Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#420933
fot έγραψε:Πριν αναφέρθηκε το honor 8.
Να πω ότι σε αντίστοιχο δίλλημα για περί τα 300 ευρώ κινητό επέλεξα για δώρο αλλά έπειτα και για εμένα το iPhone SE.

Τρομερό.
Τι ωραίο λογισμικό το iOS.
Πολύ βολικό.

.
Not
Not
Not

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#420936 mirage τι να πάρω;
Μοτορόλα Τζι, Χαουφτει ή Λενόβο;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#420938 Busse 150 ευρω . 17/08/2017.
Και θα με παρακαλας.

@ Eddie

Aγνοησε, ΑΓΝΟΗΣΕ ΛΕΓΩ :adminpower: , τους ΠΟΥ-ΘΕ-ΝΑ-ΔΕΣ εδω μεσα , που μυριστηκαν μιζα απο την τσεπη σου. :x :x :x


Εγω μονο ξερω τι ψαχνεις σε κινητο. Ειναι αυτο με την καμερα που χρησιμοποιησε η Ζωη για να μονιμοποιησει τον Αφανα. :s_roses



http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=220010109

Εικόνα

Ω Εντυ, τι συσκευη ειναι αυτη; :inlove: :inlove: Θελω να με γονιμοποιησεις πανω στο Xerox. ΤΩΡΑ!



Camera sample:
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


:s_roses
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#420941 Η τρούφα στο κωλαράκι βγαίνει και σε σοκολάτα;
:eat:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#420944 ναι αλλά θες παραπάνω τρούφα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#420981 Άσχημο θα το έλεγα προσωπικά. Και το skin του ολίγον ξεπερασμένο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#420986 Τα bezel φαίνονται τεράστια. Το Samsung θα ήταν η δική μου προτίμηση, κι ας μην έχω γενικώς σε εκτίμηση την εταιρεία (πολύ φρου φρου κι αρώματα, και ακόμη περισσότερα τα λεφτά που ζητάει...).
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#420996
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα


ΑΥΤΑ είναι τα μπέζελ του HTC???? :s_omg
Άβαταρ μέλους
By corsair
#420999 Μπραβο παντως στην HTC που με τοσο μεγαλες μπεζελιες καταφερε να βαλει τοσο μικρη μπαταρια.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#421003
Giuseppe Busso έγραψε:Eddie ξεχνάς το Xiaomi redmi note 4/4x.
Το κινητό έχει τόσο άθλια κάμερα που το κάνει να χάνει όλα του τα ατού.
Ρώτα και μας τι τραβάμε όταν βλέπουμε τα instagram stories του Focusman. Δράμα.

Παναθεμα σε με άκουσε όλος ο Μέριχας απ τα γέλια με τα instastories!! Και η :inlove: με ρωταγε γιατί γελάω! (By the way instastories video τέλος. Είναι πράγματι άθλια.)
Πράγματι κάθε φορά που βλέπω βίντεο από το xiaomi ξενερώνω. Βλέπω τα βιντεάκια του p9 lite που έβγαλε ο father στο χωριό και ψιλοζηλευω αλλά οκ.
Eddie καλό το xiaomi που πρότεινε ο corsair. Αν θες όμως καλές φωτογραφίες, p9 lite!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#421081 Δλδ να πάρει ενα αρκετα χειρότερο κινητο, ξεπερασμενο προ πολλου για να χει λιιιιγο καλυτερη κάμερα?
Btw, εβλεπα στο utube video samples και ειναι μια χαρα τα βιντεο του 4X. Αλλωστε το ξανατονιζω.... Moto E εχει ο χριστιανος... οτιδηποτε και να πάρει καλυτερο θα ναι.

Και να ξαναπουμε επισης: Στα xiaomi μην χρησιμοποειται το stock camera application. Υπαρχουν αλλα με καλυτερο αποτελεσμα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#421176
fot έγραψε:Πριν αναφέρθηκε το honor 8.
Να πω ότι σε αντίστοιχο δίλλημα για περί τα 300 ευρώ κινητό επέλεξα για δώρο αλλά έπειτα και για εμένα το iPhone SE.

Τρομερό.
Τι ωραίο λογισμικό το iOS.
Πολύ βολικό.

.


+
ούτε υποψία κολλήματος
είναι τρομερά γρήγορο (πιο γρήγορο από το 6s)

έριξε η αδερφή μου το 5ς στο νερό και η επιλογή του 5se ήταν μονόδρομος