο ειχαμε STK. :s_thumbsup


Έχεις πάθει ΛουιΖμό μετά από ηλίαση στο Nammos.
Συγχωρείσαι απλά την επόμενη φορά να βάζεις και καπέλο εκτός από αλυσίδες και μπλινγμπλίκια.
:s_roses
Άβαταρ μέλους
By g8777
#443013 Ναι, γνωστό αυτό.
Εδώ όμως μιλάμε για τον Φελιπαο baby, τι σχέση έχει ο Λούης;
Και για να το ξαναθεσω, τι ειδικό βάρος να έχει ένας αθλητής με την προσωπικότητα του Φελίπε; Ακόμα και με τον Θεοφράστου ή τον Στεφανή τιμ μειτ θα χάσει την μπάλα.