Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#420713 Κατέληξα: από πίσω είναι ωραία, και από το πλάι τρώγεται, αλλά από μπροστά είναι σαν στραβοχυμένος λουκουμάς.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#420715 Εγώ πάντως απορώ γιατί τρώμε το bandwidth και τα μάτια μας με αυτό και όχι με την Giulia... :protest:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#420716
rocsta έγραψε:Κατέληξα: από πίσω είναι ωραία, και από το πλάι τρώγεται, αλλά από μπροστά είναι σαν στραβοχυμένος λουκουμάς.


Εμένα μου αρέσει overall γιατί μου θυμίζει πιο πολύ εξέλιξη του σχεδίου της 147 παρά σαν υπερυψωμένη Giulia.
147 SUV ε; not bad... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#420722
REALZEUS έγραψε:Εγώ πάντως απορώ γιατί τρώμε το bandwidth και τα μάτια μας με αυτό και όχι με την Giulia... :protest:


Ορίστε για να μην κλαψουρίζεις :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elvet
#420749 Εχουμε κάποιο site/ Κατάστημα από εξωτερικό για παραγγελία ανταλλακτικού;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#420758
elvet έγραψε:Εχουμε κάποιο site/ Κατάστημα από εξωτερικό για παραγγελία ανταλλακτικού;


Τσέκαρε στο γερμανικό alfisti.net
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#420793
Giuseppe Busso έγραψε:
rocsta έγραψε:Κατέληξα: από πίσω είναι ωραία, και από το πλάι τρώγεται, αλλά από μπροστά είναι σαν στραβοχυμένος λουκουμάς.


Εμένα μου αρέσει overall γιατί μου θυμίζει πιο πολύ εξέλιξη του σχεδίου της 147 παρά σαν υπερυψωμένη Giulia.
147 SUV ε; not bad... :inlove:


...θεωρω αρκετα πιθανο -και βολικο- το προφιλ της Stelvio απο την πισω πορτα και επειτα, και το πισω μερος να περασει σχεδιαστικα σε μεγαλο βαθμο και στην επερχομενη Giulietta... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#420815
Giuseppe Busso έγραψε:
elvet έγραψε:Εχουμε κάποιο site/ Κατάστημα από εξωτερικό για παραγγελία ανταλλακτικού;


Τσέκαρε στο γερμανικό alfisti.net

Ευχαριστώ :s_howdy ,
αλλά ούτε εκεί βρήκα αυτό που ψάχνω.
Κάθε άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη
Άβαταρ μέλους
By elvet
#420822 Αισθητήρα ABS/VDC (όλο κομπλέ με το καλώδιο) για πίσω άξονα. Κωδικός Alfa romeo 51748608/ bosch 0265007691
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#420910
elvet έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
elvet έγραψε:Εχουμε κάποιο site/ Κατάστημα από εξωτερικό για παραγγελία ανταλλακτικού;


Τσέκαρε στο γερμανικό alfisti.net

Ευχαριστώ :s_howdy ,
αλλά ούτε εκεί βρήκα αυτό που ψάχνω.
Κάθε άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη


http://www.fildisis4parts.gr/
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#421028