Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#419620 Τα πράγματα είναι απλά αφού είχατε υπόψιν το capture περιμένεις λίγο κ περνεις το ανταγωνιστή του που έρχεται από τη Seat το Arona. 4μετρα 400λιτρα Πορτ μπαγκαζ κ χιλιαρακι!
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#419621 Έγινε διαχωρισμός.
Περιμένω και τίτλο αν θέλεις αλλαγή Kostis20. [Mod]
Άβαταρ μέλους
By efthymis
#419624
kostis20 έγραψε:Το panda μήπως είναι αργό?

< A3003 >


95ps και 0-100 σε 12,9. Για το χαρακτήρα και τις καταναλώσεις που θα βλέπεις εμένα τουλάχιστον μου φαίνεται αξιοπρεπές. Μέχρι πέρυσι που το έβγαζαν με τους 75 ίππους ναι ήταν αργό.
Άβαταρ μέλους
By fot
#419626 Ψηφίζω και εγω ένα καλοεξοπλισμενο panda 4x4. Όμορφο και πρακτικό. Ίσως ο χωρος να είναι από τα λίγα αρνητικά του. Αλλιώς Toyota!


< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#419631
cosneo έγραψε:Αν και πολυσελιδο το off topic εγώ θα κοίταζα το C3 1.2 με το αυτόματο κιβώτιο. Με όλα τα χρωματικα μπιμπλικια του, με look υπερυψωμενου και καλό κινητήρα πάει αρκετά κάτω από τα 20000.
+1 πολύ όμορφο και ιδιαίτερο

Στάλθηκε με Tapatalk
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#419638
efthymis έγραψε:
kostis20 έγραψε:Το panda μήπως είναι αργό?

< A3003 >


95ps και 0-100 σε 12,9. Για το χαρακτήρα και τις καταναλώσεις που θα βλέπεις εμένα τουλάχιστον μου φαίνεται αξιοπρεπές. Μέχρι πέρυσι που το έβγαζαν με τους 75 ίππους ναι ήταν αργό.
Πολύ αργό μου φαίνεται.Mini cooper οδηγαει τωρα.Θα ξενερώσει.Αφηστε που φορτωμένο με οικογένεια θα είναι η ακόμα χειρότερα.Θα πάω να δω και το C3.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#419649 Αυτήν την ρώτησες? :inlove:

Χαχαχχ

Κ εγω αυτο θα προτεινα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#419654 Και νόμισα θα γλυτώσουμε να αναφέρουμε Jazz και Ignis σ αυτό το τοπικο.
(Αν και όσο πάει συνηθιζεται η παρουσία του Ignis).



< Note >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#419656 Το Ignis θα έπρεπε να γίνει Ban από το φόρουμ.
Μόνο το tiida το συναγωνιζεται σε ασχήμια.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#419657 Πάντως βλέπω κάτι 500χ στο car.gr, όπως ειπε ο Κωστής και είναι άκρως ερωτευσιμα!
Ειδικά ένα ματ χακί!!! :inlove: !!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#419658 Δεν είναι τόσο άσχημο το Ignis, αν και η ομορφιά είναι υποκειμενική. Βέβαια το ότι είναι καταπληκτικό αμαξάκι δεν βλέπω να απασχολεί τους δήθεν petrolheads, με την εμφάνιση καταγίνονται θαρρείς και είμαστε το Marie Claire forum... :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#419660 Καταπληκτικό γιατί; Το έχεις οδηγήσει;
Επίσης η ποιότητα μέσα - έξω είναι από μέτρια έως κακή.