Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#411726 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By pik.
#411752
Geo f1 έγραψε:Επιστροφη στο note :(

.

γιατι πες τα ολα.


εγω ειμαι αναμεσα απο S8+ και το δωρεαν iP7 της αδερφης μου που θελει να παρει το 7plus λογω μπαταριας. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#411774
pik. έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Επιστροφη στο note :(

.

γιατι πες τα ολα.


εγω ειμαι αναμεσα απο S8+ και το δωρεαν iP7 της αδερφης μου που θελει να παρει το 7plus λογω μπαταριας. :lol:


Το ειχα γραψει και μερικες σελιδες πριν βρε Πικ.
Το s7 παρεδωσε πνευμα ξαφνικα..Και χθες το πηγα Vodafone για να το στειλουν να δουν τι φταιει...
Εντος 10 ημερων θα ξερω αν θα παιξει επισκευή ή αντικατασταση.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#411782
Deleted User 1 έγραψε:Ποσο γτπ οι θηκες κινητων ΓΕΝΙΚΑ!

Πηρα μολις μια sentio λαστιχενια της πουτσας και θελω ηδη να την πεταξω. :thumbsdown:

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΘΗΚΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ????

<+



Έχεις άδικο, μόλις διαπίστωσα ότι το S8 δεν κάθεται στην Kenu του αυτοκινήτου, γλιστράει αργά αργά προς τα κάτω, μια http://www.nillkin.com/english/proshow. ... 854&page=1 ελπίζω λύσει το θέμα :rtfm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#411785 ΚΟΡΣΕΕΕΕΕΕΕΡ! Τι λεει αυτος ρε? Κινητο σε βαση αυτοκινητου ΣΥΝ καποτα? :dizzy:

Δηλαδη ποσο Πτωχια εκει στη Μεγαλονησο πχια? :(

<+
Άβαταρ μέλους
By dimik
#411790 Γιατί ρε μάνγκες εσείς τα πετάτε φάτσα φόρα πάνω στα μαλακά ταμπλώ μόλις μπουκάρετε στην κούρσα αμαλαχειναούμ;
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#411801
Geo f1 έγραψε:
pik. έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Επιστροφη στο note :(

.

γιατι πες τα ολα.


εγω ειμαι αναμεσα απο S8+ και το δωρεαν iP7 της αδερφης μου που θελει να παρει το 7plus λογω μπαταριας.


Το ειχα γραψει και μερικες σελιδες πριν βρε Πικ.
Το s7 παρεδωσε πνευμα ξαφνικα..Και χθες το πηγα Vodafone για να το στειλουν να δουν τι φταιει...
Εντος 10 ημερων θα ξερω αν θα παιξει επισκευή ή αντικατασταση.

Θα με εκπλήσσει πάντα που ο κόσμος επιλέγει να πηγαίνει σε μαγαζιά τύπου Vodafone αντί απευθείας στο κατασκευαστή. Τηλ σαμμυ Ελλάδας και περιμένεις σοβαρό customer support.

< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#411804 Αφου από εκει το ειχα παρει. Μου ειπαν αν το βιαζομαι θα μπορουσα να το παω μονος..Αλλα δεν τρελενομαι.
Σε μια avarto καπως ετσι θα το στειλουν
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#411813
panos2171 έγραψε:, δε πειράζει κάθε φορά που θα αναφέρεται κάποιο πρόβλημα εγώ θα συνεχίσω να κάνω μια επανάληψη. :)

< Note >



Geo f1 έγραψε:
pik. έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Επιστροφη στο note :(

.

γιατι πες τα ολα.


εγω ειμαι αναμεσα απο S8+ και το δωρεαν iP7 της αδερφης μου που θελει να παρει το 7plus λογω μπαταριας.


Το ειχα γραψει και μερικες σελιδες πριν βρε Πικ.
Το s7 παρεδωσε πνευμα ξαφνικα..Και χθες το πηγα Vodafone για να το στειλουν να δουν τι φταιει...
Εντος 10 ημερων θα ξερω αν θα παιξει επισκευή ή αντικατασταση.





< Note >
Άβαταρ μέλους
By babakos
#411850
Geo f1 έγραψε:Αφου από εκει το ειχα παρει. Μου ειπαν αν το βιαζομαι θα μπορουσα να το παω μονος..Αλλα δεν τρελενομαι.
Σε μια avarto καπως ετσι θα το στειλουν


Arvato
Καλά ξεμπερδέματα ..
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#411855
babakos έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Αφου από εκει το ειχα παρει. Μου ειπαν αν το βιαζομαι θα μπορουσα να το παω μονος..Αλλα δεν τρελενομαι.
Σε μια avarto καπως ετσι θα το στειλουν


Arvato
Καλά ξεμπερδέματα ..


Δεν ανησυχω...

Το κινητο είναι σε εγγυηση..
Στην βονταφον προσπαθησαν 1-2 να το επαναφερουν και πηραν ένα @

Η θα το φτιαξουν ή θα το αλλαξουν χωρις να πληρωσω €
Άβαταρ μέλους
By pik.
#411856 αντι να το πηγαινες εσυ με την μια στην Σμαρτεκ σε εβαλαν αρβατο;


ωχ.....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#411857 Υγρασια παντως αυτες τις μερες, αφορητη κατασταση..... :s_roses
Άβαταρ μέλους
By babakos
#411862 Aυτό φοβάμαι .. Ευκολάκι για τους "βαρβάτο"

Φίλτατε Geo οπλισου με επιχειρήματα, υπομονή και οτι αλλο νομίζεις. (ενας καλός δικηγόρος μπορεί να χρειαστεί..)

Ευχομαι κάτι να έχει αλλάξει αλλά μέχρι τον Μάιο του 2015 που συνεργαζόμουν στενά μαζί τους, μπορώ να σου πώ οτι θα προτιμούσα να έστελνα κινητό για service στη Γή του Πυρός παρά σε αυτούς.. :lipsealed:
Τελευταία επεξεργασία από babakos και 28 Ιουν 2017, 11:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά